Mladšie žiačky 4-kový (MIDI)  2022 – 2023              

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :              samostatná súťaž , celkom 14 družstiev

 

Herný systém :

 

Základná časť:

regionálne rozdelené družstvá do 4 základných skupín, 2 troj-členné skupiny a dve 4-členné skupiny.

V každej skupine sa odohrajú 2 turnaje, jeden turnaj v každom klube.

 

Semifinálová časť

do semifinálových skupín budú nasadené družstvá podľa výsledkov zo základných skupín tak, aby v každej semifinálovej skupine bolo družstvo z iného miesta a z inej skupiny, výnimka je 13.družstvo, ktoré ostane v tej istej skupine. Usporiadateľmi semifinálových turnajov budú družstvá z 2. a z 1.miest zo základných skupín. Podľa výsledkov zo semifinálových skupín budú družstvá nasadené do finálových skupín.

 

Finálová časť

do finálových skupín budú nasadené družstvá podľa výsledkov zo semifinálových skupín-  podľa tabuľky Rozpis súťaže.

 

V 3-členných skupinách sa hrá dvojkolovo  každý s každým na 2 vyhraté sety, vo 4-člennej skupine sa hrá jednokolovo  každý s každým na 2 vyhraté sety. Pre vzájomné porovnanie družstiev a rovnakých miestach v 3-člennej skupine s družstvo vo 4-člennej skupine budú družstvu vo 4-člennej skupine prepočítané výsledky zo 6 odohratých zápasov na 8, vynásobením koeficientom 1.333 (/6 x8).

Hrací deň nedeľa, usporiadateľ zabezpečí rozhodcu a 1 MIDI ihrisko (preto boli zvolené do herného systému maximálne 4-členné skupiny, aby postačovalo iba jedno ihrisko MIDI)

 

základné skupiny

semifinálové skupiny

finálové skupiny

skupina

2 termíny

zápasy

skupina

2 termíny

zápasy

skupina

2 termíny

zápasy

A

Levice A

12 celkom

 

8/tím

E

A1

D2

C3

B4

12

celkom

6/tím

8*

F1

E1

F1

G1

H1

6

Levice B

Komárno

B

UKF Nitra A

12

celkom

6/tím

8*

F

B1

A2

D3

 12 celkom

8/tím

 

UKF Nitra B

F2

E2

R2

G2

H2

8

Piešťany A

Piešťany B

 

C

VK NMnV A

12 celkom

 

8/tím

G

C1

B2

A3

D4

12

celkom

6/tím

8*

 

VK NMnV B

F3

1./3.m

2./3.m.

3./3.m.

8

Púchov

 

D

Senica

12  

celkom 

6/tím

 8*

H

D1

C2

B3

12 celkom

8/tím

 

Trnava A

F4

4./3.m.

H4

E4

8

Trnava B

 

Trnava C

 

 

 

Termíny turnajov:

 

                    základná časť

 

A

B

C

D

20.11.2022

Levice

Nitra

NMesto

Senica

11.12.2022

Komárno

Piešťany

Púchov

Trnava

 

                    Semifinále

 

E

F

G

H

12.02.2023

A1

B1

C1

D1

26.03.2023

D2

A2

B2

C2

 

                   Finále

 

F1

F2

F3

F4

16.04.2023

1./1.m

1./2.m

1./3.m

4./3.m

07.05.2023

2./1.m

2./2.m

2./3.m

1./4.m

 

Pozn. : 8* - prepočítané zo 6 zápasov

-          Pre každú skupinu bude vydaný rozpis zápasov s číslovaním zápasov

-          4./2.m. znamená 4.družstvo v tabuľke družstiev z 2.miest zo semifinálových skupín

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

4

4

0

3

1

0

0

8:1

211:153

11

2.

Levice B

4

2

2

2

0

1

1

5:4

186:171

7

3.

Komárno

4

0

4

0

0

0

4

0:8

128:201

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

UKF Nitra A

3

3

0

3

0

0

0

6:0

152:116

9

2.

Piešťany A

3

2

1

2

0

0

1

4:2

145:103

6

3.

UKF Nitra B

3

1

2

1

0

0

2

2:4

104:138

3

4.

Piešťany B

3

0

3

0

0

0

3

0:6

107:151

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov

4

4

0

2

2

0

0

8:2

217:174

10

2.

