Mladšie žiačky 3-kový (MINI)  2023– 2024              

 

Súťaž má oficiálny názov: ERREA MIDI-liga Západ mladších žiačok

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :           samostatná súťaž , celkom 17 družstiev

 

VK Nové Mesto

VK Skalica

VKM Piešťanské Sojky

VM Senica A,B,C,D

HIT Trnava A,B

VK Spartak UJS Komárno A,B

Palas VK Levice A,B,C,D,E

1.VK Púchov

 

Herný systém :

 

Základná časť:

regionálne rozdelené družstvá do 3 základných skupín,  4-členné skupiny.

V každej skupine sa odohrajú 3 turnaje, jeden turnaj v každom klube.

 

Semifinálová časť

do semifinálových skupín budú nasadené družstvá podľa výsledkov zo základných skupín tak, aby v každej semifinálovej skupine bolo družstvo z iného miesta a z inej skupiny. Usporiadateľmi semifinálových turnajov budú družstvá z 2. a z 1.miest zo základných skupín. Podľa výsledkov zo semifinálových skupín budú družstvá nasadené do finálových skupín.

 

Finálová časť

do finálových skupín budú nasadené družstvá podľa výsledkov zo semifinálových skupín-  podľa tabuľky Rozpis súťaže.

 

 Všetky stretnutia sa hrajú na 2 víťazné sety, usporiadateľ zabezpečí rozhodcu , začiatok prvého stretnutia je o 10,00.

 

 

 

základná skupina 1

 

základná skupina 2

 

semifinálová skupina

 

finálová skupina

skupina

2 termíny

 

skupina

2 termíny

 

skupina

2 termíny

 

skupina

2 termíny

A

Levice A

 

E

A1

 

K

E1

 

1. – 4.

K1

Levice B

 

B2

 

H1

 

L1

Levice C

 

C3

 

F2

 

K2

Levice D

 

D4

 

G2

 

L2

Levice E

 

A5

 

------------------

 

---------------

B

Trnava A

 

F

B1

 

L

F1

 

5. – 8.

L3

Trnava B

 

C2

 

G1

 

K3

Komárno A

 

D3

 

E2

 

L4

Komárno B

 

A4

 

H2

 

K4

C

VK NM

 

G

C1

 

M

E3

 

9. – 12.

M1

Piešťany

 

D2

 

H3

 

N1

Skalica

 

A3

 

F4

 

M2

Púchov

 

B4

 

G4

 

N2

-------------

 

----------

 

E5

 

-------------

D

Senica A

 

H

D1

 

N

F3

 

13. – 17.

N3

Senica B

 

A2

 

G3

 

M3

Senica C

 

B3

 

E4

 

N4

Senica D

 

C4

 

H4

 

M4

 

 

------------

 

--------------

 

M5

 

Termíny turnajov:

 

základná časť 1

 

A

B

C

D

26.11.2023

Levice A

Trnava A

VK NM

Senica A

10.12.2023

Levice C

Komárno A

Piešťany

Senica C

 

 základná časť 2

 

E

F

G

H

28.1.2024

Levice C

Komárno A

Púchov

Senica A

11.02.2024

Trnava A

VK NMesto

Senica B

Levice E

    

semifinále

 

K

L

M

N

17.03.2024

Trnava A

Komárno A

Piešťany

Senica B

07.04.2024

Senica

Púchov

KomárnoB

Nové Mesto

 

finále

 

Finále 1. – 4.

Finále 5. – 8.

Finále 9. -12.

Finále 13. – 17.

28.04.2024

Senica A

Levice B

Komárno B

VK Nové Mesto

5.05.2024

Púchov

Levice C

Senica B

Piešťany

 

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice C

8

8

0

7

1

0

0

16:1

404:274

23

2.

Levice E

8

6

2

6

0

1

1

13:4

397:271

19

3.

Levice D

8

4

4

4

0

0

4

8:8

317:334

12

4.

Levice B

8

2

6

2

0

0

6

4:12

287:367

6

5.

