Majstrovstvá SR – mladšie žiačky  2023 – 2024             

 

Súťaž má oficiálny názov: ERREA liga mladšie žiačky Západ

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :              celkom 13  družstiev

 

Účastníci : (sú uvedené v poradí, v akom im boli nalosované čísla pre nasadenie do súťaže)

 

1. 1. VK Púchov A

2. Volley project UKF Nitra

3. HIT Trnava B

4. VK Nové Mesto

5. VK Skalica B

6. VM Senica

7. VK Spartak UJS Komárno

8. 1. VK Púchov B

9. Palas VK  Levice

10. HIT Trnava A

11.VK RZ Nábrežná Nové Zámky

12. VK Skalica A

13.VKM Piešťanské Sojky

 

 

Herný systém :

 

Základna časť:

každý s každým dvojzápas, 1x doma alebo u súpera, 12 hracích a 1 voľný termín, celkom 14 termínov v prvej polovici súťaže. Na základe výsledkov po prvej polovici súťaže sa družstvá rozdelia na 2 skupiny : skupinu o 1. až 7. miesto a na skupinu o 8. až 13. miesto.

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas nebude delegovaný rozhodca AVR, rozhodcu zabezpečí domáce družstvo

Termíny:

 

október 2023

8.

15.

22.

november 2023

5.

12.

19.

december 2023

3.

10.

17.

január 2024

21.

28

 

február 2024

11.

18.

 

 

Druhá časť:

 Na základe výsledkov po prvej polovici súťaže sa družstvá rozdelia na 2 skupiny : skupinu o 1. až 7. miesto a na skupinu o 8. až 13. miesto.

V týchto skupinách sa odohrajú len vzájomné odvetné stretnutia tak, aby domácim družstvom bolo družstvo, ktoré bolo družstvom hostí vo vzájomnom zápase daných dvoch družstiev v prvej časti.

Výsledky zo základnej časti sa započítavajú. Pre rozlosovanie zápasov pre skupinu 1-7 sa použije bergerova tabuľka pre 8 družstiev, 8.družstvo bude mať "voľný termín" a družstvám bude priradené číslo podľa umiestnenia družstva v tabuľke po 1.časti súťaže, pričom domáce družstvo bude to, ktoré vo vzájomnom zápase v 1.časti súťaže hralo u súpera ("vonku").

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas nebude delegovaný rozhodca AVR, rozhodcu zabezpečí domáce družstvo

 

Termíny:

 

marec 2024

17.

24.

 

apríl 2024

7.

14.

21.

máj 2024

5.

12.

 

 

Finálová časť:

 

Termín

 

POSTUPOVÁ TABUĽKA MLADŠIE ŽIAČKY

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Palas VK Levice

24

24

0

20

3

1

0

0

0

72:5

1906:1165

71

2.

Púchov A

24

22

2

15

6

1

1

1

0

69:14

1998:1374

66

3.

VK Nové Mesto

24

20

4

18

1

1

0

2

2

61:15

1818:1170

59

4.

UKF Nitra

24

18

6

16

1

1

1

1

4

55:21

1748:1187

53

5.

HIT Trnava B

24

15

9

14

0

1

2

3

4

52:30

1808:1471

46

6.

Komárno

24

14

10

9

4

1

2

3

5

49:38

1858:1676

43

7.

VK Piešťany

24

11

13

5

5

1

0

5

8

38:46

1676:1628

32

8.

VK  Skalica A

24

11

13

4

6

1

0

2

11

37:46

1660:1768

32

9.

HIT Trnava A

24

8

16

6

2

0

1

5

10

31:51

1579:1754

25

10.

VM Senica

24

7

17

6

1

0

0

2

15

24:52

1403:1691

21

11.

VK RZ Nábrežná Nové Zámky

24

4

20

1

3

0

2

4

14

20:63

1294:1922

14

12.

Púchov B

24

2

22

1

1

0

0

2

20

8:67

998:1804

6

13.

