Majstrovstvá SR – staršie žiačky  2020 - 2021

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :    9

 

Účastníci :             

VK Nové Mesto,  HIT Trnava, VK Schaeffler Skalica A, VK Schaeffler Skalica B,  Palas VK Levice, VM Senica,

VK Spartak UJS Komárno, VOLLEY PROJECT UKF Nitra, VK RZ Nábrežná Nové Zámky

 

Herný systém :

Základná časť:

Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

Začiatok 1.zápasu o 10:00,  2. zápasu o 12,00 , ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:

2020:     17. 10.,  24,10.,  7.11.,  14.11.,  28.11.,  5.12., 19.12.,

2021:     16.1.,  23.1., 6.2.,  13.2., 27.2., 6.3., 20.3., 27.3., 10.4., 17.4., 24.4.

  

                            1.  družstvo postupuje priamo na M-SR.

                            2. a 3. družstvo odohrajú semifinále

 

2.časť – semifinálová 8 družstiev :

   2 turnaje po 4 družstvá, z ktorých prví dvaja postupujú do finálovej časti M SR. Družstvá do skupín budú dané žrebom tak, aby sa stretli 2 z 2. miest a 2 z 3. miest z 1. časti súťaže tak, aby neboli v skupine 2 družstvá z jednej oblasti.

Usporiadatelia SF turnajov budú daní žrebom.

Termín               :       15.-16.5.2021

 

3.časť :  – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Počet účastníkov – 8 družstiev.

   Systém súťaže - družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú rozdelené  do dvoch skupín „A“ a „B“. Do každej skupiny budú nasadení žrebom po 2 víťazi oblastných skupín. K nim budú žrebom priradené dve družstvá, ktoré sa v 2. časti súťaže umiestnili na ostatných postupových miestach. Jeden z prvého a jeden z druhého miesta opačného semifinálového turnaja. V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým.

    Družstvá umiestnené na 1.a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny o 5. - 8. miesto.  Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B         II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B        IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení v stretnutiach I) a II) o 3. miesto. Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 Termín               :      28.-30.5.2021

 

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Palas VK Levice

2.

VK Nové Mesto

3.

VK Skalica A

4.

UKF Nitra

5.

VM Senica

6.

HIT Trnava

7.

VK Komárno

8.

VK Skalica B

9.

VK Nové Zámky

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

CKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

17.10.2020

 

pozastavené

01

02

Trnava

-

Levice

10,00 a 12,00

03

04

VK NMnV

-

N.Zámky

11.10.2020 o 10,00

05

06

Senica

-

Skalica A

10,00 a 12,00

07

08

Komárno

-

voľno

 

 

 

09

10

Skalica B

-

UKF Nitra

10,00 a 12,00

2. kolo

 

24.10.20209

11

12

Levice

-

UKF Nitra

10,00 a 12,00

13

14

voľno

-

Skalica B

15

16

Skalica A

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

17

18

N.Zámky

-

Senica

10,00 a 12,00

19

20

Trnava

-

VK NMnV

10,00 a 12,00

3. kolo

 

7.11.2020

21

22

VK NMnV

-

Levice

10,00 a 12,00

23

24

Senica

-

Trnava

10,00 a 12,00

25

26

Komárno

-

N.Zámky

 

 

 

10,00 a 12,00

27

28

Skalica B

-

Skalica A

10,00 a 12,00

29

30

UKF Nitra

-

voľno

4. kolo

 

14.11.2020

31

32

Levice

-

voľno

33

34

Skalica A

-

UKF Nitra

10,00 a 12,00

35

36

N.Zámky

-

Skalica B

10,00 a 12,00

37

38

Trnava

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

39

40

VK NMnV

-

Senica

10,00 a 12,00

5. kolo

 

28.11.2020

41

42

Senica

-

Levice

10,00 a 12,00

43

44

Komárno

-

VK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00

45

46

Skalica B

-

Trnava

10,00 a 12,00

47

48

UKF Nitra

-

N.Zámky

10,00 a 12,00

49

50

voľno

-

Skalica A

6. kolo

 

5.12.2020

51

52

Levice

-

Skalica A

10,00 a 12,00

53

54

N.Zámky

-

voľno

55

56

Trnava

-

UKF Nitra

10,00 a 12,00

57

58

VK NMnV

-

Skalica B

10,00 a 12,00

59

60

Senica

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

7. kolo

 