VK NMnV B

4

2

2

2

0

0

2

4:4

174:177

6

3.

VK NMnV A

4

0

4

0

0

2

2

2:8

177:217

2

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ SKUPINA  D

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Senica

3

3

0

3

0

0

0

6:0

150:58

9

2.

Trnava Trakovice

3

2

1

2

0

0

1

4:2

137:107

6

3.

Trnava A

3

1

2

1

0

0

2

2:4

102:130

3

4.

Trnava B

3

0

3

0

0

0

3

0:6

56:150

0

 

ROZPIS  - ZÁKLADNÉ SKUPINY

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

MY4Z 01

Levice A

-

Levice B

2:0(17,22)

Skupina A

 

 

Levice

20.11.2022

MY4Z 02

Komárno

-

Levice B

0:2(-18,-18)

MY4Z 03

Levice A

-

Komárno

2:0(17,13)

MY4Z 04

Levice B

-

Levice A

1:2(20,-11,-11)

MY4Z 05

Levice B

-

Komárno

2:0(13,12)

MY4Z 06

Komárno

-

Levice A

0:2(-24,-13)

1.

MY4Z 13

UKF Nitra A

-

UKF Nitra B

2:0(22,7)

Skupina B

 

Nitra

 

začiatok o 11,00

20.11.2022

MY4Z 14

PiešťanyA

-

Piešťany B

2:0(10,17)

MY4Z 15

UKF Nitra A

-

PiešťanyA

2:0(24,21)

MY4Z 16

UKF Nitra B

-

Piešťany B

2:0(16,22)

MY4Z 17

Piešťany B

-

UKF Nitra A

0:2(-18,-24)

MY4Z 18

UKF Nitra B

-

PiešťanyA

0:2(-13,-12)

1.

MY4Z 25

NMnV A

-

NMnV B

0:2(-19,-19)

Skupina C

 

Nové Mesto

20.11,2022

MY4Z 26

Púchov

-

NMnV B

2:0(21,19)

MY4Z 27

NMnV A

-

Púchov

1:2(14,-14,-8)

MY4Z 28

NMnV B

-

NMnV A

2:0(23,18)

MY4Z 29

NMnV B

-

Púchov

0:2(-15,-19)

MY4Z 30

Púchov

-

NMnV A

2:1(20,-23,8)

1.

MY4Z 37

Senica

-

Trakovice

2:0(19,17)

Skupina D

 

Trnava

20.11.2022

MY4Z 38

Trnava A

-

Trnava B

2:0(16,13)

MY4Z 39

Senica

-

Trnava A

2:0(9,2)

MY4Z 40

Trakovice

-

Trnava B

2:0(11,5)

MY4Z 41

Trnava B

-

Senica

0:2(-6,-5)

MY4Z 42

Trakovice

-

Trnava A

2:0(24,17)

2.

MY4Z 07

Komárno

-

Levice B

Skupina A

 

Komárno

11.12.2022

MY4Z 08

Levice A

-

Levice B

MY4Z 09

Komárno

-

Levice A

MY4Z 10

Levice B

-

Komárno

MY4Z 11

Levice B

-

Levice A

MY4Z 12

Levice A

-

Komárno

2.

MY4Z 19

PiešťanyA

-

UKF Nitra B

Skupina B

 

Piešťany

11.12.2022

MY4Z 20

Piešťany B

-

UKF Nitra A

MY4Z 21

PiešťanyA

-

Piešťany B

MY4Z 22

UKF Nitra B

-

UKF Nitra A

MY4Z 23

UKF Nitra A

-

PiešťanyA

MY4Z 24

UKF Nitra B

-

Piešťany B

2.

MY4Z 31

Púchov

-

NMnV B

Skupina C

 

Púchov

11.12.2022

MY4Z 32

NMnV A

-

NMnV B

MY4Z 33

Púchov

-

NMnV A

MY4Z 34

NMnV B

-

Púchov

MY4Z 35

NMnV B

-

NMnV A

MY4Z 36

NMnV A

-

Púchov

2.

MY4Z 43

Trnava A

-

Senica

Skupina D

 

Senica

11.12.2022

MY4Z 44

Trnava B

-

Trakovice

MY4Z 45

Trnava A

-

Trnava B

MY4Z 46

Senica

-

Trakovice

MY4Z 47

Trakovice

-

Trnava A

MY4Z 48

Senica

-

Trnava B

 

 tabuľka  - SEMIFINÁLE skupina - E

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

A1

2.