Levice A

8

0

8

0

0

0

8

0:16

241:400

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Komárno A

6

5

1

5

0

0

1

10:2

283:159

15

2.

Trnava A

6

5

1

5

0

0

1

10:2

234:230

15

3.

Komárno B

6

2

4

1

1

0

4

4:9

214:275

5

4.

Trnava B

6

0

6

0

0

1

5

1:12

204:271

1

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov

6

6

0

5

1

0

0

12:1

306:182

17

2.

VK NMnV

6

3

3

3

0

0

3

6:6

250:245

9

3.

Piešťany

6

3

3

2

1

1

2

7:7

257:269

9

4.

Skalica

6

0

6

0

0

1

5

1:12

181:298

1

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ  SKUPINA  D

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Senica A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:92

18

2.

Senica B

6

4

2

4

0

0

2

8:4

239:238

12

3.

Senica C

6

2

4

1

1

0

4

4:9

212:299

5

4.

Senica D

6

0

6

0

0

1

5

1:12

187:309

1

 

ROZPIS  - ZÁKLADNÉ SKUPINY  I.

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

MY3Z 01

Levice C

-

Levice E

2:1(-14,18,13)

Skupina A

 

 

Levice A

26.11.2023

MY3Z 02

Levice D

-

Levice B

2:0(16,19)

MY3Z 03

Levice E

-

Levice D

2:0(10,9)

MY3Z 04

Levice A

-

Levice C

0:2(-8,-11)

MY3Z 05

Levice D

-

Levice A

2:0(22,21)

MY3Z 06

Levice B

-

Levice E

0:2(-2,-11)

MY3Z 07

Levice A

-

Levice B

0:2(-16,-14)

MY3Z 08

Levice C

-

Levice D

2:0(15,8)

MY3Z 09

Levice B

-

Levice C

0:2(-7,-17)

MY3Z 10

Levice E

-

Levice A

2:0(10,13)

1.

MY3Z 21

Trnava A

-

Komárno B

2:0(11,17)

Skupina B

 

Trnava A

26.11.2023

MY3Z 22

Komárno A

-

Trnava B

2:0(13,12)

MY3Z 23

Komárno B

-

Trnava B

2:1(15,-14,13)

MY3Z 24

Trnava A

-

Komárno A

2:0(19,14)

MY3Z 25

Komárno B

-

Komárno A

0:2(-8,-15)

MY3Z 26

Trnava B

-

Trnava A

0:2(-7,-10)

1.

MY3Z 33

VK NMesto

-

Skalica

2:0(13,22)

Skupina C

 

VK Nové Mesto

 

začiatok 9,00

26.11,2023

MY3Z 34

Piešťany

-

Púchov

1:2(-19,16,-8)

MY3Z 35

Skalica

-

Púchov

0:2(-16,-6)

MY3Z 36

VK NMesto

-

Piešťany

0:2(-16,-19)

MY3Z 37

Skalica

-

Piešťany

0:2(-18,-8)

MY3Z 38

Púchov

-

VK NMesto

2:0(18,13)

1.

MY3Z 45

Senica A

-

Senica D

2:0(7,9)

Skupina D

 

Senica A

26.11.2023

MY3Z 46

Senica C

-

Senica B

0:2(-23,-24)

MY3Z 47

Senica D

-

Senica B

0:2(-19,-20)

MY3Z 48

Senica A

-

Senica C

2:0(8,4)

MY3Z 49

Senica D

-

Senica C

0:2(-23,-20)

MY3Z 50

Senica B

-

Senica A

0:2(-7,-7)

2.

MY3Z 11

Levice D

-

Levice A

2:0(11,13)

Skupina A

 

Levice C

10.12.2023

MY3Z 12

Levice B

-

Levice E

0:2(22,20)

MY3Z 13

Levice A

-

Levice B

0:2(-15,-12)

MY3Z 14

Levice C

-

Levice D

2:0(21,20)

MY3Z 15

Levice B

-

Levice C

0:2(-22,-20)

MY3Z 16

Levice E

-

Levice A

2:0(15,21))

MY3Z 17

Levice C

-

Levice E

2:0(20,21)

MY3Z 18

Levice D

-

Levice B

2:0(11,21)

MY3Z 19

Levice E

-

Levice D

2:0(19,15)

MY3Z 20

Levice A

-

Levice C

0:2(-18,-11)

2.

