SPORTIKA liga kadetky Západ    UPRAVENÉ 23.2.2022

 

               2021 - 2022

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev : 6  (kadetky -5, 2.liga juniorky - 1) 

 

Účastníci :           VK Nové Mesto, VK Schaeffler Skalica, Palas VK Levice, VK Komárno,

                            VOLLEY PROJECT UKF Nitra, 2. liga juniorky - VO TJ Spartak Myjava, VKM Piešťany

 

Herný systém :

                   Základná časť:

Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:         2021:     10.10.,  17.10, 24.10.,  7.11., 

                                                    2022:     30.1., 13.2., 20.2., 27.2., 20.3., 27.3., 3.4., 10.4., 1.5., 8.5

 

                       

1. družstvo postupuje priamo na M-SR.

2, a 3 družstvá hrajú semifinále

                                                   

2.časť – semifinálová 8 družstiev :

2 turnaje po 4 družstvá, z ktorých prví dvaja postupujú do finálovej časti M SR. Družstvá do skupín budú dané žrebom tak,

aby sa stretli 2 z 2. miest a 2 z 3. miest z 1. časti súťaže tak, aby neboli v skupine 2 družstvá z jednej oblasti.

Usporiadatelia SF turnajov budú daní žrebom.

                             

Termín            :20.-22.5.2022

 

3.časť :  – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Systém súťaže - družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú rozdelené  do dvoch skupín „A“ a „B“. Do každej skupiny

budú nasadení žrebom po 2 víťazi oblastných skupín. K nim budú žrebom priradené dve družstvá, ktoré sa v 2. časti súťaže

umiestnili na ostatných postupových miestach. Jeden z prvého a jeden z druhého miesta opačného semifinálového turnaja.

V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým.

Družstvá umiestnené na 1.a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste

do skupiny o 5. - 8. miesto.  Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B                II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B               IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení v stretnutiach I) a II) o 3. miesto. Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú

stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 

 Termín           :27.-29.5.2022

 

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA SPOLU

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Skalica

20

20

0

12

5

3

0

0

0

60:11

1692:1212

57

2.

Palas VK Levice

20

13

7

10

2

1

2

2

3

45:25

1451:1225

40

3.

MVM Piešťany 2. liga jun

18

12

6

7

4

1

2

0

4

40:24

1410:1119

37

4.

UKF Nitra

18

6

12

2

4

0

2

2

8

24:40

1224:1420

24

5.

VK Nové Mesto

20

4

16

3

0

1

1

5

10

19:50

1138:1574

12

6.

VK Komárno

20

3

17

1

0

2

1

6

10

17:55

1324:1689

8

 

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA KADETKY

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Skalica

16

16

0

10

5

1

0

0

0

48:7

1252:906

47

2.

Palas VK Levice

16

11

5

8

2

1

1

1

3

36:19

1126:852

33

3.

UKF Nitra

16

6

10

2

4

0

2

2

6

24:34

1161:1263

20

4.

VK Nové Mesto

16

4

12

3

0

1

1

3

8

17:38

986:1234

12

5.

VK Komárno

16

3

13

1

0

2

1

5

7

16:43

1103:1373

8

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

TKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

10.10.2021

01

02

Komárno

-

voľno

03

04

VK NM

-

UKF Nitra

1:3(-22,-20,23,-11)

0:3(-17,-16-13)

Vavrek

05

06

Skalica

-

Piešťany 2jun

3:0(21,13,13)

3:2(17,20,-23,-22,7)

Gála

07

08

voľno

-

Levice

 

 

 

2. kolo

 

17.10.2021

09

10

voľno

-

Levice

11

12

Piešťany 2jun

-

voľno

13

14

UKF Nitra

-

Skalica

1:3(16,-11,-14,-20)

0:3(-15,-25,-23)

Vavrek

15

16

Komárno

-

VK NM

3:2(-18,19,-23,23,13)

2:3(-18,18,14,-21,-8)

Kováčik

16.10.2021

3. kolo

 

24.10.2021

17

18

VK NM

-

voľno

19

20

Skalica

-

Komárno

3:1(14,-20,16,11)

3:0(17,14,18)

Bartošovič

21

22

voľno

-

UKF Nitra

 

 

 

23

24

Levice

-

Piešťany 2jun

3:0(20,21,15)

3:0(16,12,16)

Kubovičová

4. kolo

 

