Majstrovstvá SR – mladšie žiačky 4-kový 2019 - 2020

 

Hrací deň je NEDEĽA. 
Počet družstiev :           11

                                     
Účastníci :                     skupina A

                          Komárno, Levice A, Trnava, Levice D

                          skupina B

                          Senica, Skalica, Levice B, Levice C

                          skupina C

                          Myjava, Púchov, VK Nové Mesto

                         


Herný systém :

základná časť:

                                      3 základné skupiny, hrá sa turnajovo, 2 skupiny po 4 družstvá – 3 termíny a 1 skupina 3 družstvá – 3 termíny. Celá súťaž sa hrá na 2 vyhraté sety.

 

Termíny :        

                        skupina A                 skupina B                      skupina C       

17.11.2019      Komárno                  Senica                           Myjava        

08.12.2019      Levice A                  Skalica                          Púchov

19.01.2020      Trnava                      Levice B                       VK N. Mesto

 

semifinále:

                          Do semifinálových skupín nasledovne : víťazi skupín ostávajú, takisto 4.družstvá vo 4-členných skupinách ostávajú a k nim bude priradené družstvo z 2. a 3.miesta z inej skupiny.

                         

                                      Semifinálové skupina D : A1, B2, C3, A4

                                   1.kolo – 16.02.2020 – usporiadateľ B2

                                   2.kolo –   1.03.2020 – usporiadateľ A1

                          Semifinálové skupina E : B1, C2, A3, B4

                                   1.kolo – 16.02.2020 – usporiadateľ C2

                                   2.kolo – 01.03.2020 -  usporiadateľ B1

                          Semifinálové skupina F : C1, A2, B3

                                   1.kolo –  16.02.2020 – usporiadateľ B3

                                   2.kolo –  01.03.2020 – usporiadateľ A2

                                   3.kolo –  08.03.2020 – usporiadateľ C1

                         

finále:              

Do finálovej skupiny o 1.-4.miesto postúpia víťazi semifinálových skupín a najlepšie družstvo z 2.miesta. Do skupiny o 5.-8.miesto postúpia zostávajúce družstvá z druhých miest a dve najlepšie družstvá z 3.miest. Zostávajúce družstvá budú v skupine o 9.-11.miesto. Usporiadateľmi turnajov vo finálových skupinách budú všetky družstvá okrem družstva najlepšieho družstva z 2.miest a druhého družstva z družstiev na 3.mieste.

 

 

 

Finálové kolo G (1-4) : 1.D, 1.E, 1.F, 1./2.miest

                                               1.kolo – 22.03.2020 – usporiadateľ 1.D

                                               2.kolo – 05.04.2020 – usporiadateľ 1.E

                                               3.kolo – 26.04.2020 – usporiadateľ 1.F

Finálové kolo H (5-8) : 2./2.miest, 3./2.miest, 1./3.miest, 2./3.miest

                                               1.kolo – 22.03.2020 – usporiadateľ 2./2.miest

                                               2.kolo – 05.04.2020 – usporiadateľ 3./2.miest

                                               3.kolo – 26.04.2020 – usporiadateľ 1./3.miest

Finálové kolo I (9-12) : 3./3.miest, D4, E4,

                                               1.kolo – 22.03.2020 – usporiadateľ 3./3miest

                                               2.kolo – 05.04.2020 – usporiadateľ D4

                                               3.kolo – 26.04.2020 – usporiadateľ E4

 

 

KONEČNÁ tabuľka  -  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

9

6

3

2

4

0

3

12:10

433:431

14

2.

Levice D

9

5

4

5

0

2

2

12:8

452:371

17

3.

Komárno

9

4

5

3

1

2

3

10:11

426:428

13

4.

Trnava

9

3

6

3

0

1

5

7:12

325:406

10

 

 

KONEČNÁ tabuľka  -  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice B

9

9

0

9

0

0

0

18:0

450:193

27

2.

Senica

9

6

3

5

1

0

3

12:7

396:353

17

3.

Levice C

9

2

7

1

1

0

7

4:15

316:424

5

4.

Skalica

9

1

8

1

0

2

6

4:16

273:465

5

 

 

KONEČNÁ tabuľka  -  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

VK Nové Mesto

6

6

0

5

1

0

0

12:1

317:206

17

2.

Púchov

6

3

3

3

0

1

2

7:6

288:244

10

3.

Myjava

6

0

6

0

0

0

6

0:12

145:300

0

 

 

ROZPIS  - ZÁKLADNĚ SKUPINY

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

4DZA1

Komárno

-

Levice D

2:0(20,25)

Skupina A

 

 

Komárno

17.11.2019

4DZA2

Levice A

-

Trnava

2:1(23,-18,8)

4DZA3

Levice D

-

Trnava

2:0(12,8)

4DZA4

Komárno

-

Levice A

1:2(22,-19,-11)

4DZA5

Levice A

-

Levice D

0:2(-17,-11)

4DZA6

Trnava

-

Komárno

0:2(-14,-11)

1.

