Majstrovstvá SR - žiačky - MIDIMAX - základná časť

Hrací deň je NEDEĽA. 
Počet družstiev :           18

                                     
Účastníci :                     skupina A

                          Levice A,B, COP Nitra A,B, Trnava

                          skupina B

                          Komárno A,B, Nové Zámky A,B

                          skupina C

                          MVK Nové Mesto A,B, Púchov A,B, VK Nové Mesto

                          skupina D

                          Skalica A,B, Senica, Myjava


Herný systém :

základná časť:

                                      družstvá odohrajú 4 turnaje vo 4-členných skupinách alebo 3 turnaje v 5-členných skupinách tak, aby všetky družstvá mali odohraté 12 stretnutí. Prvé dve družstvá zo základných skupín A a B postúpia do semifinálovej skupiny SF1, zo skupín C a D do SF2, ostatné družstvá zo skupína A a B postúpia do SF3 a zo skupín C a D do SF4. Všetky skupiny sa hrajú turnajovým systémom na 2 vyhraté sety podľa pravidiel MIDI (4 hráčky, 1 hráčka max.3 podania po sebe, prvá lopta po podaní nesmie ísť priamo na druhú stranu,...), začiatok turnajov (ak 14 dní vopred usporiadateľ neurčí inak) 10:00 hod., ak je 5 družstiev a iba 1 ihrisko – o 09:00 hod. Odporúčame pri 5 členných skupinách mať 2 ihriská. V základných skupinách možno vzájomné stretnutia družstiev A a B toho istého klubu predohrať stretnutie v piatok pred termínom turnaja a na turnaj doniesť zápis zo stretnutia. Na rozhodovanie zabezpečí usporiadateľ osobu znalú predpisov MIDI volejbalu.

 

Termíny :                            skupina A                      skupina B                      skupina C                      skupina D

                   19.11.2017      Levice A                       Nové Zámky A             MVK N. MestoA         Skalica A

                   10.12.2017                                           Komárno A                                                         Myjava

                   21.01.2018      Trnava                           Nové Zámky B             Púchov A                      Senica

                   11.02.2018      COP Nitra                     Komárno B                   VK Nové Mesto           Skalica B

 

semifinále:        Prvé dve družstvá zo základných skupín A a B postúpia do semifinálovej skupiny SF1, zo skupín C a D do SF2, ostatné družstvá zo skupína A a B postúpia do SF3 a zo skupín C a D do SF4.                             

 

Termíny:                       

                                      Semifinálové skupina SF 1 : A1, B1, A2, B2

                                   1.kolo – 25.02.2018 – usporiadateľ A1

                                   2.kolo – 18.03.2018 – usporiadateľ B1

                          Semifinálové skupina SF 2 : C1, D1, C2, D2

                                   1.kolo – 25.02.2018 – usporiadateľ C1

                                   2.kolo – 18.03.2018 – usporiadateľ D1

                          Semifinálové skupina SF 3 : A3, B3, A4, B4, A5

                                   1.kolo – 04.03.2018 – usporiadateľ A3

                                   2.kolo – 25.03.2018 – usporiadateľ B3

                          Semifinálové skupina SF 4 : C3, D3, C4, D4, C5

                                   1.kolo – 04.03.2018 – usporiadateľ C3

                                   2.kolo – 25.03.2018 – usporiadateľ D3

 

finále:               Prvé dve družstvá zo SF1 a SF 2 postúpia do skupiny F1 o 1.-4.miesto, ostatné družstvá SF1 a SF2 postúpia do skupiny F2 o 5.-8.miesto. Prvé dve družstvá zo skupín SF3 a SF4, plus lepšie družstvo z 3.miesta postúpia do skupiny F3 o 9.-13.miesto, zostávajúce družstvá SF3 a SF4 postúpia do skupiny o 14.-18.miesto.

