Majstrovstvá SR – staršie žiačky základná časť

1.čast – základná : hrací deň sobota

Počet družstiev :           11 

 

Účastníci :                     Skalica A, Skalica B, Senica A, Senica B, Levice A, Levice B,Trnava

                                      Púchov, MVK Nové Mesto, VK Nové Mesto, Piešťany

 

Herný systém :             Každý s každým dvojstretnutie 1x podla nalosovaného nasadenia,  na 3 víťazné sety

 

Termíny :                      2017:   7.10., 14.10., 21.10., 4.11., 11.11., 25.11., 2.12., 16.12.

                                       2018:   13.01., 27.01., 10.02.

 

2.čast –nadstavba :

Herný systém :             6 družstiev v skupine o 1.-6.miesto  odohrá odvety medzi sebou tak, aby voči stretnutiu zo. základnej časti hosťujúce družstvo bolo domáce a naopak. Poradie stretnutí vskupine.o umiestnenie bude do bergerovej tabuľky určené umiestnením družstva.po 1.časti.   Rovnako sa bude postupovať aj v skupine o 7.-11.miesto, 12.miesto.v poradí bude voľný termín. Všetky stretnutia sa hrá dvojzápas na 3 vyhraté sety. Vzájomné stretnutia z 1. časti sa započítavajú do výslednej tabuĺky.

 

 

Termíny :                      2018:  24.02., 10.03., 24.03., 14.04., 21.04.

 

Družstvo umiestnené na 1. mieste má priamy postup na M-SR.

    

3.časť – semifinálová :  (riadi SVF)

  Do semifinálovej časti postúpia družstvá, ktoré sa po 1. časti umiestnia na 2. a 3. mieste.

Semifinálová časť sa zohrá formou dvoch štvorčlenných turnajov.

turnaj skupina A                                                                   turnaj skupina B

č.1 -  2. zo západu                                                                   č.1 -  3. zo západu – usporiadateľ

č.2 -  3. z Bratislavy - uporiadateľ                                       č.2 -  2. z Bratislavy

č.3 -  2. z východu                                                                   č.3 -  3. z východu

č.4 -  3. zo stredu                                                                     č.4 -  2. zo stredu

 

Termín: 5.-6. máj 2018

Z dvoch semifinálových turnajov do finálového turnaja M SR kadetiek a postúpia prví dvaja .

 

4.časť – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

 

Termín :                        18.- 20. máj 2018

 

 

KONEČNÁ TABUĽKA  – SKUPINA  o 1. 6. MIESTO

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Senica A

20

20

0

18

1

1

0

0

0

60:3

1556:847  

59

2.

Skalica A

20

15

5

14

1

0

1

2

2

49:16

1415:1064

46

3.

MVK Nové Mesto

20

12

8

6

4

2

0

0

8

36:32

1430:1398

34

4.

Piešťany

20

8

12

7

1

0

1

2

9

28:37

1268:1418

25

5.

Púchov

20

4

16

1

1

2

1

1

14

15:53

1098:1436

11

6.

Levice A

20

1

19

0

1

0

2

4

13

11:58

1116:1601

5

 

KONEČNÁ TABUĽKA  – SKUPINA o 7. – 11. MIESTO

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

7.

Senica B

16

15

1

11

2

2

1

0

0

47:9

1323:980

44

8.

Levice B

16

11

5

7

3

1

1

2

2

37:20

1263:1101

33

9.

Skalica B

16

7

9

5

2

0

0

4

5

25:27

1108:1122

21

10.

Trnava

16

6

10

4

2

0

1

3

6

23:32

1121:1195

19

11.

VK Nové Mesto

16

1

15

0

1

0

0

1

14

4:46

806:1230

3

 

SKUPINA O 1. – 6. MIESTO

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

12.

