Majstrovstvá SR – kadeti  2021 – 2022              UPRAVENÉ 22.2.2022

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :      spoločná súťaž kadetov a 2. ligy juniorov  9 družstiev

 

Účastníci :                VK Nové Mesto, VKP Bratislava, ŠŠ volejbal Trenčín, VK 1970 MŠK Púchov,   TJ Spartak Myjava, ŠK Hamuliakovo, VK TAMI Bratislava, VK  SPU Nitra,

junioryVK SCHAEFFLER Skalica ,

 

Herný systém :

 

                                 Základna časť:

zlúčená súťaž kadetov a 2.ligy juniorov, 9 družstiev. Hrá sa 1x každý s každým podľa vylosovania , 1x doma a 1x u súpera, dvojzápas na 3 vyhraté sety.

Delegovaný bude 1 rozhodca.

Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

Termín odohrania základnej časti  27.3.2022

Termíny:

2021:                        10.10.,  24.10.,  7.11.,  14.11.,  21.11., 5.12., 19.12.

2022:                        16.1., 30.1.,  6.2., 20.2., 27.2., 13.3.

 

                                 Nádstavba:

Dve skupiny. Skupina 1.-5., prvých 5 družstiev kadetov odohrá 1x každý s každým podľa vylosovania (podľa poradia) , pričom domáce družstvo bude opačné ako v 1. časti, dvojzápas na 3 vyhraté sety.

Skupina 6.-9., 3 posledné družstvá kadetov a 1 družstvo 2. liga juniorov, odohrá 1x každý s každým podľa vylosovania (podľa poradia) , pričom domáce družstvo bude opačné ako v 1. časti, dvojzápas na 3 vyhraté sety.

Delegovaný bude 1 rozhodca.

Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:

2022:                        3.4., 10.4., 1.5., 8.5., 15.5.,

 

1. družstvo postupuje priamo na M-SR.

2. a 3 družstvá hrajú semifinále

                  

 

2.časť – semifinálová :

2 turnaje po 4 družstvá, z ktorých prví dvaja postupujú do finálovej časti M SR. Družstvá do skupín budú dané žrebom tak, aby sa stretli 2 z 2. miest a 2 z 3. miest z 1. časti súťaže tak, aby neboli v skupine 2 družstvá z jednej oblasti. Usporiadatelia SF turnajov budú daní žrebom.

                  

Termín                     20.-22.5.2022

                  

3.časť – finálová 8 družstiev :

Systém súťaže - družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú rozdelené do dvoch skupín „A“ a „B“. Do každej skupiny budú nasadení žrebom po 2 víťazi oblastných skupín. K nim budú žrebom priradené dve družstvá, ktoré sa v 2. časti súťaže umiestnili na ostatných postupových miestach.

Jeden z prvého a jeden z druhého miesta z opačného semifinálového turnaja. V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým.

 

Družstvá, umiestnené na 1. a 2. mieste v základných skupinách, postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto. Družstvá na 3. a 4. mieste, do skupiny o 5. - 8. miesto. Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

 

                   I) 1.A – 2.B II.) 2.A – 1.B

                   III) 3.A – 4.B IV) 4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto, porazení v stretnutiach I) a II) o 3. miesto. Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

                  

Termín :                   27.-29.5.2022

 

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VKP BA

16

15

1

11

4

0

0

0

1

45:7

1270:900

45

2.

VK Púchov

16

14

2

13

1

0

0

1

1

43:7

1211:797

42

3.

ŠŠ Trenčín

16

12

4

9

3

0

1

1

2

39:15

1265:1022

37

4.

ŠK Hamuliakovo

16

11

5

9

1

1

0

3

2

36:18

1244:1071

32

5.

TJ Myjava

16

8

8

4

1

3

0

3

5

27:31

1167:1262

21

6.

VK SPU Nitra

16

6

10

5

0

1

1

1

8

21:32

1132:1140

18

7.

VK Skalica jun

16

3

13

3

0

0

1

1

11

12:39

967:1189

10

8.

VK Nové Mesto

16

3

13

1

1

1

1

1

11

12:42

959:1292

9

9.

VK TAMI BA

16

0

16

0

0

0

2

0

14

4:48

736:1278

2

 

TABUĽKA KADETI

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VKP BA

14

13

1

9

4

0

0

0

1

42:7

1120:802

39

2.

VK Púchov

14

12

2

11

1

0

0

1

1

37:7

1061:726

36

3.

ŠŠ Trenčín

14

10

4

7

3

0

1

1

2

33:15

1113:926

31

4.

ŠK Hamuliakovo

14

9

5

7

1

1

0

3

2

30:18

1132:928

26

5.

TJ Myjava

14

6

8

2

1

3

0

3

5

21:31

1016:1154

15

6.

VK SPU Nitra

14

4

10

4

0

0

1

1

8

15:30

923:970

13

7.