 

Termíny:

Finálové kolo F1 (1-4) : 1.SF1, 1.SF2, 2.SF1, 2.SF2

                                               1.kolo – 15.04.2018 – usporiadateľ 1.SF1

                                               2.kolo – 06.05.2018 – usporiadateľ 1.SF2

Finálové kolo F2 (5-8) : 3.SF1, 3.SF2, 4.SF1, 4.SF2        

                                               1.kolo – 15.04.2018 – usporiadateľ 3.SF1

                                               2.kolo – 06.05.2018 – usporiadateľ 3.SF2

Finálové kolo F3 (9-13) : 1.SF3, 1.SF4, 2.SF3, 2.SF4, lepší z 3.SF3/SF4

                                               1.kolo – 22.04.2018 – usporiadateľ 3.SF3

                                               2.kolo – 13.05.2018 – usporiadateľ 3.SF4

Finálové kolo F4 (14-18) : horší z 3.SF3/SF4,  4.SF3, 4.SF4, 5.SF3, 5.SF4          

                                               1.kolo – 22.04.2018 – usporiadateľ horší z 3.SF3/SF4

                                               2.kolo – 13.05.2018 – usporiadateľ lepší z 4.SF3/SF4

 

KONEČNÁ TABUĽKA FINÁle 1. – 4.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

VM Senica

6

5

1

5

0

1

0

11:2

309:185

16

2.

MVK Nové Mesto

6

4

2

3

1

1

1

9:5

288:276

12

3.

Nové Zámky A

3

2

4

1

1

1

3

5:9

251:313

6

4.

DVK Komárno

3

1

5

0

1

0

2

2:11

228:302

2

 

tabuľka  -  FinÁle 5. – 8.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

5.

Púchov A

6

5

1

5

0

1

0

11:2

311:198

16

6.

COP Nitra B

6

4

2

3

1

0

2

8:5

282:277

11

7.

Skalica A

6

3

3

3

0

0

3

6:6

249:254

9

8.

Levice A

6

0

6

0

0

0

6

0:12

188:301

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  FinÁle 9. – 13.

Poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

9.

Nové Zámky B

8

7

1

5

2

1

0

15:4

398:340

20

10.

Púchov B

8

7

1

4

3

1

0

15:6

422:338

18

11.

Levice B

8

3

5

2

1

2

3

8:11

378:376

10

12.

MVK Nové Mesto B

8

3

5

2

1

2

3

8:11

360:402

10

13.

Trnava

8

0

8

0

0

2

6

2:16

305:407

2

 

KONEČNÁ tabuľka  -  FinÁle 14. – 18.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

14.

Myjava

8

7

1

7

0

0

1

14:2

381:249

21

15.

Nitra A

8

5

3

3

2

1

2

11:8

389:345

14

16.

VK Nové Mesto

8

5

3

2

3

1

2

11:9

387:400

13

17.

Komárno B

8

2

6

2

0

2

4

6:12

323:-89

8

18.

Skalica B

8

1

7

0

1

2

5

4:15

323:420

4

 

ROZPIS FINÁLE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

MD4ZI        1

Nové Zámky A

-

MVK Nové Mesto A

0:2(-17,-15)

finále

1. – 4.

 

Nové

Zámky

15.04.2018

                 2

VM Senica

-

Komárno A

2:0(4,15)

3

MVK Nové Mesto A

-

Komárno A

2:0(22,23)

4

Nové Zámky A

-

VM Senica

0:2(-18,-18)

5

VM Senica

-

MVK Nové Mesto A

1:2(-22,10,-12)

6

Komárno A

-

Nové Zámky A

2:1(-23,17,10)

1.

MD4ZJ       1

Púchov A

-

Skalica A

2:0(16,20)

skupina

5. – 8.

 

Púchov

15.04.2018

2

VK Levice A

-

COP Nitra B

0:2(-21,-23)

3

Skalica A

-

COP Nitra B

2:0(25,22)

4

Púchov A

-

VK Levice A

2:0(10,8)

5

VK Levice A

-

Skalica A

0:2(-22,-8)

6

COP Nitra B

-

Púchov A

2:1(23,-14,12)

1.

MD4ZK      1

Nové Zámky B

-

Trnava

2:0(18,16)

skupina

9. – 13.

 

MVK Nové

Mesto

22.04.2018

2

Levice  B

-

MVK Nové Mesto B

0:2(-26,-14)

3

Púchov B

-

Trnava

2:0(10,20)

4

Nové Zámky B

-

Levice  B

2:1(10,-7,6)

5

MVK Nové Mesto B

-

Púchov B

0:2(-13,-21)

6

MVK Nové Mesto B

-

Nové Zámky B

0:2(-20,-21)

7

Levice  B

-

Púchov B

1:2(21,-23,-5)

8

Trnava

-

MVK Nové Mesto B

0:2(-16,-22)

9

Púchov B

-

Nové Zámky B

2:1(10,-13,14)

10

Levice  B

-

Trnava

2:0(8,11)

1.

