Mladšie žiačky 3-kový (MINI)  2022 – 2023              

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :             samostatná súťaž , celkom 22 družstiev

 

Herný systém :

Samostatná súťaž, celkovo 22 družstiev, turnajovo. Súťaž má 4 časti, v každej časti sú dve 5-členné skupiny a tri 4-členné skupiny.

 

Základná časť 1:

regionálne rozdelené družstvá do 5 základných skupín, 3 štvor-členné skupiny a 2 päť-členné skupiny. Každý klub bude 1x usporiadateľom turnaja.

 

Základná časť 2:

V druhej časti, kde v každej skupine bude každé družstvo z iného miesta a z inej základnej skupiny.

 

Semifinálová časť

Do semifinále postúpi 12 najlepšie umiestnených družstiev do 3 semifinálových skupín, ktoré budú hrať o 1.-12.miesto. Zostávajúce družstvá idú do 4. a 5. semifinálovej skupiny, kde sa hrá o 13.-22.miesto.

 

Finálová časť

Do finálovej skupiny o 1.-4. miesto postúpia víťazi prvých troch semifinálových skupín a najlepšie družstvo z 2.miest. Do ostatných finálových skupín budú nasadené družstvá podľa výsledkov zo semifinálových skupín-  podľa tabuľky Rozpis súťaže.

 

Usporiadateľmi turnajov budú vždy dve najlepšie družstvá v skupine podľa výsledkov z predchádzajúcej skupiny.

Hrací deň sobota, odporúčajú sa dve MINI ihriská, najmä v 5-členných skupinách. Usporiadateľ zabezpečuje rozhodcov a zápisy zo stretnutí. Všetky stretnutia sa hrajú na 2 vyhraté sety.

 

 

základné skupiny                                             I.

základné skupiny II.

semifinálové skupiny

finálové skupiny

sk.A

Skalica A

sk.F

A1

SF1

F1

F1

1./SF1

Senica A

B5

I1

1./SF2

Skalica B

C4

J2

1./SF3

Senica B

D3

1./3.

1./2.SF1-3

Senica C

E2

SF2

G1

F2

2./2.SF1-3

sk.B

Komárno  A

sk.G

B1

H2

3./2.SF1-3

Nitra A

A2

F2

1./3.SF1-3

Komárno  B

D4

I2

2./3.SF1-3

Nitra B

E3

SF3

J1

F3

3./3.SF1-3

Komárno  C

sk.H

C1

H1

3.SF1

sk.C

Trnava A

A3

G2

3.SF2

Trnava B

B2

2./3.

3.SF3

Piešťany

E4

SF4

3./3.

F4

1.SF4

N.Zámky

sk.I

D1

1./4.

1.SF5

sk.D

Púchov A

A4

3./4.

2.SF4

VK NMnV

B3

5./4.

2.SF5

Púchov B

C2

F5

1./3.SF4-5

Púchov C

sk.J

E1

SF5

4./.3

F5

1./3.SF4-5

sk.E

Levice A

A5

5./3.

4.SF4

Levice B

B4

2./4.

4.SF5

Levice C

C3

4./4.

5.SF4

Levice D

D2

J5

5.SF5

 

Termíny turnajov

                Základná časť 1

 

 

A

B

C

D

E

12.11.2022

Skalica

Komárno

Trnava

Púchov

Levice A

3.12.2022

Senica

Nitra

N. Zámky

N. Mesto

Levice D

17.12.2022

 

 

Piešťany

 

 

 

                Základná časť  2

 

F

G

H

I

J

21.01.2023

A1

 

 

 

E1

28.01.2023

 

B1

C1

D1

 

04.02.2023

E2

 

 

 

D2

11.02.2023

 

A2

B2

C2

 

 

                Semifinále

 

SF1

SF2

SF3

SF4

SF5

11.03.2023

F1

G1

J1

 

 

18.03.2023

 

 

 

3./3.

4.3.

25.03.2023

I1

1./2.

H1

 

 

01.04.2023

 

 

 

1./4.               

5./3.

 

                Finále

 

F1

F2

F3

F4

F5

15.04.2023

 

 

 

1*F4

1*F5

22.04.2023

1*F1

1*F2

1*F3

 

 

29.04.2023

2*F1

2*F2

2*F3

 

 

06.05.2023

 

 

 

2*F4

2*F5

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Pozn.: usporiadateľ finálovej skupiny je v 1.kole družstvo s najlepším skóre zo semifinálovej skupiny z družstiev tej istej finálovej skupiny, v 2.kole – druhé najlepšie družstvo

-          Pre každú skupinu bude vydaný rozpis zápasov s číslovaním zápasov

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  - I.     SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Skalica B

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:144

18

2.