7.11.2021

25

26

voľno

-

Piešťany 2jun

27

28

UKF Nitra

-

Levice

3:0(12,20,17)

2:3(20,-15,18,-14,-8)

Kuzma

o 9,00  a 11,00

29

30

Komárno

-

voľno

31

32

VK NM

-

Skalica

0:3(-20,-17,-17)

0:3(-14,-22,-22)

Silná

Športová hala, Javorínska 19

5. kolo

 

30.01.2022

33

34

Skalica

-

voľno

35

36

voľno

-

VK NM

 

 

 

37

38

Levice

-

Komárno

3:0(13,16,13)

3:0(12,12,18)

39

40

Piešťany 2jun

-

UKF Nitra

3:0(7,9,17)

3:0(6,12,12)

20.3.2022

6. kolo

 

13.02.2022

41

42

voľno

-

UKF Nitra

43

44

Komárno

-

Piešťany 2jun

1:3(-21,16,-16,-15)

0:3(-11,-20,-23)

11.2.2022 o 15,00 a 17,00

45

46

VK NM

-

Levice

0:3(-7,-15,-25)

1:3(-21,-20,20,-18)

47

48

Skalica

-

voľno

7. kolo

 

20.02.2022

49

50

voľno

-

voľno

 

 

 

51

52

Levice

-

Skalica

2:3(-15,22,17,-21,-9)

1:3(-20,-25,17,-21)

20.3.2022

53

54

Piešťany 2jun

-

VK NM

3:1(15,-15,23,

19)

3:1(-21,22,13,16)

11,00 a 40 min

55

56

UKF Nitra

-

Komárno

2:3(20,-22,-22,19,-12)

3:1(-19,22,20,21)

27.2.2022é

8. kolo

 

27.02.2022

57

58

voľno

-

VK NM

59

60

UKF Nitra

-

Komárno

8.5.2022

61

62

Piešťany 2jun

-

Skalica

2:3(-18,22,15,-17,-10)

0:3(-21,-24,-25)

11,00 a 40 min 13.03.2022

63

64

Levice

-

voľno

9. kolo

 

20.03.2022

65

66

voľno

-

voľno

67

68

Piešťany 2jun

-

UKF Nitra

3:0(7,9,17)

3:0(6,12,12)

11,00 a 40 min

69

70

71

72

VK NM

-

Komárno

3:0(24,17,21)

0:3(-21,-22,-21)

10. kolo

 

27.03.2022

73

74

voľno

-

voľno

75

76

Komárno

-

Skalica

0:3(-22,-13,-11)

1:3(-13,-23,22-17)

77

78

UKF Nitra

-

VK NM

0:3(-12,-14,-16)

0:3(-8,-9,-21

Stredná odborná škola stavebná, Nábrežie mládeže 1, Nitra.

79

80

Piešťany 2jun

-

Levice

3:2(-20,-23,22,22,11)

3:1(-15,14,15,16)

11,00 a 40 min

11. kolo

 

3.04.2022

81

82

Piešťany 2jun

-

voľno

83

84

Levice

-

UKF Nitra

3:0(16,18,13)

3:1(13,9,-16,19)

85

86

voľno

-

Komárno

87

88

Skalica

-

VK NM

3:0(18,18,20)

3:1(19,-19,14,11)

9.4.2022

12. kolo

 

10.04.2022

89

90

voľno

-

Skalica

91

92

VK NM

-

voľno

93

94

Komárno

-

Levice

0:3(-13,-15,-13)

0:3(-15,-18,-15)

95

96

UKF Nitra

-

Piešťany 2jun

9.4.2022 o 13,00 v Mestská hala

13. kolo

 

1.05.2022

97

98

voľno

-

voľno

99

100

Piešťany 2jun

-

Komárno

3:0(20,6,17)

3:0(10,15,13)

3.5.2022 o15,00

101

102

Levice

-

VK NM

3:0(0,0,0)

3:0(0,0,0)

zrušené

103

104

Skalica

-

UKF Nitra

3:0(20,18,22)

3:0(9,23,19)

hala SZŠ

14. kolo

 

8.05.2022

105

106

voľno

-

voľno

107

108

Skalica

-

Levice

3:0(0,0,0)

3:0(0,0,0)

109

110

VK NM

-

Piešťany 2jun

0:3(-0,-0,-0)

0:3(-0,-0,-0)

111

112

Komárno

-

UKF Nitra

1:3(-26,-20,11,-22)

1:3(25,-14,-14,-20)