MD4ZL      1

VK Nové Mesto

-

Nitra A

2:1(-23,20,12)

skupina

14. – 18.

 

VK Nové

Mesto

22.04.2018

2

Komárno B

-

Myjava

0:2(-16,-14)

3

Skalica B

-

Nitra A

0:2(-14,-13)

4

VK Nové Mesto

-

Komárno B

2:0(14,23)

5

Myjava

-

Skalica B

2:0(13,14)

6

Myjava

-

VK Nové Mesto

2:0(13,9)

7

Komárno B

-

Skalica B

1:2(-12,20,-11)

8

Nitra A

-

Myjava

2:0(20,11)

9

Skalica B

-

VK Nové Mesto

0:2(-17,-17)

10

Komárno B

-

Nitra A

0:2(-11,-6)

2.

MD4ZI        7

VM Senica

--

Komárno A

2:0(8,18)

finále

1. – 4.

 

Senica

06.05.2018

8

N.Zámky A

-

MVK NMnV A

2:1(23,-14,13)

9

Komárno A

-

MVK NMnV A

2:0(-19,-17)

10

VM Senica

-

N.Zámky A

2:0(15,12)

11

N.Zámky A

-

Komárno A

2:0(22,17)

12

MVK NMnV A

-

VM Senica

0:2(-5,-22)

2.

MD4ZJ       7

VK Levice A

-

COP Nitra B

0:2(-16,-18)

skupina

5. – 8.

 

Levice

06.05.2018

8

Púchov A

-

Skalica A

2:0(8,16)

9

COP Nitra B

-

Skalica A

2:0(21,16)

10

VK Levice A

-

Púchov A

0:2(-11,-24)

11

Púchov A

-

COP Nitra B

2:0(14,17)

12

Skalica A

-

VK levice A

2:0(9,18)

2.

MD4ZK    11

MVK Nové Mesto B

-

Trnava

2:1(23,-15,13)

skupina

9. – 13.

 

Nové Zámky

13.05.2018

12

Levice  B

-

Nové Zámky B

0:2(-20,-18)

13

Púchov B

-

Trnava

2:1(-12,20,4)

14

MVK Nové Mesto B

-

Levice  B

1:2(23,-19,-12)

15

Nové Zámky B

-

Púchov B

2:1(22,-12,8)

16

Nové Zámky B

-

MVK Nové Mesto B

2:0(20,23)

17

Levice  B

-

Púchov B

0:2(-21,-22)

18

Trnava

-

Nové Zámky B

0:2(-17,-17)

19

Púchov B

-

MVK Nové Mesto B

2:1(-14,23,14)

20

Levice  B

-

Trnava

2:0(17,23)

2.

MD4ZL     11

VK Nové Mesto

-

Nitra A

1:2(-19,18,-9)

skupina

14. – 18.

 

Myjava

13.05.2018

12

Komárno B

-

Myjava

0:2(-15,-19)

13

Skalica B

-

Nitra A

1:2(-15,23,-14)

14

VK Nové Mesto

-

Komárno B

2:1(21,-20,11)

15

Myjava

-

Skalica B

2:0(9,16)

16

Myjava

-

VK Nové Mesto

2:0(12,19)

17

Komárno B

-

Skalica B

2:0(21,18)

18

Nitra A

-

Myjava

0:2(-2,-10)

19

Skalica B

-

VK Nové Mesto

1:2(18,-20,-12)

20

Komárno B

-

Nitra A

2:0(17,13)

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE SF1

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Nové Zámky A

6

5

1

4

1

1

0

11:3

332:253

15

2.

Komárno A

6

4

2

3

1

1

1

9:5

305:287

12

3.

VK Levice A

6

2

4

0

2

0

4

4:10

252:309

4

4.

COP Nitra B

6

1

5

1

0

2

3

4:10

269:309

5

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE SF2

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

VM Senica

6

5

1

5

0

1

0

11:2

307:178

16

2.

MVK Nové Mesto A

6

4

2

2

2

0

2

8:6

275:268

10

3.

1. VK Púchov A

6

3

3

3

0

0

3

6:6

271:229

9

4.

