Majstrovstvá SR – staršie žiačky  2023 – 2024    

         

Súťaž má oficiálny názov: ERREA liga staršie žiačky  Západ

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :             samostatná súťaž , celkom 10 družstiev

 

Účastníci :  (sú uvedené v poradí, v akom im boli nalosované čísla pre nasadenie do súťaže)

 

1. VKM Piešťanské Sojky

2. BVT MVK Nové Mesto nad Váhom

3. Trnava Trakovice

4. Palas VK Levice

5. VK Skalica

6. VM Senica

7. 1.VK Púchov „A“

8. Volley project UKF Nitra

9. VK Nové Mesto nad Váhom

10. HIT Trnava A

 

Herný systém :

 

Základna časť:

každý s každým dvojzápas, 1x doma a 1x u súpera, 18 hracích termínov pre každé družstvo.

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas bude delegovaný rozhodca AVR.

 

Termíny:

 

október 2023

07.

14.

21.

november 2023

04.

11.

18.

december 2023

02.

09.

16.

január 2024

21.

 

 

február 2024

03.

10.

 

marec 2024

16.

23.

 

apríl 2024

06

13.

27

máj 2024

04.

 

 

 

Finálová časť:

 

Termín

                        

 

KONEČNÁ  STARŠIE ŽIAČKY

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Nové Mesto

36

33

3

29

4

0

2

1

0

104:13

2863:1906

101

2.

Palas VK Levice A

36

30

6

26

3

1

1

1

4

93:23

2766:1871

90

3.

1.VK Púchov A

36

30

6

21

6

3

0

1

5

91:30

2083:1342

87

4.

VM Senica A

36

25

11

19

4

2

1

2

8

83:41

2811:2202

76

5.

HIT Trnava

36

21

15

16

3

2

3

3

9

72:52

2680:2444

64

6.

Volley project UKF Nitra A

36

13

23

11

2

0

2

6

15

49:71

2418:2553

41

7.

MVK Nové Mesto

36

13

23

7

1

5

0

3

20

42:80

2163:2607

34

8.

VKM Piešťany

36

11

25

10

1

0

2

5

18

42:76

2094:2546

35

9.

VK Trakovice

36

3

33

0

3

0

0

2

31

11:102

1743:2749

9

10.

VK  Skalica

36

1

35

0

1

0

0

4

31

7:106

1444:2816

3

 

 

ROZPIS ZÁPASOV

kolo/

dátum

číslo zápasu

CYZA

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

07.10.2023

01

1/2

Piešťany

-

Trnava

1:3(-13,17,-14,-14)

0:3(-14,-14,-23)

Malová

11,00 a 40 min

02

2/2

MVK NMesto

-

VK NMesto

0:3(-3,-4,-3)

0:3(-11,-8,-25)

Vavrek

10,00 a 40 min

03

3/2

Trakovice

-

UKF Nitra A

0:3(-16,-22,-13)

0:3(-12,-17,-12)

Silná

telocvičňa ZŠ Kornela Mahra , Trnava o10,00 a 40 min

04

4/2

Levice A

-

Púchov A

3:0(13,20,24)

3:0(17,19,11)

Kubovičová

05

5/2

Skalica A

-

Senica A

0:3(-6,-10,-13)

0:3(-5,-11,-11)

Pivarček

2. kolo

 

14.10.2023

 

06

6/2

Trnava

-

Senica A

3:2(25,-23,-16,25,10)

3:2(-24,-15,23,22,11)

Silná

10,00 a 40 min

07

7/2

Púchov A

-

Skalica A

3:0(5,8,18)

3:0(6,6,5

Malová

08

8/2

UKF Nitra A

-

Levice A

0:3(-10,-14,-14)

0:3(-14,-12,-20)

Kubovičová

09

9/2

VK NMesto

-

Trakovice

3:0(4,8,14)

3:0(3,10,11)

Toman

10

10/2

Piešťany

-

MVK NMesto

3:0(14,18,11)

3:0(6,14,17,)

Pivarček

11,00 a 40 min

3. kolo

 

21.10.2023

 

