Majstrovstvá SR – juniorky 2. liga  2018 – 2019

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :           4 

 

Účastníci :                     Prievidza, COP Nitra, Trenčín, Myjava

 

Herný systém :              Základná časť:

Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 4x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 2x doma a 2x u súpera.

 

Termíny:                       2018:     13. 10.,  27,10.,  10.11.,  24.11.,  8.12.

                                      2019:     19.1.,  2.2.,  16.2.,  2.3.,  16.3.,  30.3.,  13.4.

 

 

Víťaz postupuje do 1.ligy junioriek.

 

 

TABUĽKA    ZÁKLADNÁ  ČASŤ   

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZÁKLADNÁ  ČASŤ ROZPIS STRETNUTÍ

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

2KYZA01

2KYZA02

Prievidza

-

COP Nitra

13.10.2018

2KYZA03

TKYZA04

Trenčín

-

Myjava

2.

2KYZA05

TKYZA06

COP Nitra

-

Myjava

 

 

11:00 a 13:00

27.10.2018

2KYZA07

TKYZA08

Prievidza

-

Trenčín

 

 

 

3.

2KYZA09

TKYZA10

Trenčín

-

COP Nitra

 

 

 

10.11.2018

2KYZA11

TKYZA12

Myjava

-

Prievidza

 

 

10:00 a 40min

4.

2KYZA13

TKYZA14

COP Nitra

-

Prievidza

 

 

11:00 a 13:00

24.11.2018

2KYZA15

TKYZA16

Myjava

-

Trenčín

 

 

10:00 a 40min

5.

2KYZA17

TKYZA18

Myjava

-

COP Nitra

 

 

 

10:00 a 40min

8.12.2018

2KYZA19

TKYZA20

Trenčín

-

Prievidza

 

 

 

 

6.

2KYZA21

TKYZA22

COP Nitra

-

Trenčín

 

 

 

11:00 a 13:00

9.01.2019

2KYZA23

TKYZA24

Prievidza

-

Myjava

 

 

 

 

7.

2KYZA25

TKYZA26

Prievidza

-

COP Nitra

 

 

 

 

2.02.2019

2KYZA27

TKYZA28

Trenčín

-

Myjava

 

 

 

 

8.

2KYZA29

TKYZA30

COP Nitra

-

Myjava

 

 

 

11:00 a 13:00

16.02.2019

2KYZA31

TKYZA32

Prievidza

-

Trenčín

 

 

 

 

9.

2KYZA33

TKYZA34

Trenčín

-

COP Nitra

 

 

 

 

2.03.2019

2KYZA35

TKYZA36

Myjava

-

Prievidza

 

 

 

10:00 a 40min

10.

2KYZA37

TKYZA38

COP Nitra

-

Prievidza

 

 

 

11:00 a 13:00

16. 03. 2019

2KYZA39

TKYZA40

Myjava

-

Trenčín

 

 

 

10:00 a 40min

11.

2KYZA41

2KYZA42

Myjava

-

COP Nitra

 

 

 

10:00 a 40min

30.03.2019

2KYZA43

2KYZA44

Trenčín

-

Prievidza

 

 

 

 

12.

2KYZA45

2KYZA46

COP Nitra

-

Trenčín

 

 

 

11:00 a 13:00

13.04.2019

2KYZA47

2KYZA48

Prievidza

-

Myjava