Majstrovstvá SR – kadeti  2020 - 2021

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :    spoločná súťaž kadetov a 2. ligy juniorov  11 družstiev

 

Účastníci :             

VK Nové Mesto, Mládež Aktívne Trnava,  VKP Bratislava, VK Vráble, VK 1970 MŠK Púchov,  VO TJ Spartak Myjava, ŠK Hamuliakovo,

VK TAMI Bratislava, VKP Bystrina SPU Nitra,

 junioryVK SCHAEFFLER Skalica , VK GAB Senec

 

Herný systém :

Súťaž v oblasti má 2 časti, v prvej časti hrá každý s každým, doma alebo u súpera, dvojzápas na 3 vyhraté sety, podľa bergerových tabuliek a vyžrebovaných čísel. V druhej časti sa družstvá rozdelia na dve skupiny, do prvej postúpi 6 najlepších družstiev kadetov podľa postupovej tabuľky. Do druhej skupiny budú zaradené zostávajúce družstvá. Do druhej časti sa do tabuľky prenášajú iba výsledky vzájomných stretnutí a podľa poradia budú družstvá nasadené na odvety, kde sa stretnú iba s družstvami svojej skupiny. Usporiadateľom bude družstvo, ktoré v 1.časti hralo vzájomný zápas vonku. Celkom 16 hracích termínov pre každé družstvo (o 2 termíny menej ako pri kompletnej súťaži s 10 družstvami).

Delegovaný bude 1 rozhodca.

Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:

 

1. časť                 2020:     18,10.,  25.10.,  8.11.,  15.11.,  29.11., 6.12., 20.12.

                            2021:     17.1., 24.1., 7.2.,  14.2.

 

2. časť                 2021:     7.3., 21.3., 28.3., 18.4., 25.4.

 

                            1. a 2 družstvo postupuje priamo na M-SR.

                            3, a 4 družstvá hrajú semifinále

                           

 

2.časť – semifinálová :

Družstvá umiestnené na 3. miestach skupiny stred a východ a družstvá umiestnené na 3. a 4. mieste skupiny západ odohrajú jeden semifinálový turnaj, spôsobom každý s každým, pričom prví dvaja postúpia do finálovej časti M SR.

Usporiadateľ SF turnaja bude daný žrebom.

Termín                :          8.-9.5.2021

 

3.časť – finálová 8 družstiev :

Počet účastníkov – 8 družstiev.

Systém súťaže - družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú rozdelené  do dvoch skupín „A“ a „B“. Do každej skupiny budú nasadení žrebom 3 víťazi oblastných skupín a druhý zo skupiny západ. K nim budú žrebom priradené dve družstvá, z ostatných postupových miest. V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým.

    Družstvá umiestnené na 1.a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny o 5. - 8. miesto.  Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B         II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B        IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení v stretnutiach I) a II) o 3. miesto. Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

Termín                :      21.-23.5.2021  

 

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Púchov

2.

VK Myjava

3.

VK Trnava

4.

VK Nové Mesto

5.

VKM Piešťany

6.

VKP BA

7.

VK Vráble

8.

VK Hamuliakovo

9.

VK TAMI

10,

VK Skalica jun

11.

VK Senec jun

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

18.10.2020

 

pozastavené

01

02

Myjava

-

voľno

03

04

Púchov

-

Trnava

10,00 a 12,00

05

06

Skalica jun.

-

VK NMnV

o 13,00 a 15,00

07

08

VKP BA

-

Vráble

 

 

 

10,00 a 12,00

09

10

Hamuliakovo

-

VK TAMI

 

 

 

10,00 a 12,00

11

12

VKP SPU NR

-

Senec jun.

 

 

 

10,00 a 12,00

2. kolo

 

25.10.2020

13

14

voľno

-

Senec jun.

15

16

VK TAMI

-

VKP SPU NR

10,00 a 12,00

17

18

Vráble

-

Hamuliakovo

 

 

 

10,00 a 12,00

19

20

VK NMnV

-

VKP BA

10,00 a 12,00

21

22

Trnava

-

Skalica jun.

10,00 a 12,00

23

24

Myjava

-

Púchov

10,00 a 40 min

3. kolo

 

8.11.2020

25

26

Púchov

-

voľno

27

28

Skalica jun.

-

Myjava

o 9,00 a 11,00

29

30

VKP BA

-

Trnava

 

 

 

10,00 a 12,00

31

32

Hamuliakovo

-

VK NMnV

10,00 a 12,00

33

34

VKP SPU NR

-

Vráble

10,00 a 12,00

35

36

Senec jun.

-

VK TAMI

13,00 a 15,00

4. kolo

 

15.11.2020

37

38

voľno

-

VK TAMI

39

40

Vráble

-

Senec jun.

10,00 a 12,00

41

42

VK NMnV

-

VKP SPU NR

10,00 a 12,00

43

44

Trnava

-

Hamuliakovo

 

 

 

10,00 a 12,00

45

46

Myjava

-

VKP BA

 

 

 

10,00 a 40 min

47

48

Púchov

-

Skalica jun.

 

 

 

10,00 a 12,00

5. kolo

 

29.11.2020

49

50

Skalica jun.

