Majstrovstvá SR – kadeti  2023 – 2024              

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :              samostatná súťaž , celkom 7 družstiev

 

Účastníci : (sú uvedené v poradí, v akom im boli nalosované čísla pre nasadenie do súťaže, č.8 je voľný termín)

 

1. VO TJ Spartak Myjava

2. VK Slávia  SPU Nitra

3. ŠK Hamuliakovo01

4. VK Nové Mesto

5. VKP Bratislava

6. VK TAMI Bratislava

7. VK 1970 MŠK Púchov

8. voľno

 

Herný systém :

 

Základna časť:

každý s každým dvojzápas, 1x doma a 1x u súpera, 12 hracích a 2 voľné termíny pre každé družstvo.

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas bude delegovaný rozhodca AVR.

 

Termíny:

 

október 2023

01.

15.

 

november 2023

05.

12.

 

december 2023

03.

10.

 

január 2024

21.

 

 

február 2024

18.

 

 

marec 2024

17.

24.

 

apríl 2024

07.

14.

28.

                                              

Finálová časť:

.                                          

Termín                              

 

TABUĽKA KADETI

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VO 1970 MŠK Púchov

16

14

2

14

0

0

0

0

2

46:6

1256:862

44

2.

VKP Bratislava

14

13

1

10

0

3

1

0

0

41:9

1169:875

37

3.

VK Nové Mesto

16

11

5

10

0

1

1

0

4

35:18

1198:1066

33

4.

VK Slávia SPU Nitra

16

8

8

3

3

2

1

3

4

27:31

1224:1216

23

5.

ŠK Hamuliakovo

16

5

11

2

2

1

0

2

9

17:37

1069:1248

14

6.

VK TAMI

Bratislava

16

3

13

0

0

3

2

1

10

14:45

1001:1345

8

7.

VO TJ Spartak Myjava

14

0

14

0

0

0

3

2

9

8:42

875:1180

3

 

ROZPIS ZÁPASOV

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

1.10.2023

01

1/2

Nitra

-

Hamuliakovo

3:1(18,-22,16,15)

1:3(17,-24,-20,-24)

Sarka

02

2/2

Púchov

-

VK TAMI Ba

3:0(13,11,15)

3:0(12,6,9)

Malová E

03

3/2

N. Mesto

-

VKP Ba

0:3(-16,-25,-15)

3:2(22,-21,-21,22,12)

Silná R

o 14,00 a 16,00

2. kolo

 

15.10.2023

04

4/2

VK TAMI Ba

-

N. Mesto

1:3(-18,-15,17,-21)

0:3(-17,-10,-21)

Zakuťanský

05

5/2

Hamuliakovo

-

Púchov

0:3(-15,-21,-21)

0:3(-6,-18,-21)

Sarka

06

6/2

Myjava

-

Nitra

0:3(-17,-18,-21)

0:3(-16,-17,-17)

Gála

3. kolo

 

5.11.2023

07

7/2

Púchov

-

Myjava

3:0(18,11,13

3:0(17,10,16)

Vozár

08

8/2

N. Mesto

-

Hamuliakovo

3:0(17,9,20)

3:0(17,22,20)

Florek

o 14,00 a 16,00

09

9/2

VKP Ba

-

VK TAMI Ba

3:0(13,14,29

3:0(18,11,15)

Sarka

4. kolo

 

12.11.2023

10

10/2

Hamuliakovo

-

VKP Ba

0:3(-18,-21,-18)

0:3(-20,-17,-23)

Zakuťanský

11

11/2

Myjava

-

N. Mesto

0:3(-12,-18,-11)

0:3(-19,-21,-21)

Gála

12

12/2

Nitra

-

Púchov

0:3(-22,-23,-20)

0:3(-17,-21,-12)

Kuzma

5. kolo

 

3.12.2023

13

13/2

N. Mesto

-

Nitra

3:0(21,18,19)

3:0(20,23,16)

14

14/2

VKP Ba

-

Myjava

3:0(13,11,12)

3:0(5,13,12)

Sarka

15

15/2

VK TAMI Ba

-

Hamuliakovo

2:3(-15,20,-10,18,-9)

0:3(18,21,18)

Zakuťanský

6. kolo

 

10.12.2023

16

16/2

Myjava

-

VK TAMI Ba

2:3(20,18,-17,-14,-12)

2:3(21,-25,-23,20,-13)

Florek

 

17

17/2

Nitra

-

VKP Ba

0:3(-13,-14,-20)

0:3(-16,-14,-17)

Kuzma

 

18

18/2

Púchov

-

N. Mesto

3:0(18,21,18)

3:0(19,29,10)

Malová

15,00

7. kolo

 

21.1.2024

19

19/2

VKP Ba

-

Púchov

3:2(-16,23,16,-24,10)

3:2(14,-16,-25,20,11)

Sarka

 

20

20/2

VK TAMI Ba

-

Nitra

2:3(-18,-14,19,20,-12)

3:2(21,21,-15,-17,10)

Zakuťanský

21

21/2

Hamuliakovo

-

Myjava

3:1(14,-17,19,21)

3:0(22,26,19)

Sarka

20.1.2024

8. kolo

 

11.2.2024

22

22/2

Hamuliakovo

-

Nitra

1:3(18,-22,-23,-20)

0:3(-20,-19,-21)

Sarka

25.2.2024

23

23/2

VK TAMI Ba

-

Púchov

0:3(-10,-15,-10)

0:3(-16,-21,-17)

Zakuťanský

24

24/2

VKP Ba

N. Mesto

3:2(-19,-16,12,22,7)

3:0(21,15,21)

Sarka

10.2.2024 o 11,00

9. kolo

 

18.2.2024

25

25/2

N. Mesto

VK TAMI Ba

3:0(10,12,15)

3:0(15,28,20)

Petrukovič

17.2.2024

26

26/2

Púchov

Hamuliakovo

3:0(18,11,17)

3:0(26,12,13)

Vozár

27

27/2

Nitra

Myjava

3:2(17,-25,-12,12,9)

3:1(17,-22,11,21)

Barttošovič

10. kolo

 

17.3.2024

28

28/2

Myjava

Púchov

29

29/2

Hamuliakovo

N. Mesto

30

30/2

VK TAMI Ba

VKP Ba

11. kolo

 

24.3.2024

31

31/2

VKP Ba

Hamuliakovo

32

32/2

N. Mesto

Myjava

33

33/2

Púchov

Nitra

12.kolo

 

7.4.2024

34

34/2

Nitra

N. Mesto

35

35/2

Myjava

VKP Ba

36

36/2

Hamuliakovo

VK TAMI Ba

13. kolo

 

14.4.2024

37

37/2

VK TAMI Ba

Myjava

38

38/2

VKP Ba

Nitra

39

39/2

N. Mesto

Púchov

14.kolo

 

28.4.2024

40

40/2

Púchov

VKP Ba

41

41/2

Nitra

VK TAMI Ba

42

42/2

Myjava

Hamuliakovo