CKYZA133

CKYZA134

Senica A

-

Levice A

3:0(10,9,16)

3:0(14,7,8)

Pivarček

domáci podľa1.časti

24.02.2018

CKYZA135

CKYZA136

Púchov

-

Skalica A

0:3(-13,-18,-14)

0:3(-19,-6,-20)

Vavrek

domáci podľa1.časti

CKYZA137

CKYZA138

Piešťany

-

MVK Nové Mesto

3:0(22,14,18)

2:3(23,21,-22,-25,-12)

Klučka

domáci podľa1.časti

13.

CKYZA139

CKYZA140

Levice A

-

Piešťany

0:3(-5,-22,-23)

0:3(-25,-17,-20)

Gabaj

domáci podľa1.časti

10.03.2018

CKYZA141

CKYZA142

MVK Nové Mesto

-

Púchov

3:0(15,14,22)

3:2(15,-16,-22,12,13)

Holbová

domáci podľa1.časti

CKYZA143

CKYZA144

Skalica A

-

Senica A

0:3(-21,-14,-16)

1:3(21,-16,-20,-14)

Tiršel

domáci podľa1.časti

14.

CKYZA145

CKYZA146

Levice A

-

Skalica A

0:3(-13,-8,-8)

0:3(-15,-9,-16)

Valkovič

domáci podľa1.časti

24.03.2018

CKYZA147

CKYZA148

MVK Nové Mesto

-

Senica A

0:3(-13,-9,-6)

0:3(-13,-8,-16)

Pivarček

domáci podľa1.časti

TKYZA149

TKYZA150

Púchov

-

Piešťany

0:3(-23,-27,-27)

0:3(-11,-13,-15)

Klučka

domáci podľa1.časti

15.

CKYZA151

CKYZA152

Púchov

-

Levice A

3:2(-25,-23,14,14,6)

3:2(21,-20,20,-18,8)

Vavrek

domáci podľa1.časti

14.04.2018

CKYZA153

CKYZA154

Piešťany

-

Senica A

0:3(-13,-17,-24)

0:3(-7,-16,-19)

Pivarček

domáci podľa1.časti

TKYZA155

TKYZA156

MVK Nové Mesto

-

Skalica A

0:3(-19,-19,-17)

0:3(-17,-21,-24)

Kuzma

domáci podľa1.časti

16.

CKYZA157

CKYZA158

MVK Nové Mesto

-

Levice A

3:1(8,21,-20,21)

3:1(10,19,-19,13)

domáci podľa1.časti

21.04.2018

CKYZA159

CKYZA160

Piešťany

-

Skalica A

1:3(-19,19,-14,-13)

0:3(-15,-13,-21)

domáci podľa1.časti

CKYZA161

CKYZA162

Senica A

-

Púchov

3:0(10,15,12)

3:0(7,12,8)

domáci podľa1.časti

 

SKUPINA O 7. – 11.MIESTO

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

12.

CKYZA163

CKYZA164

Senica B

-

voľno

domáci podľa1.časti

24.02.2018

CKYZA165

CKYZA165

Levice B

-

VK Nové Mesto

3:0(6,14,10)

3:0(21,12,20)

Sluk

Odohrá sa 17. 03. 2018

CKYZA167

CKYZA168

Skalica B

-

Trnava

3:0(14,23,18)

1:3(11,--22,-16,-16)

bez

domáci podľa1.časti

13.

CKYZA169

CKYZA170

voľno

-

Skalica B

domáci podľa1.časti

10.03.2018

CKYZA171

CKYZA172

VK Nové Mesto

-

Trnava

3:1(21,-18,23,21)

1:3(-20,-15,14,-21)

bez

odohrá sa 3.3.2018 o 9.00

CKYZA173

CKYZA174

Levice B

-

Senica B

0:3(-18,-22,-13)

0:3(-17,-12,-19)

Henček

domáci podľa1.časti

14.