VK Skalica A

6

0

6

0

0

1

5

1:12

131:309

1

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE SF3

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Nové Zámky B

8

8

0

8

2

0

0

16:2

446:269

22

2.

Levice B

8

6

2

5

1

1

1

13:5

402:287

18

3.

Trnava

8

4

4

2

2

1

3

9:10

381:331

11

4.

Komárno B

8

1

7

1

0

1

6

3:14

287:364

3

5.

Nitra A

8

1

7

1

0

2

1

4:14

287:364

1

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE SF4

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

MVK Nové Mesto B

8

7

1

4

3

1

0

15:5

423:347

19

2.

Púchov B

8

6

2

4

2

1

1

13:6

427:332

17

3.

VK Nové Mesto

8

3

5

2

1

2

3

8:11

385:396

10

4.

Myjava

8

2

6

2

0

3

3

7:12

358:379

9

5.

Skalica B

8

2

6

1

1

0

6

4:13

259:398

5

 

 

ROZPIS  - SEMIFINÁLE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

MD4ZE     01

Levice A

-

Komárno A

0:2(-15,-20)

Semifinále SF1

 

poriada VK Levice A

25.02.2018

02

Nové Zámky A

-

Nitra B

2:0(16,21)

03

Komárno A

-

Nitra B

2:0(16,18)

04

Levice A

-

Nové Zámky A

0:2(-8,-17)

05

Nové Zámky A

-

Komárno A

1:2(14,-25,-15)

06

Nitra B

-

Levice A

2:0(21,14)

1.

MD4ZF      01

MVK NMnV A

-

Skalica A

2:0(9,11)

Semifinále SF2

 

poriada VK Púchov

25.02.2018

02

Senica

-

Púchov A

2:0(12,23)

03

Skalica A

-

Púchov A

0:2(-10,-23)

04

MVK NMnV A

-

Senica

2:1(-10,16,16)

05

Senica

-

Skalica A

2:0(5,7)

06

Púchov A

-

MVK NMnV A

0:2(-23,-23)

1.

MD4ZG     01

Levice B

-

Nitra A

2:0(0,0,0)

Semifinále SF3

 

poriada Levice B

8. 04. 2018

02

Komárno B

-

Nové Zámky B

0:2(-16,-17)

03

Trnava

-

Nitra A

2:0(0,0,0)

04

Levice B

-

Komárno B

2:0(10,8)

05

Nové Zámky B

-

Trnava

2:0(15,16)

06

Nové Zámky B

-

Levice B

2:0(16,11)

07

Komárno B

-

Trnava

1:2(-12,22,-8)

08

Nitra A

-

Nové Zámky B

0:2(-0,-0,-0)

09

Trnava

-

Levice B

1:2(-17,19,-6)

10

Komárno B

-

Nitra A

2:0(0,0,0)

1.

MD4ZH    01

MVK NMnV B

-

Púchov B

1:2(-19,23,-8)

Semifinále SF4

 

poriada Nové Mesto B

04.03.2018

02

Skalica B

-

Myjava

0:2(-11,-10)

03

VK NMnV

-

Púchov B

2:0(24,24)

04

MVK NMnV B

-

Skalica B

2:0(22,3)

05

Myjava

-

VK NMnV

2:0(11,20)

06

Myjava

-

MVK NMnV B

0:2(-20,-11

07

Skalica B

-

VK NMnV

2:0(22,22)

08

Púchov B

-

Myjava

2:0(28,18)

09

VK NMnV

-

MVK NMnV B

0:2(-20,-13)

10

Skalica B

-

Púchov B

0:2(-4,-11)

2.

MD4ZE     07

Nové Zámky A

-

Nitra B

2:1(7,-22,13)

Semifinále SF1

 

poriada Nové Zámky A

18.03.2018

08

Levice A

-

Komárno A

2:1(-16,17,6)

09

Nitra B

-

Komárno A

0:2(-21,-21)

10

Nové Zámky A

-

Levice A

2:0(16,23)

11

Levice A

-

Nitra B

2:1(23,-22,13)

12

Komárno A

-

Nové Zámky A

0:2(-28,-21)

2.

