Majstrovstvá SR – kadetky  2023 – 2024

 

Súťaž má oficiálny názov: ERREA liga kadetky Západ

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :              samostatná súťaž, celkom 7 družstiev

 

Účastníci : (sú uvedené v poradí, v akom im boli nalosované čísla pre nasadenie do súťaže, č.8 je voľný termín)

 

1.VK Nové Mesto

2. HIT Trnava

3. VM Senica

4. VK  Skalica

5.ŠŠŠ VIVUS Bratislava

6. PALAS VK Levice

7. Volley project UKF Nitra

8. voľno

 

Herný systém:

 

Základna časť:

každý s každým dvojzápas, 1x doma a 1x u súpera, 12 hracích termínov a 2 voľné termíny pre každé družstvo, celkovo 14 termínov.

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas bude delegovaný rozhodca AVR.

 

 

 

Termíny:

október 2023                   01., 08., 22.,

november 2023               05., 19., 26.,

december 2023               10.,

január 2024                     21.,

február 2024                   04., 11.,

marec 2024                      17., 24.,

apríl 2024                        14., 28.,

 

                        

Finálová časť:

 

Termín:                            

 

 

KONEČNÁ TABUĽKA KADETKY

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Nové Mesto

24

24

0

19

4

1

0

0

0

72:6

1934:1166

71

2.

Palas VK Levice

24

20

4

17

2

1

0

3

1

65:16

1879:1363

60

3.

HIT Trnava

24

16

8

12

4

0

1

1

6

51:28

1754:1508

49

4.

VM Senica

24

12

12

10

2

0

0

3

9

39:38

1631:1498

36

5.

Volley project UKF Nitra

24

8

16

7

1

0

0

4

12

28:49

1464:1655

24

6.

VK Skalica

24

4

22

2

1

1

0

2

18

14:63

1185:1784

11

7.

VIVUS Bratislava

24

0

24

0

0

0

1

1

22

3:72

953:1826

1

 

ROZPIS ZÁPASOV

kolo/

dátum

číslo zápasu

TKYZA

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

1.10.2023

01

1/2

VK NM

UKF Nitra

3:0(15,7,9)

3:0(17,11,15)

Silná R

02

2/2

Senica

-

Levice

0:3(-18,-18,-20)

0:3(-20,-22,-15)

Kuzma P

03

3/2

Skalica -

VivusBa

3:0(10,7,16)

3:2(-19,14,-18,19,10)

Gála M

2. kolo

 

8.10.2023

04

4/2

Levice

-

Skalica

3:0(15,13,10)

3:0(8,10,11)

Kováčik

05

5/2

UKF Nitra

-

Senica

1:3(17,-18,-18,-23)

1:3(-10,-12,19,-19)

Kuzma

06

6/2

Trnava

-

VK NM

0:3(-12,-20,-15)

0:3(-20,-10,-21)

Silná

10,00 a 40 min

3. kolo

 

22.10.2023

07

7/2

Senica

-

Trnava

0:3(-11,-14,-15)

1:3(-17,-13,22,-23)

Kuzma

08

8/2

Skalica

-

UKF Nitra

1:3(19,-15,-24,-8)

0:3(-12,-15,-24)

Špaček

09

9/2

VIVUS Ba

-

Levice

0:3(-6,-13,-13)

0:3(-11,-10,-24)

Sarka

4. kolo

 

5.11.2023

10

10/2

UKF Nitra

-

VIVUS Ba

3:0(11,6,14)

3:0(17,15,16)

Polák

11

11/2

Trnava

-

Skalica

3:0(14,12,14)

3:0(20,12,13)

Silná

10,00 a 40 min

12

12/2

VK NM

-

Senica

3:0(10,21,21)

3:0(14,17,15)

Malová

5. kolo

 

19.11.2023

13

13/2

Skalica

-

VK NM

0:3(-6,-15,-11)

0:3(-8,-11,-13)

Špaček

14

14/2

VIVUS Ba

-

Trnava

0:3(-20,-18,-21)

0:3(-19,-14,-15)

Zakuťanský

15

15/2

Levice

-

UKF Nitra

3:0(20,15,20)

