SPORTIKA liga – staršie žiačky  2021 - 2022   UPRAVENÉ 24.2.2022

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev : 8

 

Učastníci :       VK Nové Mesto,  HIT Trnava, VK Schaeffler Skalica, ,  Palas VK Levice A, Palas VK Levice B, VM Senica, VOLLEY PROJECT UKF Nitra, VK RZ Nábrežná Nové Zámky, MVK Nové Mesto,

 

Herný systém :

Základná časť:

Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 1x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety,

Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termín dohrania základnej časti   30.4.2022

 

Termíny:    2021:9. 10.,  23,10.,  6.11.,  20.11.,  4.12.,  11.12.,

 

2022:15.1.,  29.1., 12.2.,  19.2., 5.3., 19.3., 2.4., 9.4., 23.4.,

                           

 

Nádstavba:

Dve skupiny , 1. – 4, a 5. – 8., kde sa odohrajú len vzájomné odvetné stretnutia, pričom domácim družstvom v odvete bude družstvo, ktoré v prvej časti bolo hosťom.

Hrá sa  dvojstretnutie na 3 víťazné sety.

Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:    2022:   7.5., 14.5., 21.5.,

 

                            1.  družstvo postupuje priamo na M-SR.

                            2. a 3. družstvo odohrajú semifinále

 

2.časť – semifinálová 8 družstiev :

2 turnaje po 4 družstvá, z ktorých prví dvaja postupujú do finálovej časti M SR. Družstvá do skupín budú dané žrebom tak, aby sa stretli 2 z 2. miest a 2 z 3. miest z 1. časti         súťaže tak, aby neboli v skupine 2 družstvá z jednej oblasti.

Usporiadatelia SF turnajov budú daní žrebom.

Termín            :             3.-5.6.2022

 

3.časť :  – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Počet účastníkov – 8 družstiev.

Systém súťaže - družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú rozdelené  do dvoch skupín „A“ a „B“. Do každej skupiny budú nasadení žrebom po 2 víťazi oblastných skupín. K nim budú žrebom priradené dve družstvá, ktoré sa v 2. časti súťaže umiestnili na ostatných postupových miestach. Jeden z prvého a jeden z druhého miesta opačného semifinálového turnaja. V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým.

Družstvá umiestnené na 1.a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny o 5. - 8. miesto.  Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B    II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B  IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení v stretnutiach I) a II) o 3. miesto. Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

Termín                     :             10.-12.6.2022

 

KONEČNÁ TABUĽKA

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Palas VK Levice A

14

13

1

10

2

1

0

0

1

 39:7

1100:778

38

2.

VK Nové Mesto

14

12

2

9

2

1

1

1

0

39:10

1148:792

36

3.

MVK Nové Mesto

14

10

4

7

2

1

1

2

1

34:16

1141:959

30

4.

VK Skalica

14

8

6

8

0

0

2

2

2

30:18

1065:893

26

5.

Palas VK Levice B

14

6

8

3

1

2

0

1

7

19:29

904:1022

16

6.

VM Senica

14

4

10

4

0

0

1

0

9

14:30

902:949

13

7.

HIT Trnava

14

3

11

2

1

0

0

0

11

9:34

725:1001

9

8.

VK Nové Zámky

14

0

14

0

0

0

0

2

12

2:42

507:1098

0

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

CKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

 

1. kolo

 

9.10.2021

 

01

02

Levice B

-

voľno

03

04

voľno

-

MVK NMnV

05

06

VK NMnV

-

Skalica

3:1(-14,22,19,13)

3:2(14,-21,-20,12,8)

Gála

13,00 a 15,00

07

08

Senica

-

Trnava

3:0(15,10,14)

3:0(21,7,16)

Vartiak

09

10

Levice A

-

N.Zámky

3:0(13,13,4)

3:0(4,3,9)

Bartošovič

2. kolo

 

23.10.2021

11

12

voľno

-

N.Zámky

13

14

Trnava

-

Levice A

0:3(-12,-20,-23)

0:3(-19,-24,-19)

Silná

15

16

Skalica

-

Senica

3:0(21,26,21)

3:0(23,19,24)

Gála

17

18

MVK NMnV

-

VK NMnV

1:3(17,-18,-23,-14)

3:1(-18,23,22,19)

Horňák

19

20

Levice B

-

voľno

3. kolo

 

6.11.20210

21

22

voľno

-

voľno

23

24

VK NMnV

-

Levice B

3:0(7,10,19)

3:0(8,4,17)

Fabry

25

26

Senica

-

MVK NMnV

0:3(-21,-12,-20)

0:3(-13,-21,-23)

Vartiak

27

28

Levice A

-

Skalica

3:0(10,15,23)

3:0(19,13,21)

Kubovičová

29

30

N.Zámky

-

Trnava

1:3(-20,-20,24,-8)

0:3(-19,-8,-13)

bez

10,00 a 40 min

4. kolo

 