VK  Skalica B

24

0

24

0

0

0

0

4

20

4:72

742:1878

0

 

 

ROZPIS ZÁPASOV  ZÁKLADNA ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

MY6Z

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

8.10.2023

 

01

1/2

Púchov A

-

Nové Zámky

3:0(0,9,8)

3:0(16,8,18)

02

2/2

UKF Nitra

-

Piešťany

3:0(16,18,13)

3:0(6,16,20)

03

3/2

Trnava B

-

Skalica A

3:0(18,24,17)

3:0(23,13,7)

05

5/2

Skalica B

-

Trnava A

0:3(-9,-6,-17)

0:3(-9,-3,-9)

06

6/2

Senica

-

Levice

0:3(-18,-13,-21)

0:3(-8,-18,-18)

o 11,00

07

7/2

Komárno

-

Púchov B

3:0(6,18,13)

3:0(12,6,4)

ŠH Športové centrum UJS , Hradská ul. 3659 o 14,00 a 40 min

2. kolo

 

15.10.2023

 

08

8/2

Nové Zámky

-

Púchov B

3:1(25,-20,12

19)

3:0(14,14,19)

09

9/2

Levice

-

Komárno

3:0(13,23,11)

3:0(9,9,20)

10

10/2

Trnava A

Senica

0:3(-15,-24,-21)

3:1(-17,17,11,19)

12

12/2

Skalica A

VK Nové Mesto

0:3(-9,-6,-6)

0:3(-13,-16,-15)

13

13/2

Piešťany

Trnava B

1:3(23,24,-18,11)

0:3(-16,-20,-17)

o 11,00

14

14/2

Púchov A

UKF Nitra

3:0(20,16,22)

3:1(13,-19,16,20)

3. kolo

 

22.10.2023

 

15

15/2

UKF Nitra

Nové Zámky

3:0(11,3,9)

3:0(5,78,13)

16

16/2

Trnava B

Púchov A

2:3(-15,23,-23,22,-12)

1:3(22,-20,-10,-19)

17

17/2

VK Nové Mesto

Piešťany

3:0(17,21,18)

3:0(5,20,12)

18

18/2

Skalica B

Skalica A

0:3(-9,-10,-11)

0:3(-10,-12,-11)

20

20/2

Komárno

Trnava A

3:1(-21,16,13,21)

3:1(17,-21,16,21)

21

21/2

Púchov B

Levice

0:3(-10,-5,-11)

0:3(-6,-4,-10)

4. kolo

 

5.11.2023

22

22/2

Nové Zámky

Levice

0:3(-12,-3,-20)

0:3(-7,-11,-16)

23

23/2

Trnava A

Púchov B

3:0(11,18,9)

3:0(9,7,22)

25

25/2

Skalica A

Senica

3:1(9,14,-22,16)

3:0(24,17,15)

 

26

26/2

Piešťany

Skalica B

3:0(5,5,0)

3:0(4,6,5)

 

o 11,00

27

27/2

Púchov A

VK Nové Mesto

3:0(19,18,24)

3:1(17,17,-17,14)

 

28

28/2

UKF Nitra

Trnava B

3:1(21,6,-22,17)

3:0(12,17,10)

 

5. kolo

 

12.11.2023

29

29/2

Trnava B

Nové Zámky

3:0(14,8,7)

3:0(3,13,18)

30

30/2

VK Nové Mesto

UKF Nitra

3:0(21,21,15)

3:0(7,15,19)

 

31

31/2

Skalica B

Púchov A

0:3(-7,-6,-8)

0:3(-12,-7,-4)

32

32/2

Senica

Piešťany

1:3(13,-9,-20,-14)

0:3(-9,-13,-33)

33

33/2

Komárno

Skalica A

3:1(17,-23,21,20)

3:1(-23,20,20,24)

35

35/2

Levice

Trnava A

3:0(14,15,9)

3:1(-22,13,14,1)

6. kolo

 

19.11.2023

36

36/2

Nové Zámky

Trnava A

1:3(-23,-13,21,-20)

0:3(-23,-12,-15)

 

 

38

38/2

Skalica A

Púchov B

3:0(12,22,12)

3:0(8,18,12)

39

39/2

Piešťany

Komárno

1:3(14,-9,-17,-11)

