Majstrovstvá SR – mladšie žiačky 3-kový 2019 - 2020

 

Hrací deň je  SOBOTA

 

Počet družstiev :           16

                                     
Účastníci :                     skupina A

                          Levice A,B,C, Komárno

                          skupina B

                          Levice D,E,F,G

                          skupina C

                          VK Nové Mesto A,B, Púchov, Piešťany

                          skupina D

                          Skalica A,B,C, Trnava

                         


Herný systém :

základná časť:

                                      16 družstiev v 4 základných skupinách, 3 turnaje, usporiadateľmi AB , tretie a štvrté družstvo. Celá súťaž sa hrá na 2 vyhraté sety.

 

Termíny :                  skupina A            skupina B            skupina C             skupina D

23.11.2019               Levice A              Levice D              VK N. Mesto A Skalica A        

14.12.2019               Komárno              Levice F              Púchov                 Trnava

25.01.2020               Levice C              Levice G              Piešťany               Skalica B

                                                                 

 

semifinále:       

                          Prvé dve družstvá zo základných skupín postúpia do prvých dvoch semifinálových skupín, kde budú 2 termíny, usporiadateľmi budú víťazi základných skupín, družstvá na 3. a 4. mieste postúpia do druhých dvoch semifinálových skupín, kde budú 2 termíny, usporiadateľmi budú družstvá z 3.miest zo základných skupín.

                                      Semifinálové skupina S1 : A1, D1, C2, B2

                                   1.kolo – 15.02.2020 – usporiadateľ A1

                                   2.kolo –   7.03.2020 – usporiadateľ D1

                          Semifinálové skupina S2 : B1, C1, D2, A2

                                   1.kolo – 22.02.2020 – usporiadateľ B1

                                   2.kolo – 14.03.2020 – usporiadateľ C1

                                      Semifinálové skupina S3 : C3, B3, A4, D4

                                   1.kolo – 15.02.2020 – usporiadateľ C3

                                   2.kolo –   7.03.2020 – usporiadateľ D3

                          Semifinálové skupina S4 : D3, A3, B4, C4

                                   1.kolo – 22.02.2020 – usporiadateľ D3

                                   2.kolo – 14.03.2020 – usporiadateľ A3

 

 

finále:             Podľa umiestnenia postúpia z prvých dvoch semifinálových skupín prvé 2 družstvá do skupiny o 1.-4. miesto, 3. a 4. družstvo do skupiny o 5.-8. miesto. Podľa umiestnenia postúpia z druhých dvoch semifinálových skupín prvé 2 družstvá do skupiny o 9.-12. miesto, 3. a 4. družstvo do skupiny o 13.-16. miesto. Do semifinálových skupín a do skupín o umiestnenie sa neprenášajú žiadne výsledky z predchádzajúcich skupín. Hrací deň sobota, 1.zápas o 10:00.

Finálové kolo F1 (1-4) : 1S1,1S2,2S1,2S2

                                               1.kolo – 4.04.2020 – usporiadateľ 1S1

                                               2.kolo – 24.04.2020 – usporiadateľ 1S2

Finálové kolo F2 (5-8) : 3S1, 3S2, 4S1, 4S2         

                                               1.kolo – 28.03.2020 – usporiadateľ 3S1

                                               2.kolo – 2.05.2020 – usporiadateľ 3S2

Finálové kolo F3 (9-12) :  1S3, 1S4, 2S3, 2S4

                                               1.kolo – 4.04.2020 – usporiadateľ 1S3

                                               2.kolo – 25.04.2020 – usporiadateľ 1S4

                                      Finálové kolo F4 (13-16) : 3S3, 3S4, 4S3, 4S4

                                               1.kolo – 28.03.2020 – usporiadateľ 3S3

                                               2.kolo – 2.05.2020 – usporiadateľ 3S4

 

 

  KONEČNÁ  tabuľka  -  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

9

9

0

9

0

0

0

18:0

450:153

27

2.

Komárno

9

6

3

5

1

0

3

12:7

382:368

17

3.

Levice B

9

2

7

1

1

1

6

5:15

291:448

6

4.

Levice C

9

1

8

0

1

2

6

4:17

311:465

4

 

  KONEČNÁ  tabuľka  -  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice F

9

9

0

9

0

0

0

18:0

450:170

27

2.

Levice G

9

6

3

6

0

0

3

12:6

382:236

18

3.

Levice D

9

3

6

3

0

0

6

6:12

255:393

9

4.

Levice E

9

0

9

0

0

0

9

0:18

162:450

0

 

  KONEČNÁ  tabuľka  -  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov

9

9

0

9

0

0

0

18:0

452:217

27

2.