CKYZA175

CKYZA176

Levice B

-

voľno

domáci podľa1.časti

24.03.2018

CKYZA177

CKYZA178

Senica B

-

Trnava

3:0(9,21,9)

3:0(16,11,18)

bez

domáci podľa1.časti

TKYZA179

TKYZA180

Skalica B

-

VK Nové Mesto

3:0(20,21,17)

3:0(17,15,18)

bez

domáci podľa1.časti

15.

CKYZA181

CKYZA182

voľno

-

VK Nové Mesto

domáci podľa1.časti

14.04.2018

CKYZA183

CKYZA184

Senica B

-

Skalica B

3:1(-16,22,22,19)

3:0(9,15,20)

bez

domáci podľa1.časti

TKYZA185

TKYZA186

Trnava

-

Levice B

1:3(-23,25,-13,-24)

1:3(25,-17,-15,-14)

Silná

domáci podľa1.časti

16.

CKYZA187

CKYZA188

Trnava

-

Voľno

domáci podľa1.časti

21.04.2018

CKYZA189

CKYZA190

Levice B

-

Skalica B

3:1(-24,19,24,12)

3:0(20,6,20)

domáci podľa1.časti

CKYZA191

CKYZA192

Senica B

-

VK Nové Mesto

3:0(19,18,19)

3:0(17,7,17)

domáci podľa1.časti

 

KONEČNÁ   TABUĽKA  – ZÁKLADNÁ ČASŤ

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Senica A

20

20

0

19

0

1

0

0

0

60:2

1524:663

59

2.

Skalica A

20

17

3

16

1

0

1

1

1

54:10

1517:855

46

3.

MVK Nové Mesto

20

17

3

12

4

1

0

0

3

51:15

1528:1165

50

4.

Piešťany

20

12

8

11

1

0

0

2

6

38:25

1314:1155

36

5.

Púchov

20

12

8

9

3

0

0

1

7

37:27

1342:1308

36

6.

Levice A

20

11

9

9

2

0

0

2

7

35:29

1283:1263

33

7.

Senica B

20

8

12

4

2

2

1

1

10

27:42

1335:1495

23

8.

Levice B

20

5

15

4

0

1

1

4

10

21:47

1164:1507

15

9.

Trnava

20

4

16

4

0

0

2

1

13

17:48

1019:1434

14

10.

Skalica B

20

4

16

2

2

0

0

2

14

14:50

1042:1447

12

11.

VK Nové Mesto

20

0

20

0

0

0

0

1

19

1:60

721:1524

0

 

ZÁKLADNÁ 1. ČASŤ ROZPIS STRETNUTÍ

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

 

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

CKYZA01

CKYZA02

Skalica A

-

MVK NMnV

3:0(17,19,17)

1:3(-21,19,-21,-16)

Pivarček

7.10.2017

CKYZA03

CKYZA04

Púchov

-

VK NMnV

3:0(8,12,7)

3:1(-23,18,8,10)

CKYZA05

CKYZA06

Levice B

-

Piešťany

0:3(-17,-21,-9)

0:3(-9,-7,-11)

CKYZA07

CKYZA08

Levice A

-

Skalica B

3:0(12,18,17)

3:0(12,15,15)

CKYZA09

CKYZA10

Senica A

-

voľno

CKYZA11

CKYZA12

Trnava

-

Senica B

2:3(24,-20,7,-20,-10)

0:3(-17,-22,-16)

2.

CKYZA13

CKYZA14

MVK NMnV

-

Senica B

3:0(22,10,24)

3:0(16,19,15)

14.10.2017

CKYZA15

CKYZA16

voľno

-

Trnava

CKYZA17

CKYZA18

Skalica B

-

Senica A

0:3(-6,-10,-5)

0:3(-11,-17,-10)

9,00 a 40 min

CKYZA19

CKYZA20

Piešťany

-

Levice A

3:1(11,11,-11,10)

3:0(15,17,12)

CKYZA21

CKYZA22

VK NMnV

-

Levice B

0:3(-11,-18,-12)

0:3(-16,-15,-17)

TKYZA23

TKYZA24

Skalica A

-

Púchov

3:0(10,10,14)

3:0(21,9,18)

12,00 a 40 min

3.