MY3Z 27

Komárno A

-

Trnava A

2:0(11,6)

Skupina B

 

Komárno S

10.12.2023

MY3Z 28

Trnava B

-

Komárno B

0:2(-13,-9)

MY3Z 29

Trnava A

-

Komárno B

2:0(19,13)

MY3Z  30

Komárno A

-

Trnava B

2:0(15,12)

MY3Z 31

Trnava A

-

Trnava B

2:0(9,18)

MY3Z 32

Komárno B

-

Komárno A

0:2(7-10-)

2.

MY3Z 39

Piešťany

-

VK NMesto

0:2(-17,-21)

Skupina C

 

telocvičňa 9. ZŠ , ul. Scherera, Piešťany . Začiatok o 11,00.

 

10.12.2023

MY3Z 40

Púchov

-

Skalica

2:0(11,13)

MY3Z 41

VK NMesto

-

Skalica

2:0(10,12)

MY3Z 42

Piešťany

-

Púchov

0:2(5,-14)

MY3Z 43

VK NMesto

-

Púchov

0:2(-19,-15)

MY3Z 44

Skalica

-

Piešťany

1:2(-12,15,8)

2.

MY3Z 51

Senica C

-

Senica A

0:2(-5,-11)

Skupina D

 

Senica C

10.12.2023

MY3Z 52

Senica B

-

Senica D

2:0(14,10)

MY3Z 53

Senica A

-

Senica D

2:0(7,3)

MY3Z 54

Senica C

-

Senica B

0:2(-10,-18)

MY3Z 55

Senica A

-

Senica B

2:0(14,10)

MY3Z 56

Senica D

-

Senica C

1:2(19,-18,-12)

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  II.  SKUPINA E

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Trnava A

8

8

0

7

1

0

0

16:1

405:190

23

2.

Levice C

8

5

3

5

0

2

1

12:6

382:306

17

3.

Piešťany

8

5

3

4

1

0

3

10:7

323:310

14

4.

Levice A

8

2

6

2

0

0

6

4:12

271:352

6

5.

Senica D

8

0

8

0

0

0

8

0:16

177:400

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  II.  SKUPINA F

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Komárno A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

303:176

18

2.

Levice B

6

4

2

4

0

0

2

8:4

274:248

12

3.

NMesto

6

2

4

1

1

0

4

4:9

245:283

5

4.

Senica C

6

0

6

0

0

1

5

1:12

195:310

1

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  II.  SKUPINA G

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov

6

6

0

2

1

0

0

12:1

318:191

17

2.

Levice D

6

4

2

3

1

1

1

9:5

311:282

12

3.

Senica B

6

1

5

0

1

2

3

4:11

241:326

4

4.

Trnava B

6

1

5

0

1

1

4

3:11

244:316

3

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  II.  SKUPINA H

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Senica A

6

5

1

3

2

0

1

10:4

311:239

13

2.

Levice E

6

4

2

3

1

1

1

9:5

297:267

12

3.

Komárno B

6

3

3

3

0

1

2

7:6

281:253

10

4.

Skalica

6

0

6

0

0

1

3

1:12

181:311

1

 

ROZPIS  - ZÁKLADNÉ SKUPINY  II

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

3.