11

11/2

MVK NMesto

-

Trnava

0:3(-14,-19,-13)

0:3(-17,-8,-20)

Gála

10,00 a 40 min

12

12/2

Trakovice

-

Piešťany

0:3(-9,-22,-15)

0:3(-23,-17,-23)

10,00 a 40 min

13

13/2

Levice A

-

VK NMesto

0:3(-25,-13,-18)

0:3(-25,-23,-21)

Kubovičová

14

14/2

Skalica A

-

UKF Nitra A

0:3(-6,-11,-13)

0:3(-7,-15,-12)

Špaček

15

15/2

Senica A

-

Púchov A

2:3(19,-14,-20,20,-9)

0:3(-22,-22,-17)

Kuzma

9,00 a 11,00

4. kolo

 

4.11.2023

16

16/2

Trnava

-

Púchov A

0:3(-16,-20,-18)

0:3(-15,-16,-16)

Silná

10,00 a 40 min

17

17/2

UKF Nitra A

-

Senica A

0:3(-15,-15,-20)

1:3(22,-18,-13,-18)

Kubovičová

18

18/2

VK NMesto

-

Skalica A

3:0(13,11,18)

3:0(13,12,17)

Vozár

19

19/2

Piešťany

-

Levice A

0:3(-6,-19,-8)

0:3(-12,-13,-17)

Florek

11,00 a 40 min

20

20/2

MVK NMesto

-

Trakovice

3:0(11,13,16)

3:1(23,19,-25,13)

Tiršel

10,00 a 40 min

5. kolo

 

11.11.2023

21

21/2

Trakovice

-

Trnava

0:3(-15,-17,-8)

0:3(-16,-21,-13)

Silná

10,00 a 40 min

22

22/2

Levice A

-

MVK NMesto

3:0(13,13,8)

3:0(9,15,8)

Kubovičová

23

23/2

Skalica A

-

Piešťany

0:3(-5,-16,-18)

0:3(-16,-13,-13)

Špaček

24

24/2

Senica A

-

VK NMesto

1:3(-15,21,-9,-10)

0:3(-14,-16,-22)

Florek

9,00 a 11,00

25

25/2

Púchov A

-

UKF Nitra A

3:0(12,15,22)

3:0(16,11,17)

Horváth

6. kolo

 

18.11.2023

26

26/2

Trnava

-

UKF Nitra A

3:0(20,14,21)

3:0(10,24,29)

Silná

V Jame, o 10,00 a 40 min

27

27/2

VK NMesto

-

Púchov A

3:0(16,21,20)

3:0(18,15,16)

Horváth

28

28/2

Piešťany

-

Senica A

1:3(-18,-16,17,-20)

1:3(-11,-13,22,-17)

Malová

11,00 a 40 min

29

29/2

MVK NMesto

-

Skalica A

3:0(15,14,17)

3:0(8,12,14)

Gála

10,00 a 40 min

30

30/2

Trakovice

-

Levice A

0:3(-12,-8,-4)

0:3(-3,-13,-7)

Kováčik

v Leviciach 10,00 a 40 min

7. kolo

 

02.12.2023

31

31/2

Levice A

-

Trnava

3:1(-16,14,20,21)

3:1(16,26,-23,14)

Polák

3.12.2023 o 10,00 v Dome športu.

32

32/2

Skalica A

-

Trakovice

1:3(23,-12,-22,-12)

1:3(-15,-27,23,-18)

Špaček

33

33/2

Senica A

-

MVK NMesto

3:0(6,14,12)

3:0(13,9,14)

Vavrek

9,00 a 11,00

34

34/2

Púchov A

-

Piešťany

3:0(8,18,10)

3:0(14,9,8)

Horváth

35

35/2

UKF Nitra A

-

VK NMesto

0:3(-22,-17,-19)

0:3(-10,-13,-19)

Vozár

8. kolo

09.12.2023

36

36/2

Trnava

-

VK NMesto

0:3(-14,-18,-14)

0:3(-18,-15,-12)

Polák

10,00 a 40 min

37

37/2

Piešťany

-

UKF Nitra A

3:1(-11,15,21,15)

1:3(-15,24,-20,-20)

Špaček

11,00 a 40 min

38

38/2

MVK NMesto

-

Púchov A

1:3(-17,-19,20,-17)

0:3(-21,-5,-10)

Vavrek

10,00 a 40 min

39

39/2

Trakovice

-

Senica A

0:3(-15,-13,-14)

0:3(-13,-8,-7)

Horváth

10,00 a 40 min

40

40/2

Levice A

-

Skalica A

3:0(8,10,6)

3:0(8,17,6)

9. kolo

16.12.2023

41

41/2

Skalica A

-

Trnava

0:3(-23,-12,-8)

0:3(-12,-15,-8)

Špaček

42

42/2

Senica A

-

Levice A

3:2(-18,-19,23,23,12)

0:3(-22,-23,-24)

9,00 a 11,00

43

43/2

Púchov A

-

Trakovice

3:0(7,5,18)

3:0(21,13,8)

44

44/2

UKF Nitra A

-

MVK NMesto

2:3(20,22,-20,-22,-9)

2:3(-22,25,19,-22,-11)

Kubovičová

7.2.2024 o15,00

45

45/2

VK NMesto

-

Piešťany

3:0(6,13,14)

3:0(13,18,19)

10. kolo

20.1.2024

46

46/2

Trnava

-

Piešťany

3:0(14,19,16)

3:0(17,20,14)

10,00 a 40 min

47

47/2

VK NMesto

-

MVK NMesto

3:0(11,10,13)

3:0(7,19,14)

Vozár

48

48/2

UKF Nitra A

-

Trakovice

3:0(18,23,22)

3:0(10,21,16)

Kubovičová

49

49/2

Púchov A

-

Levice A

1:3(-18,-13,20,-20)

0:3(-18,-11,-12)

Vavrek

50

50/2

Senica A

-

Skalica A

3:0(11,6,11)

3:0(6,8,11)

Pivarček

9,00 a 11,00

11. kolo

3.2.2024

51

51/2

Senica A

-

Trnava

3:2(14,-21,-10,16,12)

3:0(16,15,24)

Pivarček

9,00 a 11,00

52

52/2

Skalica A

-

Púchov A

0:3(-6,-14,-10)

0:3(-4,-4,-11)

Špaček

53

53/2

Levice A

-

UKF Nitra A

3:0(16,12,14)

3:0(12,21,8)

Kubovičová

54

54/2

Trakovice

-

VK NMesto

0:3(-6,-13,-18)

0:3(-16,-15,-17)

Silná

10,00 a 40 min

55

55/2

MVK NMesto

-

Piešťany

3:2(-12,24,-18,14,7)

3:2(-19,22,9,-22,10)

Horváth

10,00 a 40 min

12. kolo

10.2.2024

56

56/2

Trnava

-

MVK NMesto

3:0(20,14,5)

2:3(-24,17,11,-18,-12)

Silná)

V Jame 3.

10,00 a 40 min

57

57/2

Piešťany

-

Trakovice

3:0(12,16,18

3:0(18,15,15)

Gála

13,00 a 40 min, 9. ZŠ , E.F.Scherera

58

58/2

VK NMesto

-

Levice A

2:3(22,21,-21,-23,-13)

3:0(24,15,24)

Pivarček

Športová hala, Javorinská ,10,00

59

59/2

UKF Nitra A

-

Skalica A

3:0(13,21,10)

3:0(10,10,10)

Kuzma

60

60/2

Púchov A

-

Senica A

3:1(12,24,-14,21)

3:0(13,22,23)

13. kolo

16.3.2024

61

61/2

Púchov A

-

Trnava

3:2(-22,18,-20,13,11)

3:0(21,19,20)

Horváth

62

62/2

Senica A

-

UKF Nitra A

3:0(18,14,12)

3:0(16,15,8)

Kuzma

9,00 a 11,00

63

63/2

Skalica A

-

VK NMesto

0:3(-11,-21,-22)

0:3(-12,-16,-13)