3:0(15,24,10)

Bartošovič

6. kolo

 

26.11.2023

16

16/2

Trnava

-

Levice

1:3(-16,21,-22,-24)

0:3(-22,-12,-20)

Pivarček

10,00 a 40 min

17

17/2

VK NM

-

VIVUS Ba

3:0(14,8,9)

3:0(7,13,9)

Malová

12,00 a 14,00

18

18/2

Senica

-

Skalica

3:0(8,12,17)

3:0(6,15,17)

Gála

7. kolo

 

10.12.2023

19

19/2

VIVUS Ba

-

Senica

0:3(-13,-10,-15)

0:3(-15,-8,-7)

Sarka

20

20/2

Levice

-

VK NM

1:3(19,-11,-13,-19)

1:3(23,-11,-24,-18)

Pivarček

21

21/2

UKF Nitra

-

Trnava

1:3(-26,-15,23,-11)

0:3(-20,-18,-9)

Kubovičová

8. kolo

21.1.2024

22

22/2

UKF Nitra

-

VK NM

0:3(-14,-7,-12)

0:3(-12,-12,-16)

Kubovičová

23

23/2

Levice

-

Senica

3:0(18,18,13)

3:1(14,8,-13,19)

Toman

18.2.2024. 10,00 a 12,00

24

24/2

VIVUS Ba

-

Skalica

0:3(-11,-19,-14)

1:3(0:31,-21,-22)

Gerboc

9. kolo

 

4.2.2024

25

25/2

Skalica

-

Levice

0:3(-10,-14,-12)

0:3(-15,-11,-15)

21.4-2024

26

26/2

Senica

-

UKF Nitra

3:0(11,14,18)

3:0(17,21,11)

Gála

27

27/2

VK NM

-

Trnava

3:0(16,19,19)

3:0(17,20,6)

Florek

10. kolo

 

11.2.2024

28

28/2

Trnava

-

Senica

3:1(18,23,-19,18)

3:0(23,21,23)

Silná

10,00 a 40 min

29

29/2

UKF Nitra

-

Skalica

3:0(7,18,18)

3:0(17,8,25)

Kuzma

30

30/2

Levice

-

VIVUS Ba

3:0(7,9,11)

3:0(6,11,6)

Kubovičová

11. kolo

 

17.3.2024

31

31/2

VIVUS Ba

-

UKF Nitra

0:3(-9,-8,-16)

0:3(-15,-20,-9)

Nemcová

32

32/2

Skalica

-

Trnava

0:3(-15,-10,-15)

0:3(-11,-7,-7)

Špaček

33

33/2

Senica

-

VK NM

0:3(-8,-16,-19)

0:3(-18,-19,-20)

Bartošovič

9,00 a 40 min

12. kolo

 

24.3.2024

34

34/2

VK NM

-

Skalica

3:0(20,19,22)

3:1(11,14,-23,9)

Florek

 ZŠ Kpt. Nálepku

35

35/2

Trnava

-

VIVUS Ba

3:0(13,11,14)

3:0(15,8,8)

Silná

10,00 a 40 min

36

36/2

UKF Nitra

-

Levice

0:3(-6,-14,-19)

0:3(-20,-13,-14)

Polák

13. kolo

 

14.4.2024

37

37/2

Levice

-

Trnava

3:0(9,13,17)

3:2(26,7,-17,-19,9)

Kuzma

38

38/2

VIVUS Ba

-

VK NM

0:3(-8,-20,-18)

0:3(-6,-7,-9)

Nemcová

39

39/2

Skalica

-

Senica

0:3(-20,-16,-15)

0:3(-16,-11,-11)

14. kolo

 

28.4.2024

40

40/2

Senica

-

VIVUS Ba

3:0(17,15,14)

3:0(3,9,12)

Bartošovič

41

41/2

VK NM

-

Levice

3:2(-25,-29,17,21,9)

3:1(-24,16,11,13)

Toman

42

42/2

Trnava

-

UKF Nitra

3:0(22,19,19)

3:1(20,16,-20,17)

10,00 a 40 min