4DZB1

Senica

-

Levice C

2:0(16,14)

Skupina B

 

 

Levice

17.11.2019

4DZB2

Skalica

-

Levice B

0:2(-8,-7)

4DZB3

Levice C

-

Levice B

0:2(-13,-4)

4DZB4

Senica

-

Skalica

2:0(15,17)

4DZB5

Skalica

-

Levice C

2:0(19,21)

4DZB6

Levice B

-

Senica

2:0(12,15)

1.

4DZC1

Myjava

-

VK NMnV

0:2(-14,-12)

Skupina C

 

 

Myjava

17.11.2019

4DZC2

voľno

-

Púchov

4DZC3

VK NMnV

-

Púchov

2:1(10,-23,12)

4DZC4

Myjava

-

voľno

4DZC5

voľno

-

VK NMnV

4DZC6

Púchov

-

Myjava

2:0(19,9)

2.

4DZA7

Levice A

-

Komárno

2:0(22,21)

Skupina A

 

 

Levice

08.12.2019

4DZA8

Trnava

-

Levice D

0:2(-12,-19)

4DZA9

Komárno

-

Levice D

0:2(-27,-17)

4DZA10

Levice A

-

Trnava

2:0(10,11)

4DZA11

Trnava

-

Komárno

0:2(-7,-15)

4DZA12

Levice D

-

Levice A

1:2(-20.15,-11)

2.

4DZB7

Skalica

-

Senica

1:2(-20,25,-11)

Skupina B

 

Skalica

08.12.2019

4DZB8

Levice B

-

Levice C

2:0(16,12)

4DZB9

Senica

-

Levice C

2:0(15,20)

4DZB10

Skalica

-

Levice B

0:2(-11,-4)

4DZB11

Levice B

-

Senica

2:0(8,15)

4DZB12

Levice C

-

Skalica

2:1(-20,17,7)

2.

4DZC7

Púchov

-

VK NMnV

0:2(-23,-26)

Skupina C

 

 

Púchov

 

08.12.2019

4DZC8

voľno

-

Myjava

4DZC9

VK NMnV

-

Myjava

2:0(16,8)

4DZC10

Púchov

-

voľno

4DZC11

voľno

-

VK NMnV

4DZC12

Myjava

-

Púchov

0:2(-13,-13)

3.

4DZA13

Trnava

Levice A

2:0(11,20)

Skupina A

 

 

Trnava

19.01.2020

4DZA14

Levice D

Komárno

1:2(-23,15,-9)

4DZA15

Levice A

Komárno

2:1(19,-20,16)

4DZA16

Trnava

Levice D

2:0(22,18)

4DZA17

Levice D

Levice A

2:0(13,23)

4DZA18

Komárno

Trnava

0:2(-19,-8)

3.

4DZB13

Levice B

Skalica

2:0(4,4)

Skupina B

 

 

Senica

19.01.2020

4DZB14

Levice C

Senica

0:2(-12,-15)

4DZB15

Skalica

Senica

0:2(-11,-10)

4DZB16

Levice B

Levice C

2:0(17,12)

4DZB17

Levice C

Skalica

2:0(15,10)

4DZB18

Senica

Levice B

0:2(-15,-16)

3.kolo

4DZC13

VK NMnV

Myjava

2:0(10,8)

Skupina C

 

 

VK Nové Mesto

19.01.2020

4DZC14

voľno

Púchov

4DZC15

Myjava

Púchov

0:2(-17,-16)

4DZC16

VK NMnV

voľno

4DZC17

voľno

Myjava

4DZC18

Púchov

VK NMnV

0:2(-18,-24)

    

 

 

                                                                                                                                      

tabuľka  -  SEMIFINÁLE D

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

6

5

1

5

0

0

1

10:2

286:218

15

2.

Senica

6

5

1

4

1

0

1

10:3

299:215

14

3.

Trnava

6

2

5

2

0

1

3

5:8

256:271

7

4.

Myjava

6

0

6

0

0

0

6

0:12

163:300

0

 

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE E

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice B

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:134

18

2.

Púchov

6

3

3

2

1

1

2

7:7

275:280

9

3.

Komárno

6

3

3

1

2

0

3

6:8

250:305

7

4.

Skalica

6

0

6

0

0

2

4

2:12

211:317

2

 

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE  F

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

VK Nové Mesto

6

6

0

4

2

0

0

12:2

332:236

16

2.

Levice D

6

3

3

2

1

2

1

8:8

318:309

9

3.

Levice C

6

0

6

0

0

2

4

2:12

209:314

2

 

ROZPIS  - SEMIFINÁLE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

M4DZD1

Levice A

-

Trnava

2:0(20,18)

Semifinále D

 

Levice A

 

16.02.2020

M4DZD2

Senica

-

Myjava

2:0(9,20)

M4DZD3

Trnava

-

Myjava

2:0(16,21)

M4DZD4

Levice A

-

Senica

0:2(-12,-21)

M4DZD5

Senica

-

Trnava

2:1(-16,13,8)

M4DZD6

Myjava

-

Levice A

0:2(-10,-12)

1.