Senica B

6

3

3

3

0

1

2

7:6

232:253

10

3.

Senica A

6

3

3

2

1

0

3

6:7

255:235

8

4.

Skalica A

6

0

6

0

0

0

6

0:12

145:300

0

5.

Senica C

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ – I.     SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Komárno  C

4

4

0

4

0

0

0

8:0

200:139

12

2.

Nitra A

4

3

1

3

0

0

1

6:2

196:120

9

3.

Komárno  A

4

2

2

1

1

0

2

4:5

169:200

5

4.

Komárno  B

4

1

3

0

1

0

3

2:7

135:201

2

5.

Nitra B

4

0

4

0

0

2

2

2:8

181:221

2

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ – I.     SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Trnava A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:223

18

2.

Piešťany

6

3

3

2

1

1

2

7:7

294:272

9

3.

N.Zámky

6

3

3

2

1

0

3

6:7

258:275

8

4.

Trnava B

6

0

6

0

0

1

5

1:12

230:312

1

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ – I.     SKUPINA  D

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov A

3

3

0

3

0

0

0

6:0

150:55

9

2.

Púchov B

3

2

1

2

0

0

1

4:2

123:109

6

3.

VK NMnV

3

1

2

0

1

0

2

2:5

115:163

2

4.

Púchov C

3

0

3

0

0

1

2

1:6

104:165

1

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ – I.     SKUPINA  E

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice C

3

3

0

2

1

0

0

6:1

153:107

8

2.

Levice B

3

2

1

2

0

1

0

5:2

128:130

7

3.

Levice D

3

1

2

1

0

0

2

2:4

102:119

3

4.

Levice A

3

0

3

0

0

0

3

0:6

95:122

0

 

ROZPIS  - ZÁKLADNÉ SKUPINY  I.

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

MY3Z 01

-

Skupina A

 

 

Skalica

12.11.2022

MY3Z 02

Senica B

-

Skalica B

0:2(-6,-5)

MY3Z 03

-

MY3Z 04

Senica A

-

Skalica A

2:0(5,11)

MY3Z 05

Senica B

-

Senica A

2:0(22,20)

MY3Z 06

-

MY3Z 07

Senica A

-

Skalica B

0:2(-10,-15)

MY3Z 08

Skalica A

-

Senica B

0:2(-10,-15

MY3Z 09

Skalica B

-

Skalica A

2:0(11,16)

MY3Z 10

-

1.

MY3Z 21

Komárno A

-

Komárno C

0:2(-16,-20)

Skupina B

 

Komárno

26.11.2022

MY3Z 22

Nitra B

-

Komárno B

1:2(-13,18,-13)

MY3Z 23

Komárno C

-

Nitra B

2:0(18,18)

MY3Z 24

Nitra A

-

Komárno A

2:0(11,9)

MY3Z 25

Nitra B

-

Nitra A

0:2(-14,-17)

MY3Z 26

Komárno B

-

Komárno C

0:2(-16,-5)

MY3Z 27

Nitra A

-

Komárno B

2:0(10,9)

MY3Z 28

Komárno A

-

Nitra B

2:1(-21,25,13)

MY3Z 29

Komárno B

-

Komárno A

0:2(-22,-15)

MY3Z 30

Komárno C

-

Nitra A

2:0(23,23)

1.

MY3Z 41

Trnava A

-

TrnavaB

2:0(23,18)

Skupina C

 

Trnava

12.11,2022

MY3Z 42

N. Zámky

-

Piešťany

2:1(-12,22,12)

MY3Z 43

TrnavaB

-

Piešťany

0:2(-17,-20)

MY3Z 44

Trnava A

-

N. Zámky

2:0(19,11)

MY3Z 45

N. Zámky

-

TrnavaB

2:0(14,22)

MY3Z 46

Piešťany

-

Trnava A

0:2(-22,-12)

1.

MY3Z 57

Púchov A

-

Púchov C

2:0(13,2)

Skupina D

 

Púchov

12.11.2022

MY3Z 58

NMnV

-

Púchov B

0:2(-18,-15

MY3Z 59

Púchov C

-

Púchov B

0:2(-14,-12)

MY3Z 60

Púchov A

-

NMnV

2:0(5,12)

MY3Z 61

NMnV

-

Púchov C

2:1(-21,21,17)

MY3Z 62

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-4,-19)

1.