3:1(-21,23,18,17)

o 11,00

40

40/2

Púchov A

Senica

3:0(16,13,15)

3:0(14,15,16)

41

41/2

UKF Nitra

Skalica B

3:0(2,3,3)

3:0(1,4,7)

42

42/2

Trnava B

VK Nové Mesto

2:3(-15,25,-21,24,-21)

0:3(-20,-11,-9)

7. kolo

 

3.12.2023

43

43/2

VK Nové Mesto

Nové Zámky

3:0(5,11,14)

3:0(12,6,7)

44

44/20

Skalica B

Trnava B

0:3(-10,-7,-6)

0:3(-3,-8,-4)

45

45/2

Senica

UKF Nitra

0:3/-15,-13,-14)

0:3(-10,-15,-17)

o 11,00

46

46/2

Komárno

Púchov A

1:3(-16,15,-13,-23)

0:3(-19,-17,-19)

47

47/2

Púchov B

Piešťany

1:3(-15,-13,22,-18)

0:3(-11,-11,-8)

48

48/2

Levice

Skalica A

3:0(13,23,14)

3:0(11,5,9)

8. kolo

 

10.12.2023

51

51/2

Skalica A

Trnava A

3:1(20,22,-23,19)

3:1(24,-28,18,13)

52

52/2

Piešťany

Levice

0:3(-6,-11,-12)

0:3(-14,-20,-7)

o 11,00

53

53/2

Púchov A

Púchov B

3:0(16,9,13)

3:0(9,21,10)

54

54/2

UKF Nitra

Komárno

3:2(11,18,-29,-18,7)

3:0(17,22,22)

55

55/2

Trnava B

Senica

3:0(13,11,12)

3:0(12,21,17)

Silná

14.1.2024, v Jame 3

56

56/2

VK Nové Mesto

Skalica B

3:0(5,6,11)

3:0(5,2,12)

9. kolo

 

17.12.2023

57

57/2

Skalica B

Nové Zámky

1:3(-17,17,-14,-7)

1:3(23,-23,-23,-14)

58

58/2

Senica

VK Nové Mesto

0:3(-10,-16,-24)

0:3(-16,-17,-22)

o 11,00

59

59/2

Komárno

Trnava B

2:3(20,-19,22,-18,-8)

3:0(19,23,18)

60

60/2

Púchov B

UKF Nitra

0:3(-5,-5,-14)

0:3(-11,-9,-9)

61

61/2

Levice

Púchov A

3:1(18,-24,22,18)

3:2(23,22,-24,-19,11)

62

62/2

Trnava A

Piešťany

2:3(-13,18,26,-14,-11)

3:1(-20,18,15,13)

10. kolo

 

21.01.2024

64

64/2

Nové Zámky

Skalica A

1:3(-20,18,15,13)

2:3(-21,-14,18,23,-2

66

66/2

Púchov A

Trnava A

3:0(7,15,12)

3:0(12,17,17)

67

67/2

UKF Nitra

Levice

0:3(-14,-17,-24)

0:3(-16,-24,-24)

68

68/2

Trnava B

Púchov B

3:0(7,12,7)

3:0(5,20,8)

69

69/2

VK Nové Mesto

Komárno

3:0(5,20,8)

3:1(22,-20,18,8)

4.2.2024

70

70/2

Skalica B

Senica

0:3(-11,-6,-16)

0:3(-16,-8,-20)

11. kolo

 

28.01.2024

71

71/2

Senica

Nové Zámky

3:0(13,20,12)

3:1(-19,21,17,8)

o 11,00

72

72/2

Komárno

Skalica B

3:1(11,-24,7,5)

3:0(11,3,4)

73

73/2

Púchov B

VK Nové Mesto

0:3(-5,-10,-10)

0:3(-6,-10,-2)

74

74/2

Levice

Trnava B

3:1(22,-23,20,20)

3:0(17,15,21)

75

75/2

Trnava A

UKF Nitra

0:3(-13,-23,-10)

0:3(-13,-18,-15)

77

77/2

Skalica A

Piešťany

3:1(17,-17,22,22)