M4DZE1

Púchov

-

Skalica

2:0(11,19)

Semifinále E

 

 

Púchov

16.02.2020

M4DZE2

Levice B

-

Komárno

2:0(9,17)

M4DZE3

Skalica

-

Komárno

1:2(-17,12,-12)

M4DZE4

Púchov

Levice B

0:2(-9,-11)

M4DZE5

Levice B

Skalica

2:0(12,7)

M4DZE6

Komárno

Púchov

2:1(19,-20,12)

1.

M4DZF1

Levice C

-

VK NMnV

0:2(-11,-16)

Semifinále F

 

Levice C

16. 02. 2020

M4DZF2

voľno

Levice D

M4DZF3

VK NMnV

Levice D

2:1(17,-25,11)

M4DZF4

Levice C

voľno

M4DZF5

voľno

VK NMnV

M4DZF6

Levice D

Levice C

2:0(7,19)

1.

M4DZD7

Senica

-

Levice A

0:2(-26.-17)

Semifinále D

 

Senica

 

 

 

01.03.2020

M4DZD8

Myjava

-

Trnava

0:2(-11,-17)

M4DZD9

Levice A

-

Trnava

2:0(15,23)

M4DZD10

Senica

-

Myjava

2:0(12,8)

M4DZD11

Myjava

-

Levice A

0:2(-13,-14)

M4DZD12

Trnava

-

Senica

0:2(-11,-23)

2.

M4DZE7

Levice B

-

Púchov

2:0(20,14)

Semifinále E

 

Levice B

 

01.03.2020

M4DZE8

Komárno

-

Skalica

2:0(22,23)

M4DZE9

Púchov

-

Skalica

2:1(21,-25,8)

M4DZE10

Levice B

-

Komárno

2:0(14,14)

M4DZE11

Komárno

-

Púchov

0:2(-17,-17)

M4DZE12

Skalica

-

Levice B

0:2(-2,-5)

2.

M4DZF7

Levice D

-

Levice C

2:1(17,-13,11)

Semifinále F

 

Levice D

1.03.2020

M4DZF8

voľno

-

VK NMnV

M4DZF9

Levice C

-

VK NMnV

0:2(-6,-19)

M4DZF10

Levice D

voľno

M4DZF11

voľno

Levice C

M4DZF12

VK NMnV

Levice D

2:0(20,21)

2.

M4DZF13

VK NMnV

-

Levice C

2:0(21,9)

Semifinále F

 

VK Nové Mesto

08.03.2020

M4DZF14

voľno

-

Levice D

M4DZF15

Levice C

-

Levice D

1:2(-17,21,-6)

M4DZF16

VK NMnV

voľno

M4DZF17

voľno

Levice C

M4DZF18

Levice D

VK NMnV

1:2(-16,24,-17)

 

 KONEČNÁ TABUĽKA FINÁle 1. – 4.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

KONEČNÁ tabuľka  -  FinÁle 5. – 8.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

5.

6.

7.

8.

 

KONEČNÁ tabuľka  -  FinÁle 9. – 11.

Poradie

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

9.

10.

11.

 

 

ROZPIS FINÁLE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

M4DZF101

-

finále

1. – 4.

 

 

22.03.2020

M4DZF102

-

M4DZF103

-

M4DZF104

-

M4DZF105

-

M4DZF106

-

1.

M4DZF201

-

finále

5. – 8.

 

 

22.03.2020

M4DZF202

-

M4DZF203

-

M4DZF204

-

M4DZF205

-

M4DZF206

-

1.

M4DZF301

-

skupina

9. – 11.

 

 

22.03.2020

M4DZF302

-

M4DZF303

-

M4DZF304

-

M4DZF305

-

M4DZF306

-

2

M4DZF107

-

skupina

1. – 4.

 

 

05.04.2020

M4DZF108

-

M4DZF109

-

M4DZF110

-

M4DZF111

-

M4DZF112

-

2.

M4DZF207

-

skupina

5. – 8.

 

 

05.04.2020

M4DZF208

-

M4DZF209

-

M4DZF210

-

M4DZF211

-

M4DZF212

-

2.

M4DZF307

-

skupina

9. – 11.

 

 

05.04.2020

M4DZF308

-

M4DZF309

-

M4DZF310

-

M4DZF311

-

M4DZF312

-

3.

M4DZF113

-

skupina

1. – 4.

 

 

26.04.2020

M4DZF114

-

M4DZF115

-

M4DZF116

-

M4DZF117

-

M4DZF118

-

3.

M4DZF213

-

skupina

5. – 8.

 

 

26.04.2020

M4DZF214

-

M4DZF215

-

M4DZF216

-

M4DZF217

-

M4DZF218

-

3.

M4DZF313

-

skupina

9. – 11.

26.04.2020

M4DZF314

-

M4DZF315

-

M4DZF316

-

M4DZF317

-

M4DZF318

-