MD4ZF     07

Senica

-

Púchov A

2:0(19,21)

Semifinále SF2

 

poriada Senica

18.03.2018

08

MVK NMnV A

-

Skalica A

2:1(9,-19,11)

09

Púchov A

-

Skalica A

2:0(6,7)

10

Senica

-

MVK NMnV A

2:0(11,19)

11

MVK NMnV A

-

Púchov A

0:2(-11,-22)

12

Skalica A

-

Senica

0:2(-3,-5)

2.

MD4ZG     11

Nové Zámky B

-

Trnava

2:0(11,25)

Semifinále SF3

 

poriada  Nové Zámky B

25.03.2018

12

Nitra A

-

Levice B

0:2(-18,-23)

13

Komárno B

-

Trnava

0:2(-8,-14)

14

Nové Zámky B

-

Nitra A

2:1(-22,17,7)

15

Levice B

-

Komárno B

2:0(12,19)

16

Levice B

-

Nové Zámky B

1:2(-18,25,-6)

17

Nitra A

-

Komárno B

2:0(18,13)

18

Trnava

-

Levice B

0:2(-12,-22)

19

Komárno B

-

Nové Zámky B

0:2(-25,-17)

20

Nitra A

-

Trnava

1:2(15,-10)

2.

MD4ZH     11

Myjava

-

VK NMnV

1:2(-17,21,-13)

Semifinále SF4

 

poriada Myjava

25.03.2018

12

Púchov B

-

MVK NMnV B

1:2(20,-11,-13)

13

Skalica B

-

VK NMnV

0:2(-10,-15)

14

Myjava

-

Púchov B

0:2(-11,-14)

15

MVK NMnV B

-

Skalica B

2:0(22,13)

16

MVK NMnV B

-

Myjava

2:1(22,-15,10)

17

Púchov B

-

Skalica B

2:0(18,14)

18

VK NMnV

-

MVK NMnV B

1:2(16,-17,-12)

19

Skalica B

-

Myjava

2:1(-16,21,8)

20

Púchov B

-

VK NMnV

2:1(-20,20,15)

 

 

tabuľka  -  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

12

12

0

9

3

0

0

24:3

633:382

33

2.

Nitra B

12

9

3

8

1

2

1

20:7

606:511

28

3.

Levice B

12

6

6

6

0

2

4

14:12

536:487

20

4.

Trnava

12

3

9

3

0

0

9

6:18

424:564

9

5.

Nitra A

12

0

12

0

0

0

12

0:24

346:601

0

 

tabuľka  -  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Nové Zámky A

12

11

1

8

3

1

0

23:5

614:403

31

2.

Komárno A

12

9

3

8

1

2

1

20:7

590:360

28

3.

Nové Zámky B

12

4

8

3

1

1

7

9:17

413:537

12

4.

Komárno B

12

0

12

0

0

1

11

1:24

291:608

0

 

tabuľka  -  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

MVK Nové Mesto A

12

11

1

9

2

0

1

22:4

617:423

31

2.

Púchov A

12

10

2

9

1

2

0

22:5

615:371

31

3.

MVK Nové Mesto B

12

4

8

3

1

3

5

11:17

485:588

14

4.

VK Nové Mesto

12

3

9

1

2

2

7

8:20

484:627

9

5.

Púchov B

12

2

10

0

2

1

9

5:22

426:618

5

 

tabuľka  -  SKUPINA  D

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Senica

12

12

0

12

0

0

0

24:0

600:230

36

2.

Skalica A

12

8

4

8

0

0

4

16:8

493:401

24

3.

Myjava

12

4

8

3

1

0

8

8:17

398:526

11

4.

Skalica B

12

0

12

0

0

1

11

1:24

275:609

1

 

 

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

MD4ZA01

Levice A

-

COP Nitra B

2:1(17,-23,13)

Skupina A

 

 

Levice A

19.11.2017

MD4ZA02

COP Nitra A

-

Trnava

0:2(-18,-21)

MD4ZA03

Levice B

-

COP Nitra B

1:2(18,-18,-10)

MD4ZA04

Levice A

-

COP Nitra A

2:0(12,9)

MD4ZA05

Trnava

-

Levice B

0:2(-14,-16)

MD4ZA06

Trnava

-

Levice A

0:2(-10,-7)

MD4ZA07

COP Nitra A

-

Levice B

0:2(-8,-21)

MD4ZA08

COP Nitra B

-

Trnava

2:0(21,18)

MD4ZA09

Levice B

-

Levice A

0:2(-16,-13)

MD4ZA10

COP Nitra A

-

COP Nitra B

0:2(-13,-17)

1.