D2

3.

C3

4.

B4

 

 tabuľka  - SEMIFINÁLE skupina - F

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

B1

2.

A2

3.

D3

 

 tabuľka  - SEMIFINÁLE skupina - G

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

C1

2.

B2

3.

A3

4.

D4

 

 tabuľka  - SEMIFINÁLE skupina - H

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

D1

2.

C2

3.

B3

 

ROZPIS  - SEMIFINÁLE

C

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

MY4Z 49

-

Skupina E

 

 

A1

12.02.2023

MY4Z 50

-

MY4Z 51

-

MY4Z 52

-

MY4Z 53

-

MY4Z 54

-

1.

MY4Z 61

-

Skupina F

 

B1

12.02.2023

MY4Z 62

-

MY4Z 63

-

MY4Z 64

-

MY4Z 65

-

MY4Z 66

-

1.

MY4Z 73

-

Skupina G

 

C1

12.02.2023

MY4Z 74

-

MY4Z 75

-

MY4Z 76

-

MY4Z 77

-

MY4Z 78

-

1.

MY4Z 85

-

Skupina H

 

D1

12.02.2023

MY4Z 86

-

MY4Z 87

-

MY4Z 88

-

MY4Z 89

-

MY4Z 90

-

2.

MY4Z 55

-

Skupina E

 

D2

26.03.2023

MY4Z 56

-

MY4Z 57

-

MY4Z 58

-

MY4Z 59

-

MY4Z 60

-

2.

MY4Z 67

-

Skupina F

 

A2

26.03.2023

MY4Z 68

-

MY4Z 69

-

MY4Z 70

-

MY4Z 71

-

MY4Z 72

-

2.

MY4Z 79

-

Skupina G

 

B2

26.03.2023

MY4Z 80

-

MY4Z 81

-

MY4Z 82

-

MY4Z 83

-

MY4Z 84

-

2.

MY4Z 91

-

Skupina H

 

C2

26.03.2023

MY4Z 92

-

MY4Z 93

-

MY4Z 94

-

MY4Z 95

-

MY4Z 96

-

 

 tabuľka  - FINÁLE skupina – F1

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

E1

2.

F1

3.

G1

4.

H1

 

 tabuľka  - FINÁLE skupina – F2

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

E2

2.

F2

3.

G2

4.

H2

 

 tabuľka  - FINÁLE skupina – F3

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

1./3.m

2.

2./3.m

3.

3./3.m

 

 tabuľka  - FINÁLE skupina – F4

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

4./3.m

2.

H4

3.

E4

 

  ROZPIS  - FINÁLE

C

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

MY4Z 97

-

Skupina

 

 

F1

16.04.2023

MY4Z 98

-

MY4Z 99

-

MY4Z 100

-

MY4Z 101

-

MY4Z 102

-

1.

MY4Z 109

-

Skupina

 

F2

16.04.2023

MY4Z 110

-

MY4Z 111

-

MY4Z 112

-

MY4Z 113

-

MY4Z 114

-

1.

MY4Z 121

-

Skupina

 

F3

16.04.2023

MY4Z 122

-

MY4Z 123

-

MY4Z 124

-

MY4Z 125

-

MY4Z 126

-

1.

MY4Z 133

-

Skupina

 

F4

16.04.2023

MY4Z 134

-

MY4Z 135

-

MY4Z 136

-

MY4Z 137

-

MY4Z 138

-

2.

MY4Z 103

-

Skupina

 

F1

 7.05.2023

MY4Z 104

-

MY4Z 105

-

MY4Z 106

-

MY4Z 107

-

MY4Z 108

-

2.

MY4Z 115

-

Skupina

 

F2

 7.05.2023

MY4Z 116

-

MY4Z 117

-

MY4Z 118

-

MY4Z 119

-

MY4Z 120

-

2.

MY4Z 127

-

Skupina

 

F3

 7.05.2023

MY4Z 128

-

MY4Z 129

-

MY4Z 130

-

MY4Z 131

-

MY4Z 132

-

2.

MY4Z 139

-

Skupina

 

F4

 7.05.2023

MY4Z140

-

MY4Z 141

-

MY4Z 142

-

MY4Z 143

-

MY4Z 144

-