VK Nové Mesto A

9

6

3

6

0

0

3

12:6

409:286

18

3.

Piešťany

9

3

6

2

1

0

6

6:13

294:408

8

4.

VK Nové Mesto B

9

0

9

0

0

1

8

1:18

205:449

1

 

KONEČNÁ  tabuľka  -  SKUPINA  D

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Skalica B

9

8

1

8

0

0

1

16:2

439:221

24

2.

Trnava

9

7

2

7

0

0

2

14:4

418:286

21

3.

Skalica C

9

3

6

2

1

0

6

6:12

317:461

8

4.

Skalica A

9

0

9

0

0

1

8

1:18

269:475

1

 

 

ROZPIS ZÁKLADNA ČASŤ

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

3DZA1

Levice A

-

Levice B

2:0(8,4)

Skupina A

Levice A

23.11.2019

3DZA2

Komárno

-

Levice C

2:0(13,11)

3DZA3

Levice B

-

Levice C

2:0(18,22)

3DZA4

Levice A

-

Komárno

2:0(20,8)

3DZA5

Komárno

-

Levice B

2:0(19,9)

3DZA6

Levice C

-

Levice A

0:2(-4,-10)

1.

3DZB1

Levice D

.

Levice E

2:0(21,22)

Skupina B

Levice D

23.11.2019

3DZB2

Levice F

-

Levice G

2:0(12,13)

3DZB3

Levice E

-

Levice G

0:2(-3,-10)

3DZB4

Levice D

-

Levice F

0:2(-6,-6)

3DZB5

Levice F

-

Levice E

2:0(4,11)

3DZB6

Levice G

-

Levice D

2:0(12,9)

1.

3DZC1

VK NMnV A

-

VK NMnV B

2:0(7,11)

Skupina C

VK Nové Mesto

23.11.2019

3DZC2

Púchov

-

Piešťany

2:0(12,17)

3DZC3

VK NMnV B

-

Piešťany

0:2(-12,-16)

3DZC4

VK NMnV A

-

Púchov

0:2(-14,-25)

3DZC5

Púchov

-

VK NMnV B

2:0(0.4)

3DZC6

Piešťany

-

VK NMnV A

0:2(-16,-7)

1.

3DZD1

Skalica A

-

Skalica B

0:2(-14,-5)

Skupina D

Skalica A

23.11.2019

3DZD2

Trnava

-

Skalica C

2:0(13,17)

3DZD3

Skalica B

-

Skalica C

2:0(12,8)

3DZD4

Skalica A

-

Trnava

0:2(-12,-10)

3DZD5

Trnava

-

Skalica B

0:2(-15,-3)

3DZD6

Skalica C

-

Skalica A

2:0(24,25)

2.

3DZA7

Komárno

-

Levice A

0:2(-12,-21)

Skupina A

Komárno

14.12.2019

3DZA8

Levice C

-

Levice B

2:1(8,-17,9)

3DZA9

Levice A

-

Levice B

2:0(4,8)

3DZA10

Komárno

-

Levice C

2:0(17,15)

3DZA11

Levice C

-

Levice A

0:2(-19,-2)

3DZA12

Levice B

-

Komárno

0:2(-15,-15)

3.

3DZB7

Levice F

-

Levice D

2:0(16,18)

Skupina B

Levice F

14.12.2019

3DZB8

Levice G

-

Levice E

2:0(7,5)

3DZB9

Levice D

-

Levice E

2:0(15,17)

3DZB10

Levice F

-

Levice G

2:0(15,14)

3DZB11

Levice G

-

Levice D

2:0(7,8)

3DZB12

Levice E

-

Levice F

0:2(-3,-4)

3.

3DZC7

Púchov

-

VK NMnV A

2:0(16,15)

Skupina C

Púchov

14.12.2019

3DZC8

Piešťany

-

VK NMnV B

2:1(-9,23,8)

3DZC9

VK NMnV A

-

VK NMnV B

2:0(6,10)

3DZC10

Púchov

-

Piešťany

2:0(7,5)

3DZC11

Piešťany

-

VK NMnV A

0:2(-20,-15)

3DZC12

VK NMnV B

-

Púchov

0:2(-14,-12)

3.

3DZD7

Trnava

-

Skalica A

2:0(10,6)

Skupina D

Trnava

14.12.2019

3DZD8

Skalica C

-

Skalica B

0:2(-6,-9)

3DZD9

Skalica A

-

Skalica B

0:2(-15,-6)

3DZD10

Trnava

-

Skalica C

2:0(19,15)

3DZD11

Skalica C

-

Skalica A

2:0(25,19)

3DZD12

Trnava

-

Skalica B

0:2(-18,-23)

3.