1:3(-15,-16,21,-10)

12. kolo

 

11.02.2024

78

78/2

Nové Zámky

Piešťany

0:3(-6,-9,-13)

1:3(21,-13,-12,-10)

79

79/2

Púchov A

Skalica A

3:1(14,-30,15,21)

3:0(14,19,17)

81

81/2

Trnava B

Trnava A

3:0(15,13,16)

3:0(13,13,7)

4.2.2024

82

82/2

VK Nové Mesto

Levice

0:3(-12,-20,-16)

0:3(-22,-24,-22)

o 9,00

83

83/2

Skalica B

Púchov B

0:3(-19,-3,-19)

1:3(-21,-8,14,-15)

84

84/2

Senica

Komárno

0:3(-12,-18,-25)

0:3(-6,-21,-11)

o 11,00

13. kolo

 

18.02.2024

85

85/2

Komárno

Nové Zámky

3:0(22,12,15)

3:2(-19,-22,11,16,7)

86

86/2

Púchov B

Senica

0:3(-19,-19,-18)

0:3(-14,-20,-16)

87

87/2

Levice

Skalica B

3:0(10,6,18)

3:0(9,4,9)

88

88/2

Trnava A

VK Nové Mesto

0:3(-23,-15,-14)

0:3(-11,-13,-10)

V Jame 3

90

90/2

Skalica A

UKF Nitra

0:3(-14,-11,-20)

0:3(-11,-11,-9)

91

91/2

Piešťany

Púchov A

0:3(-14,-12,-20)

1:3(-14,18,-14,-14)

o 11,00

 

TABUĽKA FINÁLE 1. -  7.

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Palas VK Levice

36

35

1

28

5

2

1

0

0

107:12

2888:1831

104

2.

Púchov A

36

31

5

20

9

2

1

3

1

98:28

2986:2180

92

3.

VK Nové Mesto

36

28

8

24

3

1

1

3

4

89:29

2716:1967

84

4.

UKF Nitra

36

25

11

20

2

3

1

2

8

77:41

2641:2042

72

5.

Komárno

36

17

19

11

5

1

2

5

12

60:66

2606:2584

52

6.

HIT Trnava B

36

17

19

15

1

1

4

5

10

64:61

2426:2451

50

7.

VK Piešťany

36

13

23

7

5

1

0

6

17

45:76

2314:2381

38

 

TABUĽKA UMIESTNENIE 8. – 13.

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

8.

VK  Skalica A

34

18

16

8

7

3

2

3

11

63:60

2515:2529

53

9.

HIT Trnava A

34

16

18

11

3

2

2

6

10

58:62

2428:2469

48

10.

VM Senica

34

15

19

10

4

1

2

2

15

52:63

2280:2381

46

11.

VK RZ Nábrežná Nové Zámky

34

7

27

3

3

1

3

6

18

33:86

2017:2710

23

12.

Púchov B

34

6

28

3

3

0

0

5

23

23:87

1672:2513

18

13.

VK  Skalica B

34

0

34

0

0

0

0

4

30

4:102

1180:2631

0

 

ROZPIS STRETNUTÍ   1. – 7.

kolo/

dátum

číslo zápasu

MY6Z

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

17.3.2024

92

92/2

Púchov A

Piešťany

3:0(24,11,19)

3:1(20,-2,15,16)

12,00

93

93/2

Komárno

Nové Mesto

0:3(-11,-7,-8)

0:3(-16,-23,-14)

94

94/2

Trnava B

UKF Nitra

2:3(17,-21,-28,23,-15)

2:3(-18,25,-13,24,-11)

Silná

V Jame 3.