MY3Z57

Levice A

-

Piešťany

0:2(-20,-11)

Skupina E

 Levice C

 

Hrá sa 3.2.2024 , telocvičňna 2. ZŠ

začiatok o 9,30

 

 

3-2.2024

MY3Z58

Levice C

-

Trnava A

0:2(-18,-8)

MY3Z59

Trnava A

-

Levice A

2:0(11,8)

MY3Z60

Piešťany

-

Senica D

2:0(9,7)

MY3Z61

Piešťany

-

Levice C

2:1(-18,17,13)

MY3Z62

Senica D

-

Levice A

0:2(-12,-14)

MY3Z63

Levice C

-

Senica D

2:0(9,20)

MY3Z64

Trnava A

-

Piešťany

2:0(13,12)

MY3Z65

Senica D

-

Trnava A

0:2(-6,-3)

MY3Z66

Levice A

Levice C

0:2(-10,-11)

3.

MY3Z77

Komárno A

-

Levice B

2:0(13,17)

Skupina F

 

Komárno A

 

 

 

28.01.2024

MY3Z78

VK NMesto

-

Senica C

2:1(-20,18,9)

MY3Z79

Levice B

-

Senica C

2:0(21,17)

MY3Z80

Komárno A

-

VK NMesto

2:0(13,8)

MY3Z81

Levice B

-

VK NMesto

2:0(19,20)

MY3Z82

Senica C

-

Komárno A

0:2(-12,-17)

3.

MY3Z89

Púchov

-

Trnava B

2:0(14,15)

Skupina G

 

Púchov

 

 

 

28.01,2024

MY3Z90

Senica B

-

Levice D

1:2(22,-19,-7)

MY3Z91

Trnava B

-

Levice D

0:2(-12,-24)

MY3Z92

Púchov

-

Senica B

2:0(14,11)

MY3Z93

Trnava B

-

Senica B

1:2(-18,20,-13)

MY3Z94

Levice D

-

Púchov

1:2(28,-20,-7)

3.

MY3Z101

Senica A

-

Skalica

2:0(5,7)

Skupina H

 

Senica A

 

 

 

28.01.2024

MY3Z102

Levice E

-

Komárno B

0:2(-19,-8)

MY3Z103

Skalica

-

Komárno B

0:2(-22,-15)

MY3Z104

Senica A

-

Levice E

2:1(21,-23,13)

MY3Z105

Skalica

-

Levice E

1:2(-13,21,-2)

MY3Z106

Komárno B

-

Senica A

0:2(-17,-15)

4.

MY3Z67

Levice C

-

Senica D

2:0(8,20)

Skupina E

 

Trnava A

 

18.2.2024

 

 

18.02.2024

MY3Z68

Trnava A

-

Piešťany

2:0(3,10)

MY3Z69

Piešťany

-

Levice C

0:2(-15,-12)

MY3Z70

Senica D

-

Levice A

0:2(-12,-14)

MY3Z71

Senica D

-

Trnava A

0:2(-10,-10)

MY3Z72

Levice A

-

Levice C

0:2(-20,-18)

MY3Z73

Trnava A

Levice A

2:0(13,14)

MY3Z74

Piešťany

Senica D

2:0(15,8)

MY3Z75

Levice A

Piešťany

0:2(-18,-17)

MY3Z76

Levice C

Trnava A

1:2(-20,15,-6)

4.

MY3Z83

VK NMesto

-

Komárno A

0:2(-19,-19)

Skupina F

 

VK NMesto

11.02.2024

MY3Z84

Senica C

-

Levice B

0:2(-12,-19)

MY3Z85

Komárno A

-

Levice B

2:0(26,18)

MY3Z86

VK NMesto

-

Senica C

2:0(12,19)

MY3Z87

Komárno A

-

Senica C

2:0(6,8)

MY3Z88

Levice B

-

VK NMesto

2:0(22,15)

4

MY3Z95

Senica B

-

Púchov

0:2(-11,-8)

Skupina G

 

Senica B

 

13,30 športová hala

11.02.2024

MY3Z96

Levice D

-

Trnava B

2:0(22,21)

MY3Z97

Púchov

-

Trnava B

2:0(17,4)

MY3Z98

Senica B

-

Levice D

0:2(-21,-12)

MY3Z99

Púchov

-

Levice D

2:0(18,22)

MY3Z100

Trnava B

-

Senica B

2:1(-18,18,10)

4

MY3Z107

Levice E

-

Senica A

2:0(19,23)

Skupina H

 

 

Levice E

11.02.2024

MY3Z108

Komárno B

-

Skalica

2:0(14,10)

MY3Z109

Senica A

-

Skalica

2:0(14,12)

MY3Z110

Levice E

-

Komárno B

2:0(22,17)

MY3Z111

Senica A

-

Komárno B

2:1(21,-15,14)

MY3Z112

Skalica

-

Levice E

0:2(-12,-21)

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Semifinále   SKUPINA  K

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Senica A

6

5

1

5

0

1

0

11:2

315:233

16

2.

