Sportika MIDI-liga Západ mladšie žiačky, 4-kový volejbal - 2021/2022

 

Hrací deň je NEDEĽA. 
Počet družstiev :           9

 

Turnajovo, súťaž má 3 časti.

Základná časť, regionálne, 3 skupiny po 3 družstvá, každý klub 1x usporiadateľom.

Semifinálová časť 3 skupiny zložené z družstiev z rôznych miest zo základných skupín, 2 termíny, najlepšie 2 družstvá 1x usporiadateľom.  

Finálová časť, tri skupiny z družstiev na rovnakých umiestneniach zo semifinálových skupín, 2 termíny, najlepšie 2 družstvá 1x usporiadateľom.  

Všetky zápasy sa hrajú na 3 vyhraté sety.

 

skupina

 

skupina

 

skupina

 

A

Levice A

D

A1

G

D1

 

Levice B

 

C2

 

E1

 

Levice C

 

B3

 

F1

B

Trnava A

E

B1

H

D2

 

Trnava B

 

A2

 

E2

 

Nitra

 

C3

 

F2

C

Skalica

F

C1

I

D3

 

Púchov

 

B2

 

E3

 

Piešťany

 

A3

 

F3

 

2-3 termíny

3 termíny

 

3 termíny

 

Termíny:         skupina A       skupina B        skupina C

21.11.2021      Levice A         x                      Skalica – 13.11.2021 sobota

06.02.2022      x                     Nitra               Púchov

20.02.2022      Levice C         Trnava           Piešťany

 

KONEČNÁ tabuľka  -  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Levice B

4

4

0

10:2

265:234

11

2.

Levice C

4

2

2

7:7

287:281

6

3.

Levice A

4

0

4

2:10

229:266

1

 

KONEČNÁ tabuľka  -  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Trnava A

4

4

0

8:0

200:79

12

2.

Nitra

4

1

3

2:6

134:179

3

3.

Trnava B

4

1

3

2:6

115:191

3

 

KONEČNÁ tabuľka  -  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

 Púchov

6

6

0

4

1

1

0

0

0

18:3

491:329

18

2.

 Piešťany

6

3

3

3

0

0

1

0

2

11:9

409:363

10

3.

 Skalica

6

0

6

0

0

0

0

1

5

1:18

264:472

0

 

ROZPIS  - ZÁKLADNÉ SKUPINY

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

4YZa 1

Levice A

-

Levice B

0:2(-17,-21)

Skupina A

 

 

Levice A

6.02.2022

4YZa 2

Levice B

-

Levice C

2:1(-17,20,13)

4YZa 3

Levice C

-

Levice A

2:1(20,-21,12)

2.

4YZa 4

Levice C

-

Levice B

1:3(-19,22,-17,-21)

Skupina A

odložené

Levice C

20.02.2022

4YZa 5

Levice B

-

Levice A

3:0(21,18,17)

4YZa 6

LeviceA

-

Levice C

1:3)18,-14,-18,-21)

1.

4YZa 7

Nitra

-

Trnava A

0:2(-12,-6)

Skupina B

 

odvolané

Nitra

6.02.2022

4YZa 8

Trnava A

-

Trnava B

2:0(8,11)

4YZa 9

Trnava B

-

Nitra

0:2(-18,-11)

2.

4YZa 10

Trnava A

-

Trnava B

2:0(9,8)

Skupina B

odvolané

 

Trnava A

20.02.2022

4YZa 11

Trnava B

-

Nitra

2:0(23,18)

4YZa 12

Nitra

-

Trnava A

0:2(-9,-16)

1.

4YZa 13

Skalica

-

Piešťany

0:3(-12,-10,-14)

Skupina C

 

 

Skalica

13.11.2021

4YZa 14

Piešťany

-

Púchov

0:3(-25,-17,-15)

4YZa 15

Piešťany

-

Skalica

3:0(15,6,17)

2.

4YZa 16

Púchov

-

Piešťany

3:0(11,11,15)

Skupina C

 

 

Piešťany

6.02.2022

4YZa 17

Piešťany

-

Skalica

3:0(18,10,21)

4YZa 18

Skalica

-

Púchov

0:3(-12,-7,-15)

3.

4YZa 19

Piešťany

-

Púchov

0:3(-11,-11,-15)

Skupina C

 

 

Púchov

20.02.2022

4YZa 20

Púchov

-

Skalica

3:0(13,7,15)

4YZa 21

Skalica

-

Piešťany

0:3(-18,-10,-21)

 

 KONEČNÁ tabuľka  -  SEMIFINÁLE D

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Piešťany

4

4

0

3

0

1

0

0

0

12:2

331:201

11

2.

Levice B

4

2

2

0

2

0

1

0

1

8:8

335:307

7

3.

Trnava B

4

0

4

0

0

0

0

2

2

2:12

185:343

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  SEMIFINÁLE E

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Levice C

4

3

1

3

0

0

0

1

0

10:3

298:220

9

2.

Trnava A

4

3

1

1

2

0

0

0

1

9:5

317:266

9

3.