VK Nové Mesto

14

2

12

1

0

1

1

1

10

9:38

886:1039

6

8.

VK TAMI BA

14

0

14

0

0

0

2

0

12

4:42

650:1128

2

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

10.10.2021

 

 

01

02

MŠK Púchov

-

voľno

03

04

VK NMnV

-

Skalica II.jun.

0:3(-14,-22,-24)

3:1(24,-21,22,22)

Horňák

ŠH Javorinska 19

05

06

VK Nitra

-

TAMI Bratislava

3:0(11,12,6)

3:0(16,12,11)

Kováčik

07

08

VKP Bratislava

-

Hamuliakovo

3:1(21,17,-24,22)

3:1(-20,20,18,24)

Zakuťanský

09

10

Trenčín

-

Myjava

3:1(12,-21,10,16)

3:0(16,15,20)

Hnát

2. kolo

 

17.10.2021

11

12

voľno

-

Myjava

13

14

Hamuliakovo

-

Trenčín

3:2(12,-21,-18,19,9)

0:3(-23,-21,-19)

Bartošévič

15

16

TAMI Bratislava

-

VKP Bratislava

0:3(-10,-12,-11)

0:3(-18,-12,-9)

Zakuťanský

10,00 a 40 min

17

18

Skalica II.jun.

-

VK Nitra

0:3(-19,-22,-19)

2:3(20,-24,-16,30,-13)

Gala

19

20

MŠK Púchov

-

VK NMnV

3:0(10,5,15)

3:0(9,9,10)

Klučka

3. kolo

 

7.11.2021

21

22

VK NMnV

-

voľno

23

24

VK Nitra

-

MŠK Púchov

0:3(-18,-10,-12)

0:3(-16,-20,-15)

Šuba

25

26

VKP Bratislava

-

Skalica II.jun.

3:0(12,16,20)

3:0(13,18,19)

Zakuťanský

27

28

Trenčín

-

TAMI Bratislava

3:0(5,13,10)

3:0(18,1,18)

Fábry

29

30

Myjava

-

Hamuliakovo

0:3(-12,-22-19)

1:3(-21,-18,19,-14)

Gála

4. kolo

 

14.11.2021

31

32

voľno

-

Hamuliakovo

33

34

TAMI Bratislava

-

Myjava

0:3(-12,-17,-21)

2:3(26,21,-16,-22,-4)

10,00 a 40 min

35

36

Skalica II.jun.

-

Trenčín

0:3(-14,-9,-13)

0:3(-26,-15,-19)

5.3.2022

37

38

MŠK Púchov

-

VKP Bratislava

3:0(17,21,15)

0:3(-22,-14,-23)

 

v VKP Bratislava

39

40

VK NMnV

-

VK Nitra

0:3(-8,-22,-9)

0:3(-17,-22,-21)

 

v Nitre

5. kolo

 

21.11.2021

41

42

VK Nitra

-

voľno

43

44

VKP Bratislava

-

VK NMnV

3:0(10,6,11)

3:0(14,9,16)

 

18.3.2022 o 15,30

45

46

Trenčín

-

MŠK Púchov

0:3(-17,-17,-24)

3:1(-23,23,20,20)

6.3.2022

47

48

Myjava

-

Skalica II.jun.

3:0(19,20,16)

3:0(16,25,12)

49

50

Hamuliakovo

-

TAMI Bratislava

3:0(8,11,16)

3:0(12,13,16)

9. kolo

 

6.2.2022

81

82

Trenčín

-

voľno

83

84

Myjava

-

VKP Bratislava

0:3(-18,-9,-17)

1:3(-12,-19,21,-9)

24.3.2022 o 15,45

85

86

Hamuliakovo

-

VK Nitra

3:0(20,20,23)

3:0(16,22,20)

20.3.2022

87

88

TAMI Bratislava

-

VK NMnV

0:3(-20,-25,-18)

2:3(-24,-15,23,23,-15)

10,00 a 40 min

89

90

Skalica II.jun.

-

MŠK Púchov

0:3(-11,-10,-8)

0:3(-9,-12,-21)

6. kolo

 

20.2.2022

51

52

voľno

-

TAMI Bratislava

 

 

 

 

53

54

Skalica II.jun.

-

Hamuliakovo

0:3(-16,-18,-14)

0:3(-19,-21,-17)

55

56

MŠK Púchov

-

Myjava

3:0(14,15,20)

3:0(12,17,13)

57

58

VK NMnV

-

Trenčín

1:3(23,-12,-26,-22)

0:3(-16,-18,-15)

ŠH Javorínska 19

59

60

VK Nitra

-

VKP Bratislava

0:3(-21,-22,-20)

0:3(-15,-23,-13)

7. kolo

 

27.2.2022

61

62

VKP Bratislava

-

voľno

63

64

Trenčín

-

VK Nitra

3:0(20,17,17)

3:0(22,22,18)

11.3.2022 o 16,00

65

66

Myjava

-

VK NMnV

3:2(12,17,-21,-19,10)

3:0(20,20,20)

67

68

Hamuliakovo

-

MŠK Púchov

1:3(-23,-16,22,-10)

0:3(-18,-19,-24)

25.3.2022

69

70

TAMI Bratislava

-

Skalica II.jun.