Trnava A

6

4

2

3

1

0

2

8:5

292:253

11

3.

Levice B

6

3

3

3

0

0

3

6:6

230:246

6

4.

Levice D

6

0

6

0

0

0

6

0:12

195:300

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Semifinále   SKUPINA  L

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov

6

5

1

2

3

0

1

10:5

317:267

12

2.

Levice E

6

4

2

3

1

1

1

9:5

315:285

12

3.

Levice C

6

2

4

1

1

3

1

7:9

321:328

8

4.

Komárno A

6

1

5

1

0

1

4

3:10

228:301

4

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Semifinále   SKUPINA  M

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Komárno B

8

8

0

6

2

0

0

16:2

401:296

22

2.

Trnava B

8

6

2

2

4

0

2

12:8

406:376

14

3.

Piešťany

8

4

4

3

1

2

2

10:9

393:327

13

4.

Senica C

8

1

7

1

0

4

3

6:14

365:403

7

5.

Senica D

8

1

7

1

0

1

6

3:14

235:398

4

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Semifinále   SKUPINA  N

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Senica B

6

5

1

3

2

1

0

11:4

322:245

14

2.

Levice A

6

4

2

2

2

0

2

8:6

293:257

10

3.

NMesto

6

3

3

2

1

3

0

9:7

313:309

11

4.

Skalica

6

0

6

0

0

1

5

1:12

193:310

0

 

ROZPIS  - Semifinále

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

3.

MY3Z113

Trnava A

-

Levice D

2:0(19,18)

Skupina K

 

Trnava A

 

17.3.2024

MY3Z114

Senica A

-

Levice B

2:0(10,12)

MY3Z115

Levice D

-

Levice B

0:2(-17,-21)

MY3Z116

Trnava A

-

Senica A

0:2(-20,-17)

MY3Z117

Levice D

-

Senica A

0:2(-21,-19)

MY3Z118

Levice B

-

Trnava A

2:0(18,16)

3.

MY3Z125

Komárno

-

Levice E

0:2(-21,-18)

Skupina L

 

Komárno

 

17.3.2024

MY3Z126

Púchov

-

Levice C

2:1(24,-24,10)

MY3Z127

Levice E

-

Levice C

0:2(-23,-23)

MY3Z128

Komárno

-

Púchov

0:2(-10,-17)

MY3Z129

Levice E

-

Púchov

2:0(21,18)

MY3Z130

Levice C

-

Komárno

0:2(-19,-21)

3.

MY3Z137

Senica D

-

Senica C

0:2(-14,-12)

Skupina M

 

Piešťany

17.3.2024

MY3Z138

Piešťany

-

Komárno B

0:2(-23,-20)

MY3Z139

Komárno B

-

Senica D

2:0(12,10)

MY3Z140

Senica C

-

Trnava B

1:2(-20,15,-8)

MY3Z141

Senica C

-

Piešťany

0:2(-9,-17)

MY3Z142

Trnava B

-

Senica D

2:0(12,8)

MY3Z143

Piešťany

Trnava B

1:2(-24,20,-7)

MY3Z144

Komárno B

Senica C

2:0(20,23)

MY3Z145

Trnava B

Komárno B

0:2(-19,-17)

MY3Z146

Senica D

Piešťany

0:2(-7,-15)

3.

MY3Z157

Senica B

-

Skalica

2:0(21,19)

Skupina N

Senica B

 

hala RSMS

začiatok 13,30

17.3.2024

MY3Z158

NMesto

-

Levica A

1:2(-18,23,-8)

MY3Z159

Skalica

-

Levica A

0:2(-6,-17)

MY3Z160

Senica B

-

NMesto

2:1(20,-18,18)

MY3Z161

Skalica

-

NMesto

0:2(-17,-12)

MY3Z162

Levica A

-

Senica B

2:1(14,-13,13)

4.

MY3Z119

Senica A

-

Trnava A

1:2(-29,25,-9)

Skupina K

 

Senica

7.4.2024

MY3Z120

Levice B

-

Levice D

2:0(15,9)

MY3Z121

Trnava A

-

Levice D

2:0(17,13)

MY3Z122

Senica A

-

Levice B

2:0(19,18)

MY3Z123

Trnava A

-

Levice B

2:0(13,8)

MY3Z124

Levice D

-

Senica A

0:2(-7,-19)

4.

MY3Z131

Púchov

-

Komárno

2:0(18,15)

Skupina L

 

Púchov

7.4.2024

MY3Z132

Levice C

-

Levice E

1:2(-23,25,-15)

MY3Z133

Komárno

-

Levice E

0:2(-22,-9)

MY3Z134

Púchov

-

Levice C

2:1(-12,11,9)

MY3Z135

Komárno

-

Levice C

1:2(-12,21,-11)

MY3Z136

Levice E

-

Púchov

1:2(21,-21,-6)

4

MY3Z147

Piešťany

-

Trnava B

0:2(-22,-22)

Skupina M

 

Komárno B

7.4.2024

MY3Z148

Komárno B

Senica C

2:1(-8,26,10)

MY3Z149

Senica C

Piešťany

1:2(-11,19,-8)

MY3Z150

Trnava B

Senica D

2:1(15,-22,11)

MY3Z151

Trnava B

Komárno B

0:2(-15,-15)

MY3Z152

Senica D

Piešťany

0:2(-10,-14)

MY3Z153

Komárno B

Senica D

2:0(4,16)

MY3Z154

Senica C

Trnava B

1:2(22,-19,-8)

MY3Z155

Senica D

Senica C

2:0(17,19)

MY3Z156

Piešťany

Komárno B

1:2(10,-12,-4)

4

MY3Z163

NMesto

Senica B

1:2(22,-12,-11)

Skupina N

 

VK NMesto

7.4.2024

MY3Z164

Levica A

Skalica

2:0(12,18)

MY3Z165

Senica B

Skalica

2:0(13,4)

MY3Z166

NMesto

Levica A

2:0(24,19)

MY3Z167

Senica B

Levica A

2:0(22,12)

MY3Z168

Skalica

NMesto

1:2(-16,20,-13)

 

KONEČNÁ tabuľka  -  finále   SKUPINA  1. – 4.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice E

6

4

2

2

2

2

0

10:6

298:290

12

2.

Púchov

6

3

3

1

2

2

1

8:8

298:296

9

3.

Trnava A

6

3

3

0

3

2

1

8:9

323:322

8

4.

Senica A

6

2

4

1

1

2

2

6:9

288:299

7

 

KONEČNÁ tabuľka  -  finále   SKUPINA  5. -  8.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

5.

Levice C

6

5

1

4

1

0

1

10:3

284:221

14

6.

Komárno A

6

4

2

4

0

1

1

9:4

292:226

13

7.

Levice D

6

3

3

3

0

0

3

6:6

227:252

9

8.

Levice B

6

0

6

0

0

0

6

0:12

196:300

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  finále   SKUPINA  9. – 12.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

9.

Senica B

6

4

2

3

1

2

0

10:5

325:225

13

10.

Komárno B

6

4

2

2

2

2

0

10:6

322:266

12

11.

Trnava B

6

4

2

2

2

0

2

8:6

273:252

10

12.

Levice A

6

0

6

0

0

1

5

1:12

129:300

1

 

KONEČNÁ tabuľka  -  finále   SKUPINA  13. – 17.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty