Majstrovstvá SR – staršie žiačky   2018 – 2019

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :           8 

 

Účastníci :                     MVK Nové Mesto, VKM Piešťany, HIT Trnava  A , VK Schaeffler Skalica A, VK Schaeffler Skalica B, Palas VK Levice, VK Nové Mesto,  VM Senica A

 

Herný systém :             Základná časť:

Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

 

Termíny:                       2018:     6. 10.,  13,10.,  20.10.,  10.11.,  17.11.,  1.12.,  8.12.

                                      2019:     26.1.,  9.2.,  23.2.,  9.3.,  16.3.,  30.3.,  13.4.

 

 

Víťaz postupuje priamo na M-SR starších žiačok

 

2.časť :                                   Semifinálová časť sa zohrá formou dvoch štvorčlenných turnajov, ktorých usporiadatelia a zloženie bude vyžrebované pri žrebe súťaží SVF pred začiatkom súťažného ročníka. Semifinálové turnaje sa zohrajú

 

Termín :                        4.-5.5.2019 /**20.-21.4.2019 ak postúpime z 1. kola K ME U 16  systémom každý s každým na 3 vyhrané sety. Do turnajov budú družstvá žrebované tak, aby sa nestretli 2. a 3. po prvej časti z tej istej oblasti. Z dvoch semifinálových turnajov do finálového turnaja starších žiačok postúpia prví dvaja /4 družstvá/.

 

Podľa žrebu z 11.7.2018 je zaradenie do semifinálových skupín nasledovné :

Skupina A :                                                               Skupina B :

1.)  3. z východu - usporiadateľ             1.)  3. z Bratislavy - usporiadateľ

2.)  2. z Bratislavy                                  2.)  2. zo stredu

3.)  3. zo stredu                                       3.)  2. z východu

4.)  2. zo západu                                     4.)  3. zo západu

 

3.časť – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú  rozdelené  na dve základné skupiny „A“ a „B“. Do každej skupiny budú vyžrebovaní dvaja víťazi oblastných 1. častí súťaže. K nim bude žrebom priradený jeden víťaz semifinálového turnaja a druhý postupujúci z opačnej semifinálovej skupiny.

  V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým. Družstvá umiestnené na 1. a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny o 5.-8. miesto. Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B                         II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B                        IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení I) a II) o 3. miesto.

Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 

Termín                          :        17.-19.5.2019 / **10.-12.5.2019 ak postúpime z 1. kola K ME U 16 

 

 

TABUĽKA    ZÁKLADNÁ  ČASŤ  

 

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VM Senica A

4

4

0

4

0

0

0

0

0

12:0

300:173

12

2.

PALAS VK Levice

4

4

0

4

0

0

0

0

0

12:0

300:183

12

3.

VKM Piešťany

4

3

1

2

0

1

1

0

0

11:5

348:255

9

4.

VK Schaeffler Skalica A

4

3

1

2

0

1

1

0

0

11:5

335:261

9

5.

MVK Nové Mesto

4

2

2

1

1

0

0

0

2

6:7

242:292

6

6.

VK Nové Mesto

4

0

4

0

0

0

0

1

3

1:12

205:313

0

7.

VK Schaeffler Skalica B

4

0

4

0

0

0

0

0

4

0:12

184:300

0

8.

HIT Trnava A

4

0

4

0

0

0

0

0

4

0:12

163:305

0

ZÁKLADNÁ  ČASŤ ROZPIS STRETNUTÍ

 

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

CKYZA01

CKYZA02

Piešťany

-

Trnava A

3:0(14,7,6)

3:0(7,18,18)

Silná

10,30 a 12,30

6.10.2018

CKYZA03

CKYZA04

Skalica A

-

VK NMnV

3:0(15,17,6)

3:0(5,10,10)

Pivarček

o 9,00 a 40min po prvom stretnuti

CKYZA05

CKYZA06

MVK NMnV

 

Senica A

0:3(-6,-13,-19)

0:3(-17,-8,-16)

Horňák

o 11,00 a 13,00

CKYZA07

CKYZA08

Skalica B

-

Levice A

0:3(-20,-7,-9)

0:3(-17,-14,-23)

Pivarček

o 13,00 a 40 mín po prvom stretnutí

2.

CKYZA09

CKYZA10

Trnava A

-

Levice A

0:3(-14,-9,-19)

0:3(-18,-5,-28)

Silná

10,00 a 12,00

13.10.2018

CKYZA11

CKYZA12

Senica A

-

Skalica B

3:0(13,18,20)

3:0(13,12,18)

bez

10,00 a 12,00

CKYZA13

CKYZA14

VK NMnV

-

MVK NMnV

1:3(-16-21,13,-22)

0:3(-22,-21,-15)

Horňák

10,00 a 12,00

CKYZA15

CKYZA16

Piešťany

-

Skalica A

2:3(-22,21,-20,17,-7)

3:2(17,10,-17,-17,5)

Toman

10,30 a 12,30

3.