20.11.2021

31

32

voľno

-

Trnava

33

34

Skalica

-

N.Zámky

3:0(8,11,12)

3:05,47,8)

35

36

37

38

Levice B

-

Senica

3:0(17,21,14)

3:2)-23,13,-22,16,15)

 

39

40

voľno

-

VK NMnV

6. kolo

 

12.2.2022

49

50

51

52

Skalica

-

Levice B

3:0(13,13,21)

3:0(11,14,6)

 

53

54

Trnava

-

VK NMnV

0:3(-15,-21,-9)

0:3(-2,-13,-8)

55

56

7. kolo

 

19. 2. 2022

57

58

59

60

61

62

63

64

 

 5. 3. 2022

65

66

67

68

69

70

71

72

9. kolo

 

19.3.2022

73

74

Levice A

-

Levice B

3:1(17,13,-21,12)

3:0(11,14,16)

 

18.3.2022

75

76

N.Zámky

-

MVK NMnV

0:3(-18,-4,-4)

0:3(-9,-16,-11)

 

10,00 a 40 min

77

78

Trnava

-

Skalica

0:3(-4,-14,-11)

0:3(-12,-13,-16)

 

ŠŠ J. Bottu

79

80

 

 

 

 

81

82

 

 

10. kolo

 

2. 4.2022

83

84

MVK NMnV

-

Trnava

3:0(12,17,13)

3:0(12,12,19)

 

 

85

86

Levice B

-

N.Zámky

3:1(16,-24,22,16)

3:0(5,6,6)

 

10,00 a 40 min

87

88

VK NMnV

-

Senica

3:0(21,14,20)

3:0(22,15,23)

 

27.2.2022

 

 

 

11. kolo

 

9. 4. 2022

91

92

MVK NMnV

-

Levice A

0:3(-22,-19,-16)

1:3(22,-22,-16,-18)

 

13,00 a 40 min

93

94

 

 

95

96

VK NMnV

-

N.Zámky

3:0(11,16,11)

3:0(2,5,7)

 

10.4.2022 o 14,00 a 16,00

97

98

 

 

 

 

12. kolo

 

23. 4. 2022

99

100

Levice A

-

VK NMnV

0:3(-13,-21,-21)

3:2(23,17,-12,-24,6)

 

 

101

102

Trnava

-

Levice B

3:0(23,15,23)

0:3-12,-19,-22)

 

103

104

Skalica

-

MVK NMnV

1:3(18,-17,-24,-23)

2:3(-24,22,-22,23,-12)

 

Zdrav škola

105

106

N.Zámky

-

Senica

0:3(-15,-13,-10)

0:3(-5,-19,-13)

 

10,00 a 40 min

náhradné kolo

 

30.4.2022

 

 

67

68

Senica

-

Levice A

0:3(-18,-6,-21)

0:3(-12,-23,-21)

 

30.4.2022

65

66

MVK NMnV

-

Levice B

3:0(17,18,18)

2:3(-25,-23,17,19,-7)

 

30.4.2022

 

 

 

TABUĽKA 1.-4,

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Palas VK Levice A

14

13

1

10

2

1

0

0

1

 39:7

1100:778

38

2.

VK Nové Mesto

14

12

2

9

2

1

1

1

0

39:10

1148:792

36

3.

MVK Nové Mesto

14

10

4

7

2

1

1

2

1

34:16

1141:959

30

4.

VK Skalica

14

8

6

8

0

0

2

2

2

30:18

1065:893

26

 

ROZPIS ZÁPASOV  1. – 4.

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

7.5.2022

101

102

VK Levice A

-

VK Skalica

103

104

VK Nové Mesto

-

MVK Nové Mesto

14.5. 2022

105

106

VK Skalica

-

MVK Nové Mesto

107

108

VK Levice A

-

VK Nové Mesto

21.5. 2022

109

110

VK Nové Mesto

-

VK Skalica

111

112

MVK Nové Mesto

-

VK Levice A

 

TABUĽKA 5-8.

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

5.

VM Senica

18

8

10

7

0

1

1

0

9

26:32

1238:1188

24

6.

HIT Trnava

18

5

13

4

1

0

1

0

12

17:40

1021:1187

16

7.

VK Nové Zámky

18

0

18

0

0

0

0

2

16

2:54

600:1398

0

8.

 

ROZPIS ZÁPASOV  5. – 8.

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

7.5.2022

201

202

VM Senica

-

voľno

203

204

HIT Trnava

-

VK Nové Zámky

3:0(0,0,0)

3:0(0,0,0)

Spojená škola, Jána Bottu 31

14.5. 2022

205

206

voľno

-

VK Nové Zámky

207

208

VM Senica

-

HIT Trnava

3:2(22,-25,12,-21,12)

3:0(15,18,15)

21.5. 2022

209

210

HIT Trnava

-

voľno

211

212

VK Nové Zámky

-

VM Senica

0:3(-13,-20,-12)

0:3(-15,-15,-18)