0:3(-15,-10,-13)

0:3(-15,-18,-15)

19.02.2022 o10,00 a 40 min

8. kolo

13.3.2022

71

72

voľno

-

Skalica II.jun.

73

74

MŠK Púchov

-

TAMI Bratislava

3:0(6,17,11)

3:0(3,10,10)

75

76

VK NMnV

-

Hamuliakovo

0:3(-15,-15,-20)

0:3(-23,-21,-11)

ŠH Javorinska 19

77

78

VK Nitra

-

Myjava

1:3(22,-24,-23,-22)

2:3(-17,-26,20,17,-12)

79

80

VKP Bratislava

-

Trenčín

3:0(16,23,21)

3:1(21,18,-16,20)

 

KONEČNÁ  TABUĽKA 1.-5,

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VKP Bratislava

20

18

2

13

4

1

0

0

2

57:12

1578:1086

53

2.

K Púchov

20

17

3

16

1

0

1

1

1

54:10

1538:979

52

3.

ŠK Hamuliakovo

20

13

7

9

3

1

0

3

4

42:26

1588:1246

38

4.

VK Myjava

20

8

12

4

1

3

0

5

7

29:43

1429:1503

21

5.

ŠŠ Trenčín

8

0

8

0

0

0

0

0

8

0 :24

0:600

0

 

ROZPIS ZÁPASOV SKUPINA 1. – 5.

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

14. kolo

 

3.4.2022

81

82

VKP Bratislava

-

voľno

83

84

Myjava

-

MŠK Púchov

0:3(-21,-7,-19)

0:3(-17,-16,-15)

85

86

ŠŠ Trenčín

-

Hamuliakovo

0:3(-0,-0,-0)

0:3(-0,-0,-0)

24.4.2022

15. kolo

 

10.4. 2022

87

88

voľno

-

Hamuliakovo

89

90

Myjava

-

ŠŠ Trenčín

3:0(0,0,0)

3:0(0,0,0)

9.4.2022

91

92

MŠK Púchov

-

VKP Bratislava

2:3(17,-22,12,-19,-11)

3:0(23,22,19)

domáci Púchov

16. kolo

 

1.5. 2022

93

94

MŠK Púchov

-

voľno

95

96

ŠŠ Trenčín

-

VKP Bratislava

0:3(-0,-0,-0)

0:3(-0-,0,-0)

97

98

Hamuliakovo

-

Myjava

3:1(15,-23,22,21)

3:1(-23,26,15,19)

6.5.2022 o 16,00

17. kolo

 

8.5. 2022

99

100

voľno

-

Myjava

101

102

Hamuliakovo

-

VKP Bratislava

0:3(-22,-12,-20)

0:3(-18,-19,-16)

103

104

MŠK Púchov

-

ŠŠ Trenčín

3:0(0,0,0)

3:0(0,0,0)

5.5.2022 o 16,00

18. kolo

 

15.5. 2022

105

106

ŠŠ Trenčín

-

voľno

107

108

MŠK Púchov

-

Hamuliakovo

 

 

 

ZRUŠENÉ

109

110

VKP Bratislava

-

Myjava

ZRUŠENÉ

 

KONEČNÁ  TABUĽKA 6.-9,

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

6.

VK SPU Nitra

22

12

10

10

1

1

1

1

8

39:33

1610:1477

36

7.

VK Skalica

22

7

15

6

1

0

1

1

13

24:46

1409:1597

22

8.

VK Nové Mesto

22

5

17

2

2

1

1

1

15

18:55

1347:1744

15

9.

VK TAMI BA

22

0

22

0

0

0

2

3

17

7:66

1141:1794

2

 

ROZPIS ZÁPASOV SKUPINA 6. – 9.

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

14. kolo

3.4.2022

111

112

Nitra

-

Skalica

3:0(18,28,19)

3:0(14,18,18)

113

114

N Mesto

-

TAMI

3:1(27,17,-15,16)

3:0(23,22,19)

ŠH Javorinská 19

15. kolo

10.4. 2022

115

116

Skalica

-

TAMI

3:0(22,19,21)

3:1(-24,21,11,17)

117

118

N.Mesto

-

Nitra

0:3(-11,-21,-10)

0:3(-22,-2,-19)

16. kolo

8.5. 2022

119

120

Skalica

-

N Mesto

3:0(26,19,20)

3:0(18,21,12)

24.4.2022 v ZŠ Holíč

121

122

TAMI

Nitra

0:3(-10,-12,-18)

1:3(23,-20,-21,-18)