SPORTIKA liga – mladšie žiačky 6-kový volejbal 2021 - 2022

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev : 6  ( mladšíe žiačky - 4, staršie žiačky 2. trieda – 2)

 

Účastníci :           VK Nové Mesto,  HIT Trnava, VK Schaeffler Skalica,  Palas VK Levice ,

                            1. VK Púchov 2tsž, MVK Piešťany 2tsž,

 

Herný systém :    Základná časť:

                            Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie 

                            na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

                            Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

                            Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

                            Termíny:         2021:     10.10.,  17,10.,  24.10.,  7.11.,  14.11.,  21.11., 5.12., 12.12.,

2021                                                          2022:     30.1.,  13.2., 27.2., 20.3., 27.3

                            2. časť:

V druhej časti sa turnajovým systémom stretnú v skupine 1-3 prvé 3 družstvá mladších žiačok z tabuľky iba vzájomných zápasov. Štvrté družstvo mladších žiačok a dve družstvá 2.triedy starších žiačok budú hrať o 4.-6. miesto zlúčenej súťaže. Každé družstvo usporiada 1. turnaj.

 

                            Termíny:         2022:     27.2.,  20.3., 3.4., 10.4., 24.4., 1.5.

 

                            3.časť :  – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Počet účastníkov – 8 družstiev.

   Systém súťaže - družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú rozdelené  do dvoch skupín „A“ a „B“.

 Družstvá umiestnené na 1.a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny o 5. - 8. miesto.  Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B      II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B     IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení v stretnutiach I) a II) o 3. miesto. Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 

 Termín               :  13.-15.5.2022

 

 

                                                                                                                               

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA CELKOM

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Palas VK Levice

20

19

1

16

3

0

1

0

0

59:6

1582:888

58

2.

VK Skalica

20

15

5

8

3

4

0

3

2

48:26

1617:1314

41

3.

VK Púchov 2tsž

20

10

10

7

2

1

2

4

4

38:34

1492:1390

31

4.

VK Nové Mesto

20

9

11

3

4

2

1

1

9

30:41

1218:1539

24

5.

HIT Trnava

20

4

16

4

0

0

3

4

9

22:48

1279:1542

15

6.

MVK Piešťany 2tsž

20

3

17

1

2

0

0

2

15

11:53

993:1508

9

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA – MLADŠIE ŽIAČKY

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Levice

12

11

1

9

2

0

1

0

0

35:5

961:575

34

2.

VK Skalica

12

8

4

4

2

2

0

3

1

27:18

969:842

22

3.

VK Nové Mesto

12

5

7

0

3

2

1

0

6

17:28

753:986

14

4.

HIT Trnava

12

0

12

2

0

0

2

4

6

8:36

761:1041

2

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

MZ6Za1

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

10.10.2021

01

02

Levice

-

Skalica

3:0(17,8,20)

2:3(-12,19,12,-19,-11)

03

04

Piešťany 2tsž

-

Trnava

0:3(-10,-18,-11)

0:3(-17,-11,-12)

11,00 a 40 min

05

06

Púchov 2tsž

-

VK NMnV

3:0(6,3,9)

3:0(5,7,3)

2. kolo

 

17.10.2021

07

08

Skalica

-

VK NMnV

3:0(9,3,2)

3:0(8,8,7)

09

10

Trnava

-

Púchov 2tsž

0:3(-17,-13,-20)

2:3(-20,22,24,-19,-4)

11

12

Levice

-

Piešťany 2tsž

3:0(7,12,8)

3:0(4,9,12)

 

3. kolo

 

24.10.2021

13

14

Piešťany 2tsž

-

Skalica

0:3(-4,-8,-10)

0:3(-6,-15,-8)

11,00 a 40 min

15

16

Púchov 2tsž

-

Levice

0:3(-8,-14,-22)

1:3(21,-20,-11,-11)

17

18

VK NMnV

-

Trnava

3:2(25,-19,15,-19,13)

3:2(14,-23,-24,19,4)

 

4. kolo

 

7.11.2021

19

20

Skalica

-

Trnava

3:0(21,14,17)

3:0(16,16,17)

21

22

Levice

-

VK NMnV

3:0(5,5,7)

3:0(9,1,5)

Kubovičová

23

24

Piešťany 2tsž

-

Púchov 2tsž

0:3(-16,-20,-23)

1:3(-15,14,-12,-15)

6.11 2021 o 11,00 a 40 min

5. kolo

 

14.11.2021

25

26

Púchov 2tsž

-

Skalica

2:3(11,-21,-14,21,-11)

3:0(15,22,21)

13.3.2022

27

28

VK NMnV

-

Piešťany 2tsž

1:3(20,-14,-16,-20)

0:3(-10,-12,-14)

 

v Piešťanoch

29

30

Trnava

-

Levice

0:3(-19,-6,-15)

0:3(-9,-23,-20)

9. kolo

 

30.1.2022

49

50

Trnava

-

Skalica

1:3(-15,23,-9,-18)