CKYZA17

CKYZA18

Skalica A

-

Trnava A

 

 

Silná

o 9,00 a 40min po prvom stretnuti

20.10.2018

CKYZA19

CKYZA20

MVK NMnV

-

Piešťany

 

 

Tiršel

10,00 a 12,00

CKYZA21

CKYZA22

Skalica B

-

VK NMnV

 

 

Silná

o 13,00 a 40 mín po prvom stretnutí

CKYZA23

CKYZA24

Levice A

-

Senica A

 

 

Polák

10,00 a 12,00

4.

CKYZA25

CKYZA26

Trnava A

-

Senica A

 

 

10,00 a 12,00

10.11.2018

CKYZA27

CKYZA28

VK NMnV

-

Levice A

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA29

CKYZA30

Piešťany

-

Skalica B

 

 

 

10,30 a 12,30

CKYZA31

CKYZA32

Skalica A

-

MVK NMnV

 

 

o 13,00 a 40 mín po prvom stretnutí

5.

CKYZA33

CKYZA34

MVK NMnV

-

Trnava A

 

 

 

10,00 a 12,00

17.11.2018

CKYZA35

CKYZA36

Skalica B

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 40 min

CKYZA37

CKYZA38

Levice A

 

Piešťany

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA39

CKYZA30

Senica A

-

VK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00

6.

CKYZA41

CKYZA42

Trnava A

-

VK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00

1.12.2018

CKYZA43

CKYZA44

Piešťany

-

Senica A

 

 

 

27.10 o 10,30 a 12,30

CKYZA45

CKYZA46

Skalica A

-

Levice A

 

 

 

10,00 a 40 min

CKYZA47

CKYZA48

MVK NMnV

-

Skalica B

 

 

 

10,00 a 12,00

7.

CKYZA49

CKYZA50

Skalica B

-

Trnava A

 

 

 

10,00 a 40 min

8.12.2018

CKYZA51

CKYZA52

Levice A

-

MVK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA53

CKYZA54

Senica A

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA55

CKYZA56

VK NMnV

-

Piešťany

 

 

 

10,00 a 12,00

8.

CKYZA57

CKYZA58

Trnava A

-

Piešťany

 

 

 

10,00 a 12,00

26.01.2019

CKYZA59

CKYZA50

VK NMnV

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA61

CKYZA62

Senica A

-

MVK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA63

CKYZA64

Levice A

-

Skalica B

 

 

 

10,00 a 12,00

9.

CKYZA65

CKYZA66

Levice A

-

Trnava A

 

 

 

10,00 a 12,00

9.02.2019

CKYZA67

CKYZA68

Skalica B

-

Senica A

 

 

 

o 9,00 a 40min po prvom stretnuti

CKYZA69

CKYZA70

MVK NMnV

-

VK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA71

CKYZA72

Skalica A

-

Piešťany

 

 

 

o 13,00 a 40 mín po prvom stretnutí

10.

CKYZA73

CKYZA74

Trnava A

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 12,00

23. 02. 2019

CKYZA75

CKYZA76

Piešťany

-

MVK NMnV

 

 

 

10,30 a 12,30

CKYZA77

CKYZA78

VK NMnV

-

Skalica B

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA79

CKYZA80

Senica A

-

Levice A

 

 

 

10,00 a 12,00

11.

CKYZA81

CKYZA82

Senica A

-

Trnava A

 

 

 

10,00 a 12,00

9.03.2019

CKYZA83

CKYZA84

Levice A

-

VK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA85

CKYZA86

Skalica B

-

Piešťany

 

 

 

10,00 a 40 min

CKYZA87

CKYZA88

MVK NMnV

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 12,00

12.

CKYZA89

CKYZA90

Trnava A

-

MVK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00

16.03.2019

CKYZA91

CKYZA92

Skalica A

-

Skalica B

 

 

 

10,00 a 40 min

CKYZA93

CKYZA94

Piešťany

-

Levice A

 

 

 

10,30 a 12,30

CKYZA95

CKYZA96

VK NMnV

-

Senica A

 

 

 

10,00 a 12,00

13.

CKYZA97

CKYZA98

VK NMnV

-

Trnava A

 

 

 

10,00 a 12,00

30.03.2019

CKYZA99

CKYZA100

Senica A

-

Piešťany

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA101

CKYZA102

Levice A

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA103

CKYZA104

Skalica B

-

MVK NMnV

 

 

 

10,00 a 40 min

14.

CKYZA105

CKYZA106

Trnava A

-

Skalica B

 

 

 

10,00 a 12,00

13. 04. 2019

CKYZA107

CKYZA108

MVK NMnV

-

Levice A

 

 

 

10,00 a 12,00

CKYZA109

CKYZA110

Skalica A

-

Senica A

 

 

 

o 9,00 a 40min po prvom stretnuti

CKYZA111

CKYZA112

Piešťany

-

VK NMnV

 

 

 

10,30 a 12,30