Skalica

4

0

4

0

0

0

0

1

3

1:12

195:324

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  SEMIFINÁLE F

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Púchov

4

3

1

7:3

222:166

9

2.

LeviceA

4

3

1

7:3

209:170

9

3.

Nitra

4

0

4

0?8

105:200

0

     

ROZPIS  - SEMIFINÁLE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

4YZa 22

Piešťany

-

Trnava B

3:0(11,6,6)

Semifinále D

 

Trnava

 

20.03.2022

4YZa 23

Trnava B

-

Levice B

1:3(-16,-21,23,-12)

4YZa 24

Levice B

-

Piešťany

2:3(24,-18,-17,17,-12)

2.

4YZa 25

Levice B

-

Trnava B

3:1(11,-20,10,6)

Semifinále D

Levice B

2.4.2022

3.04.2022

4YZa 26

Trnava B

-

Piešťany

0:3(-13,-15,-8)

4YZa 27

Piešťany

-

Levice B

3:0(22,14,8)

1.

4YZa 28

Levice C

-

Trnava A

3:0(17,8,24)

Semifinále E

 

Levice C

 

20.03.2022

4YZa 29

Trnava A

-

Skalica

3:1(17,21,-24,19)

4YZa 30

Skalica

-

Levice C

0:3(-18,-7,-16)

2.

4YZa 31

Trnava A

-

Skalica

3:0(20,9,6)

Semifinále E

 

Trnava A

 

3.04.20222

4YZa 32

Skalica

-

Levice C

0:3(-6,-21,-9)

4YZa 33

Levice C

-

Trnava A

1:3(-12,19,-14,-21)

1.

4YZa 34

Nitra

-

Levice A

0:2(-20,-15)

Semifinále F

 

Nitra

 

20.03.2022

4YZa 35

Levice A

-

Púchov

1:2(19,-17,-10)

4YZa 36

Púchov

-

Nitra

2:0(12,6)

2.

4YZa 37

Púchov

-

Nitra

2:0(13,16)

Semifinále F

 

Púchov

 

3.04.2022

4YZa 38

Nitra

-

Levice A

0:2(-14,-9)

4YZa 39

Levice A

-

Púchov

2:1(-17,22,6)

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Finále 1. – 3.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Levice C

4

2

2

1

1

0

0

2

0

8:7

334:279

6

2.

Púchov

4

2

2

1

1

0

0

1

1

7:7

270:282

6

3.

Piešťany

4

2

2

1

1

0

0

0

2

6:7

225:268

6

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Finále 4. – 6.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Trnava A

4

3

1

0

2

1

0

0

1

9:7

349:306

8

2.

Levice A

4

2

2

0

2

0

1

1

0

9:8

334:356

7

3.

Levice B

4

1

3

3

0

0

0

5

0

6:9

299:320

3

 

KONEČNÁ tabuľka  -  FINÁLE 7. – 9.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Skalica

4

3

1

6:2

184:159

9

2.

Trnava B

4

2

2

4:5

190:200

5

3.

Nitra

4

1

3

3:6

182:187

4

 

ROZPIS  - FINÁLE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

4YZa 37

Levice C

-

Piešťany

3:0(10,10,12)

Finále 1. – 3.

 

Levice C

 

24.04.2022

4YZa 38

Piešťany

-

Púchov

0:3(-19,-18,-14)

4YZa 39

Púchov

-

Levice C

3:1(21,-14,20,11)

2.

4YZa 40

Piešťany

-

Púchov

3:0(22,22,14)

Finále 1. – 3.

 

Piešťany

 

8.05.2022

4YZa 41

Púchov

-

Levice C

1:3(22,-16,-13,-19)

4YZa 42

Levice C

-

Piešťany

1:3(-21,-21,10,-18)

1.

4YZa 43

Trnava A

-

Levice A

3:2(16,20,-21,-22,6)

Finále 4. – 6.

 

Trnava A

 

24.04.2022

4YZa 44

Levice A

-

Levice B

3:1(10,-14,12,23)

4YZa 45

Levice B

-

Trnava A

3:0(15,23,8)

2.

4YZa 46

Levice A

-

Trnava A

1:3(-13,23,-13,-14)

Finále 4. – 6.

 

Levice A

 

15.05.2022

4YZa 47

Trnava A

-

Levice B

3:1(15,-22,-21,13)

4YZa 48

Levice B

-

Levice A

3:1(13,-21,-17,-17)

1.

4YZa 49

Skalica

-

Nitra

2:0(19,13)

Finále 7. – 9.

 

Trnava B

 

15.05.2022

4YZa 50

Nitra

-

Trnava B

0:2(-18,-23)

4YZa 51

Trnava B

-

Skalica

0:2(-15,-17)

2.

4YZa 52

Trnava B

-

Skalica

0:2(-22,-23)

Finále 7. – 9.

 

Trnava B

 

15.05.2022

4YZa 53

Skalica

-

Nitra

0:2(-21,-13)

4YZa 54

Nitra

-

Trnava B

1:2(-22,3,-12)