Špaček

64

64/2

Levice A

-

Piešťany

3:0(8,13,8)

3:0(20,17,9)

Kubovičová

28.3.2024 o 17,00

65

65/2

Trakovice

-

MVK NMesto

0:3(-14,-18,-23)

0:3(-19,-11,-18)

Silná

10,00 a 40 min

14. kolo

23.3.2024

66

66/2

Trnava

-

Trakovice

3:0(11,18,22)

3:0(8,8,15)

Silná

10,00 a 40 min

67

67/2

MVK NMesto

-

Levice A

0:3(-19,-18,-14)

0:3(-19,-16,-22)

Malová

10,00 a 40 min

68

68/2

Piešťany

-

Skalica A

3:0(16,19,19)

3:0(15,15,12)

Florek

11,00 a 40 min

69

69/2

VK NMesto

-

Senica A

3:0(13,18,25)

3:0(23,11,22)

bez

70

70/2

UKF Nitra A

-

Púchov A

1:3(-23,-20,22,-13)

1:3(-16,-13,23,-15)

bez

15. kolo

6.4.2024

71

71/2

UKF Nitra A

-

Trnava

0:3(-18,-18,-24)

1:3(-20,-20,20,-23)

Vozár

72

72/2

Púchov A

-

VK NMesto

3:2(-23,17,13,-21,9)

3:1(-24,22,23,18)

Čuntala

73

73/2

Senica A

-

Piešťany

3:0(20,15,7)

3:0(16,20,17)

Gála

9,00 a 11,00

74

74/2

Skalica A

-

MVK NMesto

0:3(-13,-18,-10)

0:3(-9,-9,-15)

75

75/2

Levice A

-

Trakovice

3:0(9,7,14)

3:0(14,12,12)

Silná

v Trakoviciach

16. kolo

13.4.2024

76

76/2

Trnava

-

Levice A

0:3(-13,-16,-15)

0:3(-16,-17,-17)

Kuzma

V Jame

10,00

77

77/2

Trakovice

-

Skalica A

1:3(18,-23,-21,-22)

3:1(14,18,-26,16)

Silná

10,00 a 40 min

78

78/2

MVK NMesto

-

Senica A

0:3(-23,16,-17)

0:3(-17,-15,-7)

Pivarček

10,00 a 40 min

79

79/2

Piešťany

-

Púchov A

0:3(-13,-13,-18)

0:3(-8,-9,-17)

11,00 a 40 min

80

80/2

VK NMesto

-

UKF Nitra A

3:0(13,15,18)

3:1(15,-26,12,18)

Vavrek

17. kolo

27.4.2024

81

81/2

VK NMesto

-

Trnava

3:0(13,10,10)

3:1(23,24,-21,19)

Malová

82

82/2

UKF Nitra A

-

Piešťany

3:0(17,14,12)

3:0(18,10,10)

Vozár

83

83/2

Púchov A

-

MVK NMesto

3:1(17,14,-19,21)

3:0(16,20,17)

Horváth

84

84/2

Senica A

-

Trakovice

3:0(10,12,16)

3:0(15,10,7)

Gála

9,00 a 11,00

85

85/2

Skalica A

-

Levice A

0:3(-12,-7,-4)

0:3(-10,-8,-11)

18. kolo

4.5.2024

86

86/2

Trnava

-

Skalica A

3:0(8,15,16)

3:1(18,-24,6,12)

Kuzma

V Jame 3, Trnava 10,00 a 40 min

87

87/2

Levice A

-

Senica A

1:3(22,-17,-19,-24)

0:3(-9,-17,-12)

Kubovičová

88

88/2

Trakovice

-

Púchov A

0:3(-15,-15,-11)

0:3(-16,-17,-13)

Silná

10,00 a 40 min

89

89/2

MVK NMesto

-

UKF Nitra A

0:3(-15,-15,-22)

1:3(-20,-15,22,-16)

Malová

10,00 a 40 min

90

90/2

Piešťany

-

VK NMesto

0:3(-12,-12,-23)

1:3(24,-23,-14,-13)

Malová

11.2.2024 o 10,00