MD4ZB11

N.Zámky A

-

Komárno B

2:0(8,10)

Skupina B

 

 

Nové Zámky B

19.11.2017

MD4ZB12

N.Zámky B

-

Komárno A

0:2(-14,-13)

MD4ZB13

Komárno B

-

Komárno A

0:2(-4,-20)

MD4ZB14

N.Zámky A

-

N.Zámky B

2:0(16,7)

MD4ZB15

N.Zámky B

-

Komárno B

2:0(16,13)

MD4ZB16

Komárno A

-

N.Zámky A

1:2(15,-20,-10)

1.

MD4ZC17

MVK NM A

-

Púchov B

2:0(6,12)

Skupina C

 

 

MVK Nové Mesto  A

19.11.2017

MD4ZC18

Púchov A

-

VK NM

2:0(15,9)

MD4ZC19

MVK NM B

-

Púchov B

2:0(15,17)

MD4ZC20

MVK NM A

-

Púchov A

2:1(20,-22,6)

MD4ZC21

VK NM

-

MVK NM B

0:2(-15,-20)

MD4ZC22

VK NM

-

MVK NM A

0:2(-19,-22)

MD4ZC23

Púchov A

-

MVK NM B

2:1(-15,6,5)

MD4ZC24

Púchov B

-

VK NM

0:2(-12,-20)

MD4ZC25

MVK NM B

-

MVK NM A

0:2(-21,-16)

MD4ZC26

Púchov A

-

Púchov B

2:0(13,14)

1.

MD4ZD27

Skalica A

-

Senica

0:2(-17,-16)

Skupina D

 

 

Skalica A

19.11.2017

MD4ZD28

Skalica B

-

Myjava

1:2(-13,19,-10)

MD4ZD29

Senica

-

Myjava

2:0(9,11)

MD4ZD30

Skalica A

-

Skalica B

2:0(8,10)

MD4ZD31

Skalica B

-

Senica

0:2(-9,-8)

MD4ZD32

Myjava

-

Skalica A

0:2(-10,-9)

2.

MD4ZB33

Komárno A

-

N.Zámky B

2:0(6,6)

Skupina B

 

 

Komárno A

10.12.2017

MD4ZB34

Komárno B

-

N.Zámky A

0:2(-13,--11)

MD4ZB35

N.Zámky B

-

N.Zámky A

0:2(-16,-23)

MD4ZB36

Komárno A

-

Komárno B

2:0(5,16)

MD4ZB37

Komárno B

-

N.Zámky B

0:2(-13,-18)

MD4ZB38

N.Zámky A

-

Komárno A

1:2(-12,8,-10)

2.

MD4ZD39

Myjava

-

Skalica B

2:0(12,16)

Skupina D

 

 

Myjava

10.12.2017

MD4ZD40

Senica

-

Skalica A

2:0(10,17)

MD4ZD41

Skalica B

-

Skalica A

0:2(-13,-16)

MD4ZD42

Myjava

-

Senica

0:2(-20,-16)

MD4ZD43

Senica

-

Skalica B

2:0(8,6)

MD4ZD44

Skalica A

-

Myjava

2:0(12,19)

2.

MD4ZA45

Trnava

-

Levice B

0:2(-17,-18)

Skupina A

 

 

Trnava

21.01.2018

MD4ZA46

COP Nitra B

-

COP Nitra A

2:0(16,19)

MD4ZA47

Levice A

-

Levice B

2:0(18,16)

MD4ZA48

Trnava

-

COP Nitra B

0:2(-20,-23)

MD4ZA49

COP Nitra A

-

Levice A

0:2(-6,-6)

MD4ZA50

COP Nitra A

-

Trnava

0:2(-16,-19)

MD4ZA51

COP Nitra B

-

Levice A

1:2(-22,17,10)

MD4ZA52

Levice B

-

COP Nitra A

2:0(10,14)

MD4ZA53

Levice A

-

Trnava

2:0(10,23)

MD4ZA54

COP Nitra B

-

Levice B

2:0(18,20)

3.

