Majstrovstvá SR – mladší žiaci  2023 – 2024             

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :              samostatná súťaž mladších žiakov , celkom 4 družstvá

 

Účastníci : ( uvedené v poradí, v akom im boli nalosované čísla pre nasadenie do súťaže)

 

1.VK Spartak UJS Komárno

2.HIT Trnava

3. VK Nové Mesto

4. VO 1970 MŠK Púchov

 

Herný systém :

 

Základna časť:

každý s každým dvojzápas, 2x doma a 2x u súpera, 12 hracích termínov pre každé družstvo.

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas bude delegovaný rozhodca AVR.

 

Termíny:

 

október 2023

08.

22.

november 2023

05.

19.

december 2023

03.

10.

január 2024

21.

 

február 2024

11.

 

marec 2024

17.

 

apríl 2024

07.

21.

máj2024

05.

 

 

Finálová časť:

Systém a termíny finálovej časti (prípadné barážové stretnutia a finálový turnaj) a počet postupujúcich družstiev z prvej časti súťaže bude určený na základe reálneho počtu do súťaže prihlásených družstiev, a to najneskôr do 23. 9. 2022           

 

Termín                              

 

TABUĽKA MLADŠÍ ŽIACI

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VO 1970 MŠK Púchov

16

16

0

15

1

0

0

0

0

48:1

1225:696

48

2.

VK Komárno

16

10

6

9

0

1

0

0

6

30:20

1103:942

29

3.

VK Nové Mesto

16

6

10

5

1

0

1

1

8

21:31

994:1108

19

4.

HIT Trnava

16

0

16

0

0

0

0

1

15

1:48

650:1226

0

 

 

ROZPIS ZÁPASOV

kolo/

dátum

číslo zápasu

MI6Z

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

08.10.2023

01

1/2

Komárno

-

Púchov

0:3(16,18,17)

0:3( 24, 20, 11)

02

2/2

Trnava

-

VK NM

0:3(-9,-17,-12)

0:3(-20,-7,-23)

2. kolo

22.10.2023

03

3/2

Púchov

-

VK NM

3:0(12,14,8)

3:0(6,11,13)

04

4/2

Komárno

-

Trnava

3:0(6,14,18)

3:0(11,11,21)

Odvolané

3. kolo

05.11.2023

05

5/2

Trnava

-

Púchov

0:3(-7,-10,-5)

0:3(-13,-12,-9)

MTF STU Jána Bottu o 9,30

06

6/2

VK NM

-

Komárno

0:3(-20,-13,-16)

0:3(-7,-12,-8)

4. kolo

19.11.2023

07

7/2

Púchov

-

Komárno

3:0(17,24,21)

3:0(9,15,21)

14.1.2024

08

8/2

VK NM

-

Trnava

3:1(6,-26,16,13)

3:0(11,13,17)

5. kolo

03.12.2023

09

9/2

VK NM

-

Púchov

0:3(-17,-14,-20)

0:3(-20,-17,-10)

10

10/2

Trnava

-

Komárno

0:3(-12,-14,-11)

0:3(-11,-16,-10)

 

6. kolo

10.12.2023

11

11/2

Púchov

-

Trnava

3:0(5,8,8)

3:0(4,9,11)

 

v Trnave

12

12/2

Komárno

-

VK NM

3:0(22,13,26)

3:2(21,-24,-15,20,12)

7. kolo

21.01.2024

13

13/2

Komárno

-

Púchov

0:3(-22,-24,-12)

0:3(-20,-14,-16)

14

14/2

Trnava

-

VK NM

0:3(-12,-22,-23)

0:3(-10,-22,-23)

8. kolo

11.02.2024

15

15/2

Púchov

-

VK NM

3:0(12,22,16)

3:1(11,-22,10,16)

16

16/2

Komárno

-

Trnava

3:0(17,15,16)

3:0(14,8,20)

9. kolo

17.3.2024

17

17/2

Trnava

-

Púchov

v Púchove

18

18/2

VK NM

-

Komárno

10. kolo

07.4.2024

19

19/2

Púchov

-

Komárno

20

20/2

VK NM

-

Trnava

11. kolo

21.4.2024

21

21/2

VK NM

-

Púchov

22

22/2

Trnava

-

Komárno

12. kolo

5.5.2024

23

23/2

Púchov

-

Trnava

24

24/2

Komárno

-

VK NM