19.12.2020

61

62

Komárno

-

Levice

 

 

 

10,00 a 12,00

63

64

Skalica B

-

Senica

v Senici

65

66

UKF Nitra

-

VK NMnV

10,00 a 12,00

67

68

voľno

-

Trnava

69

70

Skalica A

-

N.Zámky

10,00 a 12,00

8. kolo

 

16.1.2021

71

72

Levice

-

N.Zámky

10,00 a 12,00

73

74

Trnava

-

Skalica A

10,00 a 12,00

75

76

VK NMnV

-

voľno

77

78

Senica

-

UKF Nitra

10,00 a 12,00

79

80

Komárno

-

Skalica B

 

 

 

10,00 a 12,00

9. kolo

 

23.1.2020

81

82

Skalica B

-

Levice

10,00 a 12,00

83

84

UKF Nitra

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

85

86

voľno

-

Senica

87

88

Skalica A

-

VK NMnV

10,00 a 12,00

89

90

N.Zámky

-

Trnava

10,00 a 12,00

 

ROZPIS ZÁPASOV 2. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

TKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

Poznámka

10. kolo

 

6.02.2021

91

92

Levice

-

Trnava

10,00 a 12,00

93

94

N.Zámky

-

VK NMnV

10,00 a 12,00

95

96

Skalica A

-

Senica

10,00 a 12,00

97

98

voľno

-

Komárno

 

 

 

 

99

100

UKF Nitra

-

Skalica B

10,00 a 12,00

11. kolo

 

13.02.2021

101

102

UKF Nitra

-

Levice

10,00 a 12,00

103

104

Skalica B

-

voľno

105

106

Komárno

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 12,00

107

108

Senica

-

N.Zámky

10,00 a 12,00

109

110

VK NMnV

-

Trnava

10,00 a 12,00

12. kolo

 

27.02.2021

111

112

Levice

-

VK NMnV

10,00 a 12,00

113

114

Trnava

-

Senica

10,00 a 12,00

115

116

N.Zámky

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

117

118

Skalica A

-

Skalica B

10,00 a 12,00

119

120

voľno

-

UKF Nitra

13. kolo

 

6.03.2021

121

122

voľno

-

Levice

123

124

UKF Nitra

-

Skalica A

10,00 a 12,00

125

126

Skalica B

-

N.Zámky

10,00 a 12,00

127

128

Komárno

-

Trnava

 

 

 

10,00 a 12,00

129

130

Senica

-

VK NMnV

10,00 a 12,00

14. kolo

 

20.03.2021

131

132

Levice

-

Senica

10,00 a 12,00

133

134

VK NMnV

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

135

136

Trnava

-

Skalica B

10,00 a 12,00

137

138

N.Zámky

-

UKF Nitra

10,00 a 12,00

139

140

Skalica A

-

voľno

15. kolo

 

27.03.2021

141

142

Skalica A

-

Levice

o 13,00 a 15,00

143

144

voľno

-

N.Zámky

145

146

UKF Nitra

-

Trnava

10,00 a 12,00

147

148

Skalica B

-

VK NMnV

o 9,00  a 11,00

149

150

Komárno

-

Senica

 

 

 

10,00 a 12,00

16. kolo

 

10.04.2021

151

152

Levice

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

153

154

Senica

-

Skalica B

 

 

 

v Skalici

155

156

VK NMnV

-

UKF Nitra

 

 

 

10,00 a 12,00

157

158

Trnava

-

voľno

 

 

 

159

160

N.Zámky

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 12,00

17. kolo

 

17.04.2021

161

162

N.Zámky

-

Levice

 

 

 

10,00 a 12,00

163

164

Skalica A

-

Trnava

 

 

 

o 9,00  a 11,00

165

166

voľno

-

VK NMnV

 

 

 

167

168

UKF Nitra

-

Senica

 

 

 

10,00 a 12,00

169

170

Skalica B

-

Komárno

 

 

 

o 13,00 a 15,00

18. kolo

 

24.04.2021

171

172

Levice

-

Skalica B

 

 

 

10,00 a 12,00

173

174

Komárno

-

UKF Nitra

 

 

 

10,00 a 12,00

175

176

Senica

-

voľno

 

 

 

10,00 a 12,00

177

178

VK NMnV

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 12,00

179

180

Trnava

-

N.Zámky

 

 

 

10,00 a 12,00