Majstrovstvá SR – starší žiaci  2023 – 2024              

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :             samostatná súťaž starších žiakov , celkom 4 družstvá

 

Účastníci : (sú uvedené v poradí, v akom im boli nalosované čísla pre nasadenie do súťaže)

 

1. VK Spartak UJS Komárno

2. VK Slávia SPU Nitra

3. VK Nové Mesto

4. VO 1970 MŠK Púchov

 

Herný systém :

 

Základna časť:

každý s každým dvojzápas, 2x doma a 2x u súpera, 12 hracích termínov pre každé družstvo.

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas bude delegovaný rozhodca AVR.

 

 

Termíny:

 

október 2023

07.

21.

november 2023

04.

18.

december 2023

02.

09.

január 2024

20.

 

február 2024

10.

 

marec 2024

16.

 

apríl 2024

06.

20.

máj2024

04.

 

 

Finálová časť:

 

 

Termín                             

 

TABUĽKA STARŠÍ ŽIAČI

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VO 1970 MŠK Púchov

14

12

2

12

1

0

0

1

1

37:7

1074:779

36

2.

VK Slávia SPU Nitra

16

8

8

1

5

2

1

0

7

26:33

1176:1278

23

3.

VK Spartak Komárno

14

5

9

3

1

1

1

3

5

19:30

953:1072

15

4.

VK Nové Mesto

12

3

9

2

1

0

1

5

3

16:28

923:996

10

 

 

 

ROZPIS ZÁPASOV

kolo/

dátum

číslo zápasu

CIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

07.10.2023

01

1/2

NMesto

-

Púchov

3:1(24,-21,16,23)

3:0(20,24,16)

Kováčik

02

2/2

Nitra

-

Komárno

3:1(-19,18,12,13)

3:2(17,16,-21,-23,9)

Szászová

2. kolo

21.10.2023

03

3/2

Púchov

-

Komárno

3:0(10,11,18)

3:0(14,14,11)

Vozár

04

4/2

NMesto

-

Nitra

2:3(20,-20,-23,24,-11)

1:3(-22,22,-15,-14)

Florek

3. kolo

04.11.2023

05

5/2

Nitra

-

Púchov

0:3(-21,-15,-21)

0:3(-13,-14,-11)

Štepánek

06

6/2

Komárno

-

NMesto

3:0(14,16,11)

3:1(15,-15,-18,-19)

Szászová

4. kolo

18.11.2023

07

7/2

Púchov

-

NMesto

3:0(23,23,23)

3:1(19,21,-22,27)

Horváth

17,11,2023

08

8/2

Komárno

-

Nitra

1:3(-22,-22,18,-21)

3:2(25,-18,-26,22,10)

Szászová

25.11.2023 o 10,00 v telocvični  ZŠ ul. Práce

5. kolo

02.12.2023

09

9/2

Komárno

-

Púchov

0:3(-22,-18,-9)

0:3(-20,-18,-16)

Szászová

10

10/2

Nitra

-

NMesto

3:1(17,14,-19,18)

3:0(12,19,22)

Pivarček

6. kolo

09.12.2023

11

11/2

Púchov

-

Nitra

3:0(12,19,11)

3:0(18,10,17)

Horváth

12

12/2

NMesto

-

Komárno

Pivarček

7. kolo

20.01.2024

13

13/2

Komárno

-

Púchov

0:3(-10,-19,-20)

0:3(-16,-12,-15)

Szászová

14

14/2

Nitra

-

NMesto

3:1(19,-14,17,21)

0:3(-10,-14,-15)

Floreek

8.kolo

10.2.2024

15

15/2

Púchov

-

NMesto

13.4.2024

16

16/2

Komárno

-

Nitra

3:0(17,12,12)

3:0(19,19,15)

Szászová

9. kolo

16.3.2023

17

17/2

Nitra

-

Púchov

18

18/2

NMesto

-

Komárno

10. kolo

06.4.2024

19

19/2

Púchov

-

Komárno

20

20/2

NMesto

-

Nitra

11 kolo

20.4.2024

21

21/2

NMesto

-

Púchov

22

22/2

Nitra

-

Komárno

12. kolo

04.5.2024

23

23/2

Púchov

-

Nitra

24

24/2

Komárno

-

NMesto