1:3(-23,-21,20,-18

3.4.2022 Spojená škola J. Bottu 31

51

52

VK NMnV

-

Levice

0:3(-12,-20,-22)

0:3(-17,-11,-15)

13.3.2022

53

54

Púchov 2tsž

-

Piešťany 2tsž

3:1(18,-20,22,17)

1:3(15,-23,-24,-16)

odvolané

10. kolo

 

13. 2. 2022

55

56

Skalica

Púchov 2tsž

3:1(13,16,-19,11)

3:2(-19,22,24,-14,12)

 

6.3.2022

57

58

Piešťany 2tsž

VK NMnV

0:3(-21,-18,-19)

0:3(-18,-18,-15)

v Novom Meste

59

60

Levice

Trnava

3:0(4,9,13)

3:0(12,17,9)

6. kolo

 

27.2.2022

31

32

Skalica

-

Levice

1:3(-18,-5,27,-19)

1:3(-17,17,-23,-13)

33

34

Trnava

-

Piešťany 2tsž

3:0(16,18,15)

3:0(11,7,19)

35

36

VK NMnV

-

Púchov 2tsž

3:1(18,-21,16,16)

3:0(15,18,16)

7. kolo

 

20.3.2022

37

38

VK NMnV

-

Skalica

3:1(-12,18,21,22)

2:3(11,-19,23,-24,-9)

39

40

Púchov 2tsž

-

Trnava

3:0(14,13,8)

3:0(13,9,16)

 

41

42

Piešťany 2tsž

-

Levice

0:3(-1,-10,-17)

0:3(-11,-11,-20)

12.3.2022

o11,00 a 40 min

8. kolo

 

27.3.2022

43

44

Skalica

-

Piešťany 2tsž

3:0(10,7,9)

3:0(17,12,22)

45

46

Levice

-

Púchov 2tsž

3:0(19,13,19)

3:0(10,9,10)

3.4.2022

47

48

Trnava

-

VK NMnV

1:3(-23,-16,14,-26)

1:3(-10,-21,14,-13)

 

 

KONEČNÁ TABUĽKA 1. – 3. miesto

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Levice

16

14

2

11

3

1

1

0

0

46:9

1309:840

44

2.

VK Skalica

16

9

7

5

2

2

0

5

2

32:37

1230:1146

25

3.

VK Nové Mesto

16

7

9

0

4

3

1

0

8

23:37

1024:1297

19

 

TABUĽKA 4. – 6. miesto

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

4.

VK Púchov 2tsž

24

15

9

13

1

1

2

3

4

52:30

1762:1525

46

5.

HIT Trnava

26

6

20

6

0

0

3

5

12

29:60

1685:1964

21

6.

MVK Piešťany 2tsž

24

3

21

1

2

0

0

1

20

10:65

1154:1788

9

 

ROZPIS ZÁPASOV 2. ČASŤ o 1. – 3. miesto

kolo/

dátum

číslo zápasu

MZ6Za2

domáci

-

hostia

 zápas

rozhodca

Poznámka

11. kolo

10.4.2022

Nové Mesto

1

VK Nové Mesto

-

VK Levice

3:2(-13,22,21,-19,9)

ŠH Javorinská o 9,00

2

VK Levice

-

VK Skalica

3:1(21,10,-21,8)

3

VK Nové Mesto

-

VK Skalica

3:1(9,-23,13,1)2

12. kolo

24.4.2022

Skalica

4

VK Skalica

-

VK Nové Mesto

3:0(21,6,8)

5

VK Nové Mesto

-

VK Levice

0:3(-10,-18,-18)

6

VK Skalica

-

VK Levice

0:3(-17,-17,-19)

13. kolo

1.5.2022

Levice

7

VK Levice

-

VK Skalica

ZRUŠENÉ

8

VK Skalica

-

VK Nové Mesto

9

VK Levice

-

VK Nové Mesto

 

ROZPIS ZÁPASOV 2. ČASŤ o 4. – 6. miesto

kolo/

dátum

číslo zápasu

MZ6Za3

domáci

-

hostia

 zápas

rozhodca

Poznámka

11. kolo

7.5.2022

D-sž2t-2

1

MVK Piešťany 2tsž

-

HIT Trnava

0:3(-23,-17,-19)

2

HIT Trnava

-

 VK Púchov 2tsž

0:3(-12,-15,-15)

3

MVK Piešťany 2tsž

-

VK Púchov 2tsž

0:3(-10,-6,-25)

12. kolo

24.4.2022

D-sž2t-1

4

VK Púchov 2tsž

-

MVK Piešťany 2tsž

3:0(14,14,15)

Púchov

5

MVK Piešťany 2tsž

-

HIT Trnava

3:1(25,19,-23,17)

6

VK Púchov 2tsž

-

HIT Trnava

3:0(24,22,21)

13. kolo

1.5.2022

D4

7

HIT Trnava

-

VK Púchov 2tsž

0:3(-16,-22,-23)

Trnava

8

VK Púchov 2tsž

-

MVK Piešťany 2tsž

3:0(15,15,14)

9

HIT Trnava

-

MVK Piešťany 2tsž

3:0(7,13,17)