2. liga - juniorky- základná časť

1.čast – základná : hrací deň nedeľa

Spoločná súťaž 2. liga junioriek a M-SR kadetky

 

Počet družstiev :                12 

 

Účastníci :                              

VK Komárno, VM Senica, ŠŠS OA Považská Bystrica, UKF Nitra,  MKSO Trenčín, MVK Nové Mesto,

TJ Spartak Myjava, VKM Piešťany, HIT Trnava, VK ,Schaeffeler Skalica, COP Nitra, Palas VK Levice,

 

Herný systém :                     

3 skupiny (regionálne rozdelené  družstvá kadetky a 2. liga jun), 2x každý s každým dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x vonku.

Skupiny

skupina SEVER                    skupina ZÁPAD                    skupina JUH

Trenčín                                   Piešťany                                  COP Nitra

Nové Mesto                               Skalica                                    Levice

Považská Bystrica                  Senica                                     Komárno

Myjava                                    Trnava                                    UKF Nitra

 

Termíny :                              

2017: 8.10., 15.10., 22.10., 5.11., 12.11., 19.11.

 

2.čast –nadstavba :

Počet družstiev:                 4

Účastníci                              Komárno, Senica, Považská Bystrica, UKF Nitra

Herný systém :                  

každý s každým dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x

vonku, 

 

Termíny :

2018:   21.1., 18.2, 04.3., 18.3., 08.4., 22.4.

 

Víťaz postupuje do 1. ligy junioriek.

 

 

KONEČNÁ TABULKA

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Senica

12

12

0

10

2

0

0

0

0

36:2

937:558

36

2.

Komárno

12

7

5

5

1

1

0

0

5

21:18

786:717

20

3.

Považská Bystrica

12

5

7

5

0

0

1

1

5

18:21

791:759

16

4.

UKF Nitra

12

0

12

0

0

0

0

2

10

1:36

451:931

0

 

2. ČASŤ  NÁDSTAVBA  ROZPIS STRETNUTÍ

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

2KYZA1

2KYZA2

Komárno

-

UKF Nitra

3:0(4,7,2)

3:0(9,4,8)

Henček

21.01.2018

2KYZA3

2KYZA4

Senica

-

P.Bystrica

3:1(18,-16,8,19)

3:0(19,21,20)

Pivarček

2.

2KYZA5

2KYZA6

UKF Nitra

-

P. Bystrica

0:3(-6,-8,-6)

3:0(-5,-8,-14)

Nemcová

18.02.2018

2KYZA7

2KYZA8

Komárno

-

Senica

0:3(-17,-10,-13)

0:3(-17,-16,-20)

Sluk

3.

TKYZA9

TKYZA10

Senica

-

UKF Nitra

3:0(6,3,7)

3:0(5,4,2)

Moravčík

04.03.2018

TKYZA11

TKYZA12

P.Bystrica

-

Komárno

3:0(20,14,16)

0:3(-22,-18,-18)

4.

TKYZA13

TKYZA14

UKF Nitra

-

Komárno

1:3(12,-12,-10,-22)

0:3(/16,/14,-

Pivarček

18.03.2018

TKYZA15

TKYZA16

P.Bystrica

-

Senica

0:3(-8,-18,-23)

0:3(-23,-8,-20)

Hnát

5.

TKYZA17

TKYZA18

P.Bystrica

-

UKF Nitra

3:0(22,7,10)

3:0(19,19,16)

Hnát

08.04.2018

TKYZA19

TKYZA20

Senica

-

Komárno

3:0(15,12,25)

3:0(8,4,14)

Gerboc

6.

TKYZA21

TKYZA22

UKF Nitra

-

Senica

1:3(19,-23,-6,-21)

0:3(-16,-18,-22)

22.04.2018

TKYZA23

TKYZA24

Komárno

-

P.Bystrica

3:0(13,13,15)

3:2(16,9,-18,-20,13)