CKYZA25

CKYZA26

Púchov

-

MVK NMnV

0:3(-19,-12,-10)

0:3(-9,-9,-18)

21.10.2017

CKYZA27

CKYZA28

Levice B

-

Skalica A

0:3(-3,-8,-9)

0:3(-13,-10,-7)

CKYZA29

CKYZA30

Levice A

-

VK NMnV

3:0(8,13,6)

3:0(8,11,12)

CKYZA31

CKYZA32

Senica A

-

Piešťany

3:0(17,9,16)

3:0(12,12,12)

CKYZA33

CKYZA34

Trnava

-

Skalica B

3:0(18,6,20)

3:0(10,18,13)

CKYZA35

CKYZA36

Senica B

-

voľno

4.

CKYZA37

CKYZA38

MVK NMnV

-

voľno

4.11.2017

CKYZA39

CKYZA40

Skalica B

-

Senica B

0:3(-9,-9,-23)

1:3(-18,-19,24,-17)

Pivarček

12,00 a 40 min

CKYZA41

CKYZA42

Piešťany

-

Trnava

3:0(4,9,12)

3:0(12,8,14)

Šuba

CKYZA43

CKYZA44

VK NMnV

-

Senica A

0:3(-4,-3,-7)

0:3(-3,-1,-6)

Silná

CKYZA45

CKYZA46

Skalica A

-

Levice A

3:0(19,9,15)

3:0(23,24,17)

Pivarček

9,00 a 40 min

CKYZA47

CKYZA48

Púchov

-

Levice B

3:0(15,20,23)

3:0(19,19,13)

Klučka

5.

TKYZA49

TKYZA50

Levice B

-

MVK NMnV

1:3(-15,-14,12,-20)

0:3(-13,-20,-8)

Gabaj

11.11.2017

CKYZA51

CKYZA52

Levice A

-

Púchov

0:3(-19,-13,-19)

3:1(23,19,-23,23)

Gabaj

CKYZA53

CKYZA54

Senica A

-

Skalica A

3:0(14,13,8)

3:2(19.22,-21-13,10)

Jakab

CKYZA55

CKYZA56

Trnava

-

VK NMnV

3:0(12,13,24)

3:0(19,16,16)

Holbová

CKYZA57

CKYZA58

Senica B

-

Piešťany

3:1(23,14,-14,19)

0:3(-21,-16-23)

Silná

CKYZA59

CKYZA60

voľno

-

Skalica B

6.

CKYZA61

CKYZA62

MVK NMnV

-

Skalica B

3:0(9,20,16)

3:0(9,13,14)

Tiršel

25.11.2017

CKYZA63

CKYZA64

Piešťany

-

voľno

CKYZA65

CKYZA66

VK NMnV

-

Senica B

0:3(-17,-15,-12)

0:3(-16,-18,-16)

Čuntala

CKYZA67

CKYZA68

Skalica A

-

Trnava

3:0(7,13,7)

3:0(9,12,11)

Kuzma

CKYZA69

CKYZA70

Púchov

-

Senica A

0:3(-7,-15,-12)

0:3(-14,-10,-13)

Klučka

CKYZA71

CKYZA72

Levice B

-

Levice A

0:3(-16,-23,-11)

1:3(-16,-23,14,-13)

bez

7.

