Majstrovstvá OZ – staršie žiačky 2. trieda  2023 – 2024              

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :              samostatná súťaž , celkom 7 družstiev

 

Účastníci : (sú uvedené v poradí, v akom im boli nalosované čísla pre nasadenie do súťaže)

 

1. HIT Trnava B

2. VM Senica B

3. VK Spartak  UJS Komárno

4. Volley project UKF Nitra B

5. PALAS VK Levice B

6-VK RZ Nábrežná Nové Zámky

7. VK Púchov B

 

 

Herný systém :

 

Základna časť:

každý s každým dvojzápas, 1x doma a 1x u súpera, 12 hracích termínov , 2 voľné termíny pre každé družstvo, celkom 14 termínov.

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas bude delegovaný rozhodca AVR.

 

Termíny:

 

október 2023

07.

21.

 

november 2023

04.

11.

25.

december 2023

02.

16.

 

január 2024

27

 

 

február 2024

10

 

 

marec 2024

16.

 

 

apríl 2024

06.

13.

27.

máj 2024

.4.

 

 

 

KONEČNÁ TABUĽKA STARŠIE ŽIAČKY 2. trieda

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Komárno

24

24

0

19

5

0

0

0

0

72:5

1900:1083

72

2.

Nové Zámky

24

17

7

10

3

4

1

4

2

57:30

1873:1739

49

3.

1.VK Púchov

24

16

8

11

4

1

2

1

5

53:30

1827:1565

49

4.

Palas VK Levice B

24

10

14

5

2

3

4

5

5

43:50

1923:1963

31

5.

HIT Trnava B

24

7

17

4

2

1

2

3

12

28:55

1546:1876

22

6.

UKF Nitra B

24

5

19

1

3

1

1

1

17

18:62

1497:1891

15

7.

Senica B

24

5

19

2

1

2

0

6

13

23:62

1517:1963

14

 

ROZPIS ZÁPASOV

kolo/

dátum

číslo zápasu

KY2Z

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

07.10.2023

01

1/2

Senica B

Púchov B

1:3(-12,22,-8,-15(

0:3(-18,-20,-18)

14,00 a 16,00

02

2/2

Komárno

Nové Zámky

3:1(19,16,-21,10)

3:1(18,-23,17,13)

8.10.2023  o 10,00 a 40 min.

03

3/2

UKF Nitra B

Levice B

0:3(-23,-24,-24)

3:1(28,-27,22,17)

2. kolo

 

21.10.2023

 

04

4/2

Nové Zámky

UKF Nitra B

3:0(20,24,21)

3:0(21,24,24)

19,.10.2023 o 14,00

05

5/2

Púchov B

Komárno

0:3(-14,-16,-9)

0:3(-5,-17,-11)

06

6/2

Trnava B

Senica B

0:3(-22,-22,-16)

3:2(22,17,-20,-20,12)

10,00 a 40 min

3. kolo

 

4.11.2023

07

7/2

Komárno

Trnava B

3:0(6,11,11)

3:0(15,8,17)

08

8/2

UKF Nitra B

Púchov B

0:3(-25,-13,-7)

0:3(-9,-27,-20)

14.3.2024 o 15,00

09

9/2

Levice B

Nové Zámky

2:3(20,22,-12,-23,-13)

2:3(-24,-23,15,22,-10)

4. kolo

 

11.11.2023

10

10/2

Púchov B

Levice B

2:3(-20,16,-15,20,-12)

3:0(18,13,15)

11

11/2

Trnava B

UKF Nitra B

3:0(16,20,23)

1:3(-16,19,-13,-20)

10,00 a 40 min

12

12/2

Senica B

Komárno

0:3(-13,-9,-7)

0:3(-8,-17,-11)

14,00 a 16,00

5. kolo

 

25.11.2023

13

13/2

UKF Nitra B

Senica B

3:0(22,12,13)

3:1(23,18,-26,19)

14

14/2

Levice B

Trnava B

3:2(-22,16,10,-25,14)