MD4ZB55

N.Zámky B

-

Komárno A

0:2(-11,-16)

Skupina B

 

 

Nové Zámky B

 

21.01.2018

MD4ZB56

N.Zámky A

-

Komárno B

2:0(9,11)

MD4ZB57

Komárno A

-

Komárno B

2:0(4,6)

MD4ZB58

N.Zámky B

-

N.Zámky A

1:2(-9,16,-11)

MD4ZB59

N.Zámky A

-

Komárno A

2:1(-16,22,5)

MD4ZB60

Komárno B

-

N.Zámky B

1:2(18,-16,-7)

2.

MD4ZC61

Púchov A

-

MVK NM B

2:0(9,6)

 

 

 

 

Skupina C

 

 

Púchov A

 

 

 

 

21.01.2018

MD4ZC62

MVK NM A

-

VK NM

2:0(7,18)

MD4ZC63

Púchov B

-

MVK NM B

0:2(-24,-12)

MD4ZC64

Púchov A

-

MVK NM A

2:0(18,25)

MD4ZC65

VK NM

-

Púchov B

2:1(-23,22,16)

MD4ZC66

VK NM

-

Púchov A

0:2(-9,-15

MD4ZC67

MVK NM A

-

Púchov B

2:0(-13,-15)

MD4ZC68

MVK NM B

-

VK NM

2:1(-23,23,10)

MD4ZC69

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-4,-15)

MD4ZC70

MVK NM A

-

MVK NM B

2:0(15,10)

3.

MD4ZD71

Senica

-

Myjava

2:0(7,6)

Skupina D

 

 

Senica

21.01.2018

MD4ZD72

Skalica B

-

Skalica A

0:2(-11,-14)

MD4ZD73

Myjava

-

Skalica A

0:2(-11,-11)

MD4ZD74

Senica

-

Skalica B

2:0(2,6)

MD4ZD75

Skalica B

-

Myjava

0:2(-19,-10)

MD4ZD76

Skalica A

-

Senica

0:2(-6,-1)

3.

MD4ZA77

COP Nitra A

-

Trnava

0:2(-24,-16)

Skupina A

 

 

COP Nitra

 

ZŠ Tulipánová o 12,00

11.02.2018

MD4ZA78

Levice A

-

Trnava

2:0(3,18)

MD4ZA79

COP Nitra B

-

Levice B

2:0(18,14)

MD4ZA80

COP Nitra A

-

Levice A

0:2(-2,-15)

MD4ZA81

Trnava

-

COP Nitra B

0:2(-15,-14)

MD4ZA82

Levice B

-

COP Nitra A

2:0(11,16)

MD4ZA83

Levice A

-

COP Nitra B

2:0(18,23)

MD4ZA84

Levice B

-

Trnava

2:0(15,11)

MD4ZA85

COP Nitra B

-

COP Nitra A

2:0(18,19)

MD4ZA86

Levice A

-

Levice B

2:1(16,-18,9)

4.

MD4ZB87

Komárno B

-

N.Zámky A

0:2(-15,-11)

 

 

Skupina B

 

 

Komárno B

 

11.02.2018

MD4ZB88

Komárno A

-

N.Zámky B

2:0(8,6)

MD4ZB89

N.Zámky A

-

N.Zámky B

2:0(8,10)

MD4ZB90

Komárno B

-

Komárno A

0:2(-5,-12)

MD4ZB91

Komárno A

-

N.Zámky A

0:2(-13,-22)

MD4ZB92

N.Zámky B

-

Komárno B

2:0(15,16)

3.

MD4ZC93

VK NM

-

Púchov B

1:2(-14,23,-10)

Skupina C

 

 

VK Nové Mesto

11.02.2018

MD4ZC94

MVK NM B

-

MVK NM A

0:2(-15,-14)

MD4ZC95

Púchov A

-

Púchov B

2:0(14,10)

MD4ZC96

VK NM

-

MVK NM B

2:1(-23,15,16)

MD4ZC97

MVK NM A

-

Púchov A

2:1(-22,21,11)

MD4ZC98

MVK NM A

-

VK NM

2:0(18,14)

MD4ZC99

MVK NM B

-

Púchov A

0:2(-11,-10)

MD4ZC100

Púchov B

-

MVK NM A

0:2(-14,-14)

MD4ZC101

Púchov A

-

VK NM

2:0(9,5)

MD4ZC102