2. kolo

24.3.2024

95

95/2

Komárno

UKF Nitra

0:3(-22,-17,-11)

0:3(-15,-12,-12)

96

96/2

Piešťany

Nové Mesto

0:3(-13,-18,-13)

0:3(-24,-7,-15)

11,00

97

97/2

Púchov A

VK Levice

3:2(-17,22,-25,9,11)

0:3(-15,-12,-22)

28.3.2024

3. kolo

7.4.2024

98

98/2

VK Levice

Nové Mesto

2:0(14,20,19)

3:2(17,11,-18,-17,6)

99

99/2

Piešťany

UKF Nitra

0:3(-16,-6,-17)

0:3(-10,-15,-25)

11,00

100

100/2

Trnava B

Komárno

3:1(17,13,- 20,15)

3:0(16,21,17)

26.4.2024 o 11.00 v Jame 3

4. kolo

14.4.2024

101

101/2

Trnava B

Piešťany

0:3(-0,-0,-0)

0:3(-0,-0,-0)

Silná

102

102/2

VK Levice

UKF Nitra

3:0(17,19,21)

3:1(-17,19,8,21)

103

103/2

Nové Mesto

Púchov A

1:3(-17,-15,17,-8)

3:1(24,24,-8,18)

 

28.4.2024. o 14,00

5. kolo

21.4.2024

104

104/2

UKF Nitra

Púchov A

0:3(-18,-16,-9)

0:3(-20,-9,-24)

105

105/2

Trnava B

VK Levice

0:3(-0,-0,-0)

0:3(-0,-0,-0)

 

V Jame 3

106

106/2

Komárno

Piešťany

3:0(7,7,22)

3:0(18,21,25)

6. kolo

5.5.2024

107

107/2

Komárno

VK Levice

0:3(-24,-19,-18)

1:3(19,-16,-24,-23)

 

 

108

108/2

Púchov A

Trnava B

3:1(9,20,-8,8)

3:0(25,6,24)

20.4.2024

109

109/2

UKF Nitra

Nové Mesto

3:1(17,-17,21,24)

0:3(-16,-20,-15)

7. kolo

12.5.2024

110

110/2

Nové Mesto

Trnava B

3:0(14,21,21)

3:1(-24,19,17,14)

1.5-2024 v ŚH Javorinská

111

111/2

Púchov A

Komárno

3:0(20,18,9)

1:3(-23,-22,23,-22)

9,00 a 40 min

112

112/2

VK Levice

Piešťany

3:0(18,19,17)

3:0(9,17,14)

8.5.2024

 

ROZPIS STRETNUTÍ   8. – 13.

kolo/

dátum

číslo zápasu

MY6Z

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

17.3.2024

113

113/2

Skalica A

Skalica B

3:0(21,13,16)

3:0(17,20,14)

114

114/2

Púchov B

Trnava A

1:3(-19,12,-22,-17)

0:3(-17,-19,-14)

9,00

115

115/2

NZámky

Senica

0:3(-6,-22,-21)

2:3(-16,-19,22,18,-8)

2. kolo

7.4.2024

116

116/2

NZámky

Skalica B

3:0(22,8,20)

3:0(22,11,15)

117

117/2

Senica

Púchov B

3:0(23,17,8)

3:1(-12,23,6,13)

118

118/2

Trnava A

Skalica A

3:2(23,-25,-20,24,11)

2:3(-22,-20,20,19,-12

Silná

3. kolo

21.4.2024

119

119/2

Trnava A

Skalica B

3:0(19,7,25)

3:0(9,6,19)

120

120/2

Senica

Skalica A

3:1(-23,17,21,19)

2:3(-17,18,-24,19,-16)

121

121/2

Púchov B

NZámky

3:1(-12,24,25,21)

3:1(-13,21,22,22)

4. kolo

5.5.2024

122

122/2

Púchov B

Skalica B

3:0(16,15,18)

3:0(10,24,7)

28.4.2025

123

123/2

Skalica A

NZámky

2:3(-19,19,-24,24,-13)

3:0(15,20,10)

124

124/2

Seniaca

Trnava A

3:1(-21,22,13,22)

2:3(-13,24,25,-18,-10)

 

5. kolo

12.5.2024

125

125/2

Senica

Skalica B

3:0(12,15,5)

3:0(14,10,8)

126

126/2

Trnava A

NZámky

3:0(19,5,19)

3:0(19,23,7)

 

127

127/2

Púchov B

Skalica A

0:3(-9,-8,-12)

1:3(-20,21,-18,-14)

13,00 a 40 min