3:0(19,24,8)

 

15

15/2

Nové Zámky

Púchov B

2:3(-19,25,-22,16,-14)

3:0(15,18,22)

6. kolo

 

2.12.2023

16

16/2

Trnava B

Nové Zámky

0:3(-6,-21,-16)

0:3(-16,-15,-21)

 

10,00 a 40 min

17

17/2

Senica B

Levice B

1:3(-20,-20,22,-7)

1:3(21,-18,-20,-23)

10,30 a 40

18

18/2

Komárno

UKF Nitra B

3:0(13,7,14)

3:0(8,21,11)

1.12.2023 o 15,00

7. kolo

 

16.12.2023

19

19/2

Levice B

Komárno

0:3(-16,-15,-12)

1:3(-16,-10,25,-15)

23.3.2024

20

20/2

Nové Zámky

Senica B

3:0(22,23,15)

3:0(6,10,15)

21

21/2

Púchov B

Trnava B

3:1(17,-21,20,17)

3:1(13,-23,22,11)

8. kolo

 

27.01.2024

22

22/2

Púchov B

Senica B

3:0(4,11,22)

3:0(8,22,17)

Gymnázium Púchov

23

23/2

Nové Zámky

Komárno

0:3(-14,-11,-10)

1:3(-12,18,-13,-7)

20.1.2024

24

24/2

Levice B

UKF Nitra B

3:0(14,13,16)

2:3(-22,19,14,-21,-11)

9. kolo

 

10.02.2024

25

25/2

UKF Nitra B

Nové Zámky

1:3(-17,14,-22,-10)

0:3(-20,-14,-9)

26

26/2

Komárno

Púchov B

3:0(20,21,15)

3:1(16,-13,17,23)

27

27/2

Senica B

Trnava B

1:3(-20,14,-12,-21)

0:3(-14,-12,-21)

10,30 a 40

10. kolo

16.03.2024

28

28/2

Trnava B

Komárno

0:3(-22,-14,-14)

0:3(-11,-14,-11)

10,00 a 40 min

29

29/2

Púchov B

UKF Nitra B

3:0(18,13,6)

3:0(18,17,17)

30

30/2

Nové Zámky

Levice B

3:1(15,14,-23,21)

3:0(15,22,19)

11. kolo

 

6.04.2024

31

31/2

Levice B

Púchov B

3:0(11,13,25)

3:2(17,-16,20,-24,5)

Kubovičová

o 9,00 a 40 min

32

32/2

UKF Nitra B

Trnava B

0:3(-9,-16,-20)

0:3(-15,-19,-20)

33

33/2

Komárno

Senica B

3:0(8,9,13)

3:0(15,13,16)

12. kolo

 

13.04.2024

34

34/2

Senica B

UKF Nitra B

3:2(14,-21,-1,13,13)

3:0(14,21,22)

10,30 a 40

35

35/2

Trnava B

Levice B

3:1(23,-14,20,22)

0:3(-13,-11,-14)

10,00 a 40 min

Mahra

36

36/2

Púchov B

Nové Zámky

3:0(17,10,12)

3:1(14,-20,11,20)

13. kolo

 

27.04.2024

37

37/2

Nové Zámky

Trnava B

3:0(18,21,18)

3:2(9,-11,27,-20,13)

38

38/2

Levice B

Senica B

2:3(-21,14,-19,23,-13)

1:3(-9,-23,18,-15)

39

39/2

UKF Nitra B

Komárno

0:3(-15,-13,-20)

0:3(-20,-10,-10)

14. kolo

 

4.05.2024

40

40/2

Komárno

Levice B

3:0(17,17,5)

3:0(9,15,10)

41

41/2

Senica B

Nové Zámky

1:3(-13,-18,21,-13)

0:3(-17,-15,-15)

10,30 a 40

42

42/2

Trnava B

Púchov B

0:3(-14,-16,-11)

0:3(-20,-21,-10)

10,00 a 40 min