Majstrovstvá SR – kadetky  2020 - 2021

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :    8

 

Účastníci :             

BVT MVK Nové Mesto, VKM Piešťany,  VK Schaeffler Skalica, Palas VK Levice, 1.VK Púchov,  VO TJ Spartak Myjava,

VOLLEY PROJECT UKF Nitra, VM Senica

 

Herný systém :

Základná časť:

Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:

2020:     18,10.,  25.10.,  8.11.,  22.11.,  29.11., 13.12.

2021:     17.1., 7.2.,  21.2., 28.2., 14.3., 21.3., 11.4., 25.4.

 

  

                            1. družstvo postupuje priamo na M-SR.

                            2, a 3 družstvá hrajú semifinále

                           

2.časť – semifinálová 8 družstiev :

2 turnaje po 4 družstvá, z ktorých prví dvaja postupujú do finálovej časti M SR. Družstvá do skupín budú dané žrebom tak, aby sa stretli 2 z 2. miest a 2 z 3. miest z 1. časti súťaže tak, aby neboli v skupine 2 družstvá z jednej oblasti.

Usporiadatelia SF turnajov budú daní žrebom.

                             

Termín                   :   8.-9.5.2021

 

3.časť :  – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Systém súťaže - družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú rozdelené  do dvoch skupín „A“ a „B“. Do každej skupiny budú nasadení žrebom po 2 víťazi oblastných skupín. K nim budú žrebom priradené dve družstvá, ktoré sa v 2. časti súťaže umiestnili na ostatných postupových miestach. Jeden z prvého a jeden z druhého miesta opačného semifinálového turnaja. V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým.

    Družstvá umiestnené na 1.a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny o 5. - 8. miesto.  Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B         II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B        IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení v stretnutiach I) a II) o 3. miesto. Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 

 Termín               :      21.-23.5.2021

 

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Palas VK Levice

2.

MVK Nové Mesto

3.

VK Skalica

4.

UKF Nitra

5.

VKM Piešťany

6.

VK Myjava

7.

1. VK Púchov

8.

VM Senica

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

TKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

18.10.2020

pozastavené

01

02

MVK NM

-

Piešťany

10,00 a 12,00

03

04

Púchov

-

UKF Nitra

10,00 a 12,00

05

06

Levice

-

Senica

10,00 a 12,00

07

08

Skalica

-

Myjava

 

 

 

o 9,00 a 11,00

2. kolo

 

25.10.2020

09

10

Piešťany

-

Myjava

11,00 a 40 min

11

12

Senica

-

Skalica

10,00 a 12,00

13

14

UKF Nitra

-

Levice

 

 

 

10,00 a 12,00

15

16

MVK NM

-

Púchov

24.10.2020

3. kolo

 

8.11.2020

17

18

Púchov

-

Piešťany

10,00 a 12,00

19

20

Levice

-

MVK NM

10,00 a 12,00

21

22

Skalica

-

UKF Nitra

 

 

 

o 13,00 a 15,00

23

24

Myjava

-

Senica

10,00 40 min

4. kolo

 

22.11.2020

25

26

Piešťany

-

Senica

11,00 a 40 min

27

28

UKF Nitra

-

Myjava

10,00 a 12,00

29

30

MVK NM

-

Skalica

10,00 a 12,00

31

32

Púchov

-

Levice

 

 

 

10,00 a 12,00

5. kolo

 

29.11.2020

33

34

Levice

-

Piešťany

10,00 a 12,00

35

36

Skalica

-

Púchov

 

 

 

o 9,00 a 11,00

37

38

Myjava

-

MVK NM

10,00 40 min

39

40

Senica

-

UKF Nitra

10,00 a 12,00

6. kolo

 

13.12.2020

41

42

Piešťany

-

UKF Nitra

11,00 a 40 min

43

44

MVK NM

-

Senica

10,00 a 12,00

45

46

Púchov

-

Myjava

10,00 a 12,00

47

48

Levice

-

Skalica

10,00 a 12,00

7. kolo

 

17.01.2021

49

50

Skalica

-

Piešťany

 

 

 

o 9,00 a 11,00

51

52

Myjava

-

Levice

10,00 40 min

53

54

Senica

-

Púchov

10,00 a 12,00

55

56

UKF Nitra

-

MVK NM

10,00 a 12,00

 

ROZPIS ZÁPASOV 2. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

TKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

Poznámka

8. kolo

 

7.02.2021

57

58

Piešťany

-

MVK NM

11,00 a 40 min

59

60

UKF Nitra

-

Púchov

10,00 a 12,00

61

62

Senica

-

Levice

10,00 a 12,00

63

64

Myjava

-

Skalica

 

 

 

10,00 40 min

9.kolo

 

21.02.2021

65

66

Myjava

-

Piešťany

10,00 40 min

67

68

Skalica

-

Senica

10,00 a 12,00

69

70

Levice

-

UKF Nitra

 

 

 

10,00 a 12,00

71

72

Púchov

-

MVK NM

10,00 a 12,00

10. kolo

 

28.02.2021

73

74

Piešťany

-

Púchov

11,00 a 40 min

75

76

MVK NM

-

Levice

10,00 a 12,00

77

78

UKF Nitra

-

Skalica

 

 

 

10,00 a 12,00

79

80

Senica

-

Myjava

10,00 a 12,00

11. kolo

 

14.03.2021

81

82

Senica

-

Piešťany

10,00 a 12,00

83

84

Myjava

-

UKF Nitra

10,00 40 min

85

86

Skalica

-

MVK NM

10,00 a 12,00

87

88

Levice

-

Púchov

 

 

 

10,00 a 12,00

12. kolo

 

21.03.2021

89

90

Piešťany

-

Levice

11,00 a 40 min

91

92

Púchov

-

Skalica

 

 

 

10,00 a 12,00

93

94

MVK NM

-

Myjava

10,00 a 12,00

95

96

UKF Nitra

-

Senica

10,00 a 12,00

13. kolo

 

11.04.2021

97

98

UKF Nitra

-

Piešťany

10,00 a 12,00

99

100

Senica

-

MVK NM

10,00 a 12,00

101

102

Myjava

-

Púchov

10,00 40 min

103

104

Skalica

-

Levice

10,00 a 12,00

14. kolo

 

25.04.2021

105

106

Piešťany

-

Skalica

 

 

 

11,00 a 40 min

107

108

Levice

-

Myjava

 

 

 

10,00 a 12,00

109

110

Púchov

-

Senica

 

 

 

10,00 a 12,00

111

112

MVK NM

-

UKF Nitra

 

 

 

10,00 a 12,00