MY3Z 68

Levice A

-

Levice D

0:2(-10,-9)

Skupina E

 

Levice A

12.11.2022

MY3Z 69

Levice C

-

Levice B

2:1(22,-13,9)

MY3Z 70

Levice D

-

Levice B

0:2(-9,-18)

MY3Z 71

Levice A

-

Levice C

0:2(-14,-12)

MY3Z 72

Levice C

-

Levice D

2:0(8,17)

MY3Z 73

Levice B

-

Levice A

2:0(13,9)

2.

MY3Z 11

-

Skupina A

 

Senica

26.11.2022

MY3Z 12

Skalica B

-

Senica B

2:0(14,9)

MY3Z 13

-

MY3Z 14

Skalica A

-

Senica A

0:2(-14,-7)

MY3Z 15

Skalica B

-

Skalica A

2:0(15,16)

MY3Z 16

-

MY3Z 17

Skalica A

-

Senica B

0:2(-101,-15)

MY3Z 18

Senica A

-

Skalica B

0:2(-15,-12)

MY3Z 19

Senica B

-

Senica A

1:2(-12,21,-11)

MY3Z 20

-

2.

MY3Z 31

Nitra A

-

Komárno C

Skupina B

 

Nitra

03.12.2022

MY3Z 32

Komárno B

-

Nitra B

MY3Z 33

Komárno C

-

Komárno B

MY3Z  34

Komárno A

-

Nitra A

MY3Z 35

Komárno B

-

Komárno A

MY3Z 36

Nitra B

-

Komárno C

MY3Z 37

Komárno A

-

Nitra B

MY3Z 38

Nitra A

-

Komárno B

MY3Z 39

Nitra B

-

Nitra A

MY3Z 40

Komárno C

-

Komárno A

2.

MY3Z 46

N. Zámky

-

Trnava A

0:2(-22,-17)

Skupina C

 

Nové Zámky

26.11.2022

MY3Z 47

Piešťany

-

TrnavaB

2:1(16,-22,5)

MY3Z 48

Trnava A

-

TrnavaB

2:0(19,21)

MY3Z 49

N. Zámky

-

Piešťany

0:2(-14,-23)

MY3Z 50

Piešťany

-

Trnava A

0:2(-23,-16)

MY3Z 51

TrnavaB

-

N. Zámky

0:2(-13,-17)

2.

MY3Z 62

NMnV

-

Púchov A

Skupina D

 

Nové Mesto

03.12.2022

MY3Z 63

Púchov B

-

Púchov C

MY3Z 64

Púchov A

-

Púchov C

MY3Z 65

NMnV

-

Púchov B

MY3Z 66

Púchov B

-

Púchov A

MY3Z 67

Púchov C

-

NMnV

2.

MY3Z 73

Levice C

-

Levice A

Skupina E

 

Levice D

03.12.2022

MY3Z 74

Levice B

-

Levice D

MY3Z 75

Levice A

-

Levice D

MY3Z 76

Levice C

-

Levice B

MY3Z 77

Levice B

-

Levice A

MY3Z 78

Levice D

-

Levice C

2.

MY3Z 51

Piešťany

-

N. Zámky

Skupina C

 

Piešťany

17.12.2022

MY3Z 52

TrnavaB

-

Trnava A

MY3Z 53

N. Zámky

-

Trnava A

MY3Z 54

Piešťany

-

TrnavaB

MY3Z 55

TrnavaB

-

N. Zámky

MY3Z 56

Trnava A

-

Piešťany

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  II.  SKUPINA F

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Skalica B

2.

3.

4.

5.

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  II.  SKUPINA G

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

Senica B

3.

4.

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  II.  SKUPINA H

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

Senica A

3.

4.

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  II.  SKUPINA I

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

Skalica A

3.

4.

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  II.  SKUPINA J

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

ROZPIS  - ZÁKLADNÉ SKUPINY  II.

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

4.

-

Skupina F

 

 

 

21.01.2023

-

-

-

-

-

4.

-

Skupina J

 

 

21.01.2023

-

-

-

-

-

4.

-

Skupina G

 

 

28.01,2023

-

-

-

-

-

4.

-

Skupina H

 

 

28.01.2023

-

-

-

-

-

4.

-

Skupina I

 

 

28.01.2023

-

-

-

-

-

5.

-

Skupina F

 

 

04.02.2023

-

-

-

-

-

5.

-

Skupina J

 

 

04.02.2023

-

-

-

-

-

5.

-

Skupina G

 

 

11.02.2023

-

-

-

-

-

5.

Skupina H

 

11.02.2023

5.

Skupina I

 

11.02.2023