3DZA13

Levice C

-

Levice A

0:2(-13,-1)

Skupina A

Levice C

25.01.2020

3DZA14

Levice B

-

Levice A

0:2(-5,-6)

3DZA15

Komárno

-

Levice B

2:0(21,24)

3DZA16

Levice C

-

Komárno

1:2(-26,19,-8)

3DZA17

Levice B

-

Levice C

2:1(21,-21,4)

3DZA18

Levice A

-

Komárno

2:0(6,2)

3.

3DZB13

Levice G

-

Levice F

0:2(-14,-14)

Skupina B

Levice G

25.01.2020

3DZB14

Levice E

-

Levice D

0:2(-11,-7)

3DZB15

Levice F

-

Levice D

2:0(7,3)

3DZB16

Levice G

-

Levice E

2:0(9,3)

3DZB17

Levice E

-

Levice F

0:2(-4,-6)

3DZB18

Levice D

-

Levice G

0:2(-8,-5)

3.

3DZC13

Piešťany

-

Púchov

0:2(-13,-11)

Skupina C

Piešťany

25.01.2020

3DZC14

VK NMnV B

-

VK NMnV A

0:2(-4,-6)

3DZC15

Púchov

-

VK NMnV A

2:0(18,21)

3DZC16

Piešťany

-

VK NMnV B

2:0(22,2)

3DZC17

VK NMnV B

-

Púchov

0:2(-7,-6)

3DZC18

VK NMnV A

-

Piešťany

2:0(13,9)

3.

3DZD13

Skalica C

-

Trnava

0:2(-18,-6)

Skupina D

Skalica C

25.01.2020

3DZD14

Skalica B

-

Skalica A

2:0(8,1)

3DZD15

Trnava

-

Skalica A

2:0(11,18)

3DZD16

Skalica C

-

Skalica B

0:2(-7,-12)

3DZD17

Skalica B

-

Trnava

0:2(-21,-18)

3DZD18

Skalica A

-

Skalica C

1:2(-24,24,-18)

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S1

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

6

5

1

4

1

1

0

11:3

321:245

15

2.

Levice G

6

4

2

2

2

1

1

9:6

301:281

11

3.

Skalica B

6

2

4

2

0

0

4

4:8

228:268

6

4.

VK NM A

6

1

5

1

0

1

3

3:10

241:297

4

 

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S2

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice F

3

3

0

3

0

0

0

6:0

150:80

9

2.

Púchov

3

2

1

2

0

0

1

4:2

136:95

6

3.

Trnava

3

1

2

1

0

0

2

2:4

96:142

3

4.

Komárno

3

0

3

0

0

0

3

0:6

85:150

0

 

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S3

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice D

6

5

1

4

1

1

0

11:3

316:220

15

2.

Piešťany

6

4

2

3

1

0

2

8:5

286:222

11

3.

Levice C

6

3

3

3

0

1

2

7:6

265:235

7

4.

Skalica A

6

0

6

0

0

0

6

0:12

110:300

0

 

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S4

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice B

3

3

0

3

0

0

0

6:0

150:100

9

2.

Skalica C

3

2

1

2

0

0

1

4:2

136:126

6

3.

Levice E

3

1

2

0

1

0

2

2:5

129:149

2

4.

VK NM B

3

0

3

0

0

1

2

1:6

122:162

1

 

 

ROZPIS SEMIFINÁLE –skupina S1

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZS101

Levice A

-

Levice G

2:1(15,-22,7)

 

Levice A

15.02.2020

 

 

D3ZS102

Skalica B

-

VK NM A

0:2(-18,-17)

D3ZS103

Levice G

-

VK NM A

2:1(14,-18,10)

D3ZS104

Levice A

-

Skalica B

2:0(17,9)

D3ZS105

Skalica B

-

Levice G

0:2(-16,-14)

D3ZS106

VK NM A

-

Levice A

0:2(-13,-19)

2.

D3ZS107

Skalica B

-

Levice A

0:2(-17,-20(

Skalica B

 

7.03.2020

 

 

D3ZS108

VK NM A

-

Levice G

0:2(-18,-17)

D3ZS109

Levice A

-

Levice G

1:2(25,-18,-10)

D3ZS110

Skalica B

-

VK NM A

2:0(16,21)

D3ZS111

VK NM A

-

Levice A

0:2(-11,-17)

D3ZS112

Levice G

-

Skalica B

0:2(-21,-10)

 

ROZPIS SEMIFINÁLE –skupina – S2

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZS201

Levice F

-

Trnava

2:0(7,21)

Levice F

22.02.2020

 

 

D3ZS202

Púchov

-

Komárno

2:0(16,11)

D3ZS203

Trnava

-

Komárno

2:0(23,19)

D3ZS204

Levice F

-

Púchov

2:0(13,23)

D3ZS205

Púchov

-

Trnava

2:0(7,11)

D3ZS206

Komárno

-

Levice F

0:2(-9,-7)

2.

D3ZS207

Púchov

-

Levice F

 

Púchov

14.03.2020

 

 

D3ZS208

Komárno

-

Trnava

D3ZS209

Levice F

-

Trnava

D3ZS210

Púchov

-

Komárno

D3ZS211

Komárno

-

Levice F

D3ZS212

Trnava

-

Púchov

 

 

ROZPIS SEMIFINÁLE –skupina S3

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZS301

Piešťany

-

Skalica A

2:0(15,3)

 

Piešťany

15.02.2020

 

 

D3ZS302

Levice D

-

Levice C

2:1(-17,15,5)

D3ZS303

Skalica A

-

Levice C

0:2(-10,-8)

D3ZS304

Piešťany

-

Levice D

0:2(-24,-16)

D3ZS305

Levice D

-

Skalica A

2:0(5,5)

D3ZS306

Levice C

-

Piešťany

2:0(18,16)

2.

D3ZS307

Levice D

-

Piešťany

1:2(-20,22,-13)

Levice D

7.03.2020

 

 

D3ZS308

Levice C

-

Skalica A

2:0(14,12)

D3ZS309

Piešťany

-

Skalica A

2:0(5,5)

D3ZS310

Levice D

-

Levice C

2:0(18,17)

D3ZS311

Levice C

-

Piešťany

0:2(-12,-23)

D3ZS312

Skalica A

-

Levice D

0:2(-15,-13)

 

 

ROZPIS SEMIFINÁLE –skupina S4

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZS401

Skalica C

-

VK NM B

2:0(18,21)

 

Skalica C

22.02.2020

 

 

D3ZS402

Levice B

-

Levice E

2:0(8,22)

D3ZS403

VK NM B

-

Levice E

1:2(-17,22,-7)

D3ZS404

Skalica C

-

Levice B

0:2(-18,-18)

D3ZS405

Levice B

-

VK NM B

2:0(22,12)

D3ZS406

Levice E

-

Skalica C

0:2(-20,-17)

2.

D3ZS407

Levice B

-

Skalica C

 

Levice B

14.03.2020

 

 

D3ZS408

Levice E

-

VK NM B

D3ZS409

Skalica C

-

VK NM B

D3ZS410

Levice B

-

Levice E

D3ZS411

Levice E

-

Skalica C

D3ZS412

VK NM B

-

Levice B

 

 

KONEČNá tabuľka  -  FinÁle 1. – 4.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

konečná tabuľka  -  FinÁle 5. – 8.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

5.

6.

7.

8.

 

konečná tabuľka  -  FinÁle 9. – 12.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

9.

10.

11.

12.

 

konečná tabuľka  -  FinÁle 13. – 16.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

13.

14.

15.

16.

 

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE 1. – 4. miesto

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZF101

-

 

4.04.2020

D3ZF102

-

D3ZF103

-

D3ZF104

-

D3ZF105

-

D3ZF106

-

2.

D3ZF107

-

 

25.04.2020

D3ZF108

-

D3ZF109

-

D3ZF110

-

D3ZF111

-

D3ZF112

-

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE 5. – 8. miesto

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZF201

-

 

28.03.2020

D3ZF202

-

D3ZF203

-

D3ZF204

-

D3ZF105

-

D3ZF206

-

2.

D3ZF207

-

 

2.05.2020

D3ZF208

-

D3ZF209

-

D3ZF210

-

D3ZF211

-

D3ZF212

-

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE 9. – 12. miesto

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZF301

-

 

4.04.2020

 

 

D3ZF302

-

D3ZF303

-

D3ZF304

-

D3ZF305

-

D3ZF306

-

D3ZF307

-

 

25.04.2020

 

 

D3ZF308

-

D3ZF309

-

D3ZF310

-

D3ZF311

-

D3ZF312

-

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE 13. – 16. miesto

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZF401

-

 

28.03.2020

D3ZF402

-

D3ZF403

-

D3ZF404

-

D3ZF405

-

D3ZF406

-

2.

D3ZF407

-

 

2.05.2020

D3ZF408

-

D3ZF409

-

D3ZF410

-

D3ZF411

-

D3ZF412

-