CKYZA73

CKYZA74

Levice A

-

MVK NMnV

1:3(-10,22,-20,-19)

0:3(-22,-18,-22)

2.12.2017

TKYZA75

TKYZA76

Senica A

-

Levice B

3:0(8,6,9)

3:0(7,14,6)

CKYZA77

CKYZA78

Trnava

-

Púchov

0:3(-14,-16,-15)

0:3(-8,-16,-15)

CKYZA79

CKYZA80

Senica B

-

Skalica A

0:3(-8,-15,-17)

1:3(-11,22,-9,-12)

CKYZA81

CKYZA82

voľno

-

VK NMnV

CKYZA83

CKYZA84

Skalica B

-

Piešťany

0:3(-13,-19,-16)

0:3(-19,-14,-9)

8.

CKYZA85

CKYZA86

MVK NMnV

-

Piešťany

3:0(23,21,24)

3:0(8,18,15)

13.12 o 15,30

16.12.2017

CKYZA87

CKYZA88

VK NMnV

-

Skalica B

0:3(-8,-4,-12)

0:3(-6,-18,-13)

CKYZA89

CKYZA90

Skalica A

-

voľno

CKYZA91

CKYZA92

Púchov

-

Senica B

3:0(21,22,22)

3:0(21,21,21)

CKYZA93

CKYZA94

Levice B

-

Trnava

3:0(18,13,19)

3:0(20,18,12)

T-18 o 10,00 a 12,00

CKYZA95

CKYZA96

Levice A

-

Senica A

0:3(-9,-9,-9)

0:3(-13,-3,-8)

9.12. o 9,00

9.

CKYZA97

CKYZA98

Senica A

-

MVK NMnV

3:0(11,16,15)

3:0(17,15,12)

Pivarček

13.01.2018

CKYZA99

CKYZA100

Trnava

-

Levice A

0:3(-14,-10,-17)

0:3(-11,-15,-15)

Silná

TKYZA101

TKYZA102

Senica B

-

Levice B

2:3(22,-21,-10,18,-12)

3:2(-21,12,-23,16,12)

bez

CKYZA103

CKYZA104

voľno

-

Púchov

CKYZA105

CKYZA106

Skalica B

-

Skalica A

0:3(-5,-4,-9)

0:3(-8,-10,-6)

bez

CKYZA107

CKYZA108

Piešťany

-

VK NMnV

3:0(7,13,13)

3:0(10,18,17)

Silná

14.01.2018 na 7. ZŠ

10.

CKYZA109

CKYZA110

MVK NMnV

-

VK NMnV

3:0(20,17,11)

3:0(12,11,5)

Tiršel

27.01.2018

CKYZA111

CKYZA112

Skalica A

-

Piešťany

3:0(7,10,12)

3:0(3,7,5)

Kuzma

CKYZA113

CKYZA114

Púchov

-

Skalica B

3:1(-16,28,13,13)

3:0(2O,13,22)

Čuntala

CKYZA115

CKYZA116

Levice B

-

voľno

CKYZA117

CKYZA118

Levice A

-

Senica B

3:0(16,13,13)

3:0(17,17,19)

Henček

1. ZŠ A. Kmeťa, ul. M.R.Štefánika 34, Levice  o 10,00 a 12,00.

CKYZA119

CKYZA120

Senica A

-

Trnava

3:0(5,8,6)

3:0(9,7,1)

11.

CKYZA121

CKYZA122

Trnava

-

MVK NMnV

2:3(-14,-7,22,18,-10)

1:3(-19,-15,23,-17)

Gerboc

10.02.2018

CKYZA123

CKYZA124

Senica B

-

Senica A

0:3(-12,-4,-10)

0:3(-9,-14,-14)

Bez

CKYZA125

CKYZA126

voľno

-

Levice A

TKYZA127

TKYZA128

Skalica B

-

Levice B

3:1(22,16,-20,18)

3:1(11,12,-20,12)

Bez

CKYZA129

CKYZA130

Piešťany

-

Púchov

1:3(20,-19,-24,-23)

3:0(20,16,21)

Kováč

O 10,15 a 40 min

CKYZA131

CKYZA132

VK NMnV

-

Skalica A

0:3(-7,-7,-8)

0:3(-8,-9,-14)

Holbová