-

voľno

51

52

VKP BA

-

Púchov

 

 

 

10,00 a 12,00

53

54

Hamuliakovo

-

Myjava

10,00 a 12,00

55

56

VKP SPU NR

-

Trnava

10,00 a 12,00

57

58

Senec jun.

-

VK NMnV

13,00 a 15,00

59

60

VK TAMI

-

Vráble

10,00 a 12,00

6. kolo

 

6.12.2020

61

62

voľno

-

Vráble

63

64

VK NMnV

-

VK TAMI

10,00 a 12,00

65

66

Trnava

-

Senec jun.

10,00 a 12,00

67

68

Myjava

-

VKP SPU NR

10,00 a 40 min

69

70

Púchov

-

Hamuliakovo

10,00 a 12,00

71

72

Skalica jun.

-

VKP BA

10,00 a 12,00

7. kolo

 

20.12.2020

73

74

VKP BA

-

voľno

 

 

 

 

75

76

Hamuliakovo

-

Skalica jun.

10,00 a 12,00

77

78

VKP SPU NR

-

Púchov

10,00 a 12,00

79

80

Senec jun.

-

Myjava

13,00 a 15,00

81

82

VK TAMI

-

Trnava

10,00 a 12,00

83

84

Vráble

-

VK NMnV

10,00 a 12,00

8. kolo

17.1.2021

85

86

voľno

-

VK NMnV

87

88

Trnava

-

Vráble

10,00 a 12,00

89

90

Myjava

-

VK TAMI

10,00 a 40 min

91

92

Púchov

-

Senec jun.

10,00 a 12,00

93

94

Skalica jun.

-

VKP SPU NR

o 13,00 a 15,00

95

96

VKP BA

-

Hamuliakovo

10,00 a 12,00

9. kolo

 

24.1.2021

97

98

Hamuliakovo

-

voľno

99

100

VKP SPU NR

-

VKP BA

10,00 a 12,00

101

102

Senec jun.

-

Skalica jun.

13,00 a 15,00

103

104

VK TAMI

-

Púchov

10,00 a 12,00

105

106

Vráble

-

Myjava

10,00 a 12,00

107

108

VK NMnV

-

Trnava

10,00 a 12,00

10. kolo

 

7.2.2021

109

110

voľno

-

Trnava

111

112

Myjava

-

VK NMnV

10,00 a 40 min

113

114

Púchov

-

Vráble

10,00 a 12,00

115

116

Skalica jun.

--

VK TAMI

o 13,00 a 15,00

117

118

VKP BA

-

Senec jun.

10,00 a 12,00

119

120

Hamuliakovo

-

VKP SPU NR

10,00 a 12,00

11. kolo

 

14.2.2021

121

122

VKP SPU NR

-

voľno

123

124

Senec jun.

-

Hamuliakovo

13,00 a 15,00

125

126

VK TAMI

-

VKP BA

10,00 a 12,00

127

128

Vráble

-

Skalica jun.

10,00 a 12,00

129

130

VK NMnV

-

Púchov

10,00 a 12,00

131

132

Trnava

-

Myjava

10,00 a 12,00

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA 1. – 6.

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA 7. – 11.

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

7.

8.

9

10.

11.

 

ROZPIS ZÁPASOV 2. ČASŤ skupina 1. – 6.

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

Poznámka

12. kolo

7.3.2021

133

134

D1 kadeti

-

D6 kadeti

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

135

136

D2 kadeti

-

D5 kadeti

137

138

D3 kadeti

-

D4 kadeti

13. kolo

21.3.2021

139

140

D6 kadeti

-

D4 kadeti

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

141

142

D5 kadeti

-

D3 kadeti

143

144

D1 kadeti

-

D2 kadeti

 

 

 

14. kolo

28.3.2021

145

146

D2 kadeti

-

D6 kadeti

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

147

148

D3 kadeti

-

D1 kadeti

149

150

D4 kadeti

-

D5 kadeti

 

 

 

15. kolo

18.4.2021

151

152

D6 kadeti

-

D5 kadeti

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

153

154

D1 kadeti

-

D4 kadeti

155

156

D2 kadeti

-

D3 kadeti

16. kolo

25.4.2021

157

158

D3 kadeti

-

D6 kadeti

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

159

160

D4 kadeti

-

D2 kadeti

 

 

 

161

162

D5 kadeti

-

D1 kadeti

 

ROZPIS ZÁPASOV 2. ČASŤ skupina 7. – 11.

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

Poznámka

12. kolo

7.3.2021

163

164

D7

-

voľno

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

165

166

D8

-

D11

167

168

D9

-

D10

13. kolo

21.3.2021

169

170

voľno

-

D10

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

171

172

D11

-

D9

173

174

D7

-

D8

 

 

 

14. kolo

28.3.2021

175

176

D8

-

voľno

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

177

178

D9

-

D7

179

180

D10

-

D11

 

 

 

15. kolo

18.4.2021

181

182

voľno

-

D11

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

183

184

D7

-

D10

185

186

D8

-

D9

16. kolo

25.4.2021

187

188

D9

-

voľno

domáce družstvo opačne ako v 1.kole

189

190

D10

-

D8

 

 

 

191

192

D11

-

D7