Majstrovstvá SR – starší žiaci  2020 - 2021

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :    5

 

Účastníci :             

VK Spartak UJS Komárno, VKP Bystrina SPU Nitra, VO 1970 MŠK Púchov A, VO 1970 MŠK Púchov B, ŠŠ Volejbal Trenčín

 

Herný systém :

1. a 2. základná časť:

Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

 

Termíny:

2020:     17. 10.,  24,10.,  7.11.,  14.11.,   5.12., 12.12.,

2021:     16.1.,  23.1., 6.2.,  13.2.

 

3. základná časť:

3.časť súťaže budú družstvá nasadené doma alebo vonku podľa poradia po prvých dvoch častiach, dvojzápas na 3 vyhraté sety.

 

Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:

2021:     27.2., 13.3., 27.3., 10.4., 17.4.,

  

                            1.  družstvo postupuje priamo na M-SR.

                            2. a 3. družstvo odohrajú semifinále

 

2.časť – semifinálová 8 družstiev :

   2 turnaje po 4 družstvá, z ktorých prví dvaja postupujú do finálovej časti M SR. Družstvá do skupín budú dané žrebom tak, aby sa stretli 2 z 2. miest a 2 z 3. miest z 1. časti súťaže tak, aby neboli v skupine 2 družstvá z jednej oblasti.

Usporiadatelia SF turnajov budú daní žrebom.

Termín               :       15.-16.5.2021

 

3.časť :  – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Počet účastníkov – 8 družstiev.

   Systém súťaže - družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú rozdelené  do dvoch skupín „A“ a „B“. Do každej skupiny budú nasadení žrebom po 2 víťazi oblastných skupín. K nim budú žrebom priradené dve družstvá, ktoré sa v 2. časti súťaže umiestnili na ostatných postupových miestach. Jeden z prvého a jeden z druhého miesta opačného semifinálového turnaja. V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým.

    Družstvá umiestnené na 1.a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny o 5. - 8. miesto.  Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B         II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B        IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení v stretnutiach I) a II) o 3. miesto. Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 Termín               :      28.-30.5.2021

 

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA 1, a 2. ZÁKLADNEJ ČASTI

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Púchov A

2.

Púchov B

3.

Komárno

4.

Nitra

5.

Trenčín

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 1.  a 2. ZÁKLADNEJ ČASTI

kolo/

dátum

číslo zápasu

CIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

17.10.2020

pozastavené

01

02

Voľno

-

Púchov A

10,00 a 12,00

03

04

Komárno

-

Nitra

10,00 a 12,00

05

06

Trenčín

-

Púchov B

10,00 a 12,00

2. kolo

 

24.10.2020

07

08

Púchov A

-

Púchov B

10,00 a 12,00

09

10

Nitra

-

Trenčín

10,00 a 12,00

11

12

Voľno

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

3. kolo

 

7.11.2020

13

14

Komárno

-

Púchov A

10,00 a 12,00

15

16

Trenčín

-

Voľno

10,00 a 12,00

17

18

Púchov B

-

Nitra

 

 

 

10,00 a 12,00

4. kolo

 

14.11.2020

19

20

Púchov A

-

Nitra

10,00 a 12,00

21

22

Voľno

-

Púchov B

10,00 a 12,00

23

24

Komárno

-

Trenčín

10,00 a 12,00

5. kolo

 

5.12.2020

25

26

Trenčín

-

Púchov A

10,00 a 12,00

27

28

Púchov B

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

29

30

Nitra

-

Voľno

10,00 a 12,00

6. kolo

 

12.12.2020

31

32

Púchov A

-

Voľno

10,00 a 12,00

33

34

Nitra

-

Komárno

10,00 a 12,00

35

36

Púchov B

-

Trenčín

10,00 a 12,00

7. kolo

 

16.1.2021

37

38

Púchov B

-

Púchov A

 

 

 

10,00 a 12,00

39

40

Trenčín

-

Nitra

10,00 a 12,00

41

42

Komárno

-

Voľno

10,00 a 12,00

8. kolo

 

23.1.2021

43

44

Púchov A

-

Komárno

10,00 a 12,00

45

46

Voľno

-

Trenčín

10,00 a 12,00

47

48

Nitra

-

Púchov B

10,00 a 12,00

9. kolo

 

6.2.2020

49

50

Nitra

-

Púchov A

10,00 a 12,00

51

52

Púchov B

-

Voľno

 

 

 

10,00 a 12,00

53

54

Trenčín

-

Komárno

10,00 a 12,00

10. kolo

 

13.2.2021

55

56

Púchov A

Trenčín

10,00 a 12,00

57

58

Komárno

Púchov B

10,00 a 12,00

59

60

Voľno

Nitra

10,00 a 12,00

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA 3. ZÁKLADNEJ ČASTI

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Púchov A

2.

Púchov B

3.

Komárno

4.

Nitra

5.

Trenčín

 

ROZPIS ZÁPASOV 3. ZÁKLADNEJ ČASTI

kolo/

dátum

číslo zápasu

CIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

Poznámka

11. kolo

 

13.02.2021

61

62

D1

-

D6

63

64

D2

-

D5

65

66

D3

-

D4

 

 

 

 

12. kolo

 

27.02.2021

67

68

D6

-

D4

69

70

D5

-

D3

71

72

D1

-

D2

 

 

 

 

13. kolo

 

6.03.2021

73

74

D2

-

D6

75

76

D3

-

D1

77

78

D4

-

D5

14. kolo

 

20.03.2021

79

80

D6

-

D5

81

82

D1

-

D4

 

 

 

 

83

84

D2

-

D3

15. kolo

 

27.03.2021

85

86

D3

-

D6

87

88

D